Учням потрібне сексуальне виховання
Додати коментар
Правила >>
Гість: Ім'я не вказано
15 вересня 2012 +4
"ВИВЧАТИ ВИХОВАННЯ", авторе, можливо тільки під час явного спермотоксикозу або ПМС
Гість: чому?
15 вересня 2012 +10
Думаю, психолог(або автори цього проекту) лукавить: як це в період бурної сексуальої революції, сучасна молодь може соромитися стосунків з протилежною статтю і "мало знати про відносини між чоловіком і жінкою"? Скоріше всього, під бажанням "навчити" дітей буде проштовхуватися ювінальна юстиція та гендерна рівність : невизначеність статі дитини при народженні( а як результат - по три туалети в школі: для хлопчиків, дівчаток і тих хто не визначився), одностатеві шлюби, можливість всиновлювати дітей педерастами та лесбіянками, неможливість вказувати дітям після 14 років, що він повинен робити або ні( інакше заберуть дитину)....не будемо забувати, що носіями СНІДу , в більшості, є гомосексуалісти т.п.
Гість: Ім'я не вказано
16 вересня 2012 +2
Та ладно, а краще закрити очі і вірити, що ваша доця чи син ще соромиться стосунків, а він чи вона в один прекрасний день ощасливить вас звісткою: "ти станеш дідом"? Дітей потрібно виховувати і краще розповісти їм, що і як правильно, де межа, ніж сором'язливо оминати цю тему, а дітей в той час навчить вулиця. Нажаль час такий, що нікуди ми від цих питань не втечемо.
Александр
16 вересня 2012 +4
Шо шановни молодь и так про це все знае про секс давно
Гість: Ім'я не вказано
16 вересня 2012 +6
цікаво хто кого ще вчити буде
Гість: zimed
16 вересня 2012 +1
До "чому"А ви чітко знаєте. що таке ювЕнальна юстиція? Пишете якусь маячню.
Гість: mila
16 вересня 2012 +5
о, класно придумали: перекласти все на школу, а якщо щось - ось як погано виховали мою дитину! на тему інтимних стосунків з дітьми мають говорити батьки. якщо не можуть говорити, то є спеціальна література, фільми. просто дати інформацію підліткам...і головне - дати належне виховання, основи етики та поведінки серед людей. ніби до цього часу всі люди бідні нещасні не знали що робити в ліжку. як на мене, то дівчата мають сором тому що підсвідомо очікують сексуальних стосунків, і не знаючи про них достатньо, ніяковіють. молоді і так забагато дається сексу по тв, нету, і в школі це буде перебор
Александр
16 вересня 2012 -6
Знов тема секса в топе. Потим и не питайте звидки дити про секс дизнаются
Гість: лем
17 вересня 2012 0
ПАН+ПАНІ рулить
Гість: Garri
17 вересня 2012 +10
Батьки мають виховувати, а не школа. Недавно, за один день, бачив на вулиці три "пузатих" малолєтки років 15, не більше. При всій паршивості радянської системи, моральність була більшою. А зараз передача на ТВ - "Вагітна у 16", тіпа все нормально, ну так сі сталось, з ким не буває. А раніше виховували, не так. Вважалось це, як заслуговуюче публічної зневаги. А зараз деякі дівчата, подекуди, отримують перший сексуальний досвід у 14 років, і ще й вихваляються перед подружками. Наркоманія і алкоголізм серед молоді процвітає. Моральність суспільства стрімко знижується за останні десятиліття, зате мусоляться різні інші питання - мовні, земельні, прапорні і т.д. Звичайно ці питання важливі, але як бути молоді, наші наслідники в цій державі, в цьому суспільстві. Що з ними буде?
Гість: Тернопілець
30 жовтня 2012 0
Дуже слушно і розумно сказано.Підтримую!
Александр
17 вересня 2012 -4
Нащо дитям знати про секс
Гість: normaxa
17 вересня 2012 +4
ми про секс взнавали десь після 17 -18 років (звідки діти беруться) а зараз забагато інформації у вільному доступі і тому таке раннє дозрівання у наших дітей. свого 14 річного сина вже "просвітила" на цю тему...і як виявилось, що він про процесс знає все, а от про наслідки НІЧОГІСЕНЬКО!...моя порада "бувалого" - не соромьтесь говорити і пояснювати своїм дітям про наслідки ст.відносин. це не соромно , а нормально, бо саме ми батьки є основним носієм виховної функції, а не школа чи ще щось хтось і десь...
Александр
17 вересня 2012 +2
Я вже в 10 знав
Гість: Філько
18 вересня 2012 0
Тут багатьом дорослим бракує і знань і культури в цій галузі , може й дійсно була б корисною така дисципліна в школі. Які часи - такі й предмети в школі :-). Можна піти ще іспанським шляхом - ввести курси проституції - як факультативний предмет, щоб не тіко знали про сам предмет, але й вміли, якщо-шо, правильно складати прейскурант.
Гість: кукуріку
18 вересня 2012 -1
заборонити навіть думати про всілякі секси-шмекси.суки розрпущені
Александр
18 вересня 2012 0
так порно в мобилках забагато
Гість: JULYA
18 вересня 2012 +1
Чому немає наприклад: коментаря священослужителя? Завжди наводиться однобока позиція!
Гість: Александр
18 вересня 2012 0
О не в топе дошло до вас
Гість: Ім'я не вказано
19 вересня 2012 0
я важаю,що про сексуальне виховання перш за все мають говороти батьки з дітьми в кожній сім'ї.а наші батькі всі советської закалки і соромляться на цю тему розмовляти.в моїй родині заборонених тем немає.і я можу запитати маму чи тата про будь що.і це нормально адже має бути довіра в дітей до батьків.а не освідченість призводить до гірких наслідків.у нас в молодь базується на інформації від друзів і через інтернет
Александр
21 вересня 2012 0
не тре пидлиток сам все знае
Гість: Тернопілець
30 жовтня 2012 0
"Щоб в молодих людей не виникало страху чи сором’язливості" - ось воно тепер як? Особливо мені сподобалось "Щоб в молодих людей не виникало ... сором’язливості". Значить тепер в повазі повна безсоромність, так?! Куди ми котимось?
Додати коментар

Найчастіше читають
Подробиці втечі Януковича з України (2062)
Хто він, вінницький “бойовик” зі Слов'янська? (1704)
Біля 32 школи затримали 16-річного хлопця зі зброєю (ОНОВЛЕНО) (1474)
Зловили таксиста, який варив у лісопосадці під Вінницею наркотики (1458)
Правий сектор: Віталій Ковальчук - вінничанин, але не з нашої організації (1451)