Міськрада не підтримала петицію про мораторій на підвищення вартості проїзду
12 жовтня 2017
9
1113 переглядів
Міськрада не підтримала петицію про мораторій на підвищення вартості проїзду

Кілька тижнів тому тернополянин написав петицію в міську раду, щоби накласти мораторій на підняття цін в громадському транспорті бодай на рік. За пару днів петиція набрала більш ніж потрібну кількість голосів (385) і її подали на розгляд в міську раду.

Володимир Кучерявий оприлюднив відповідь, яку  надіслали йому з міської ради.

Друзі, пам’ятаєте «Петицію стосовно накладення мораторію на підвищення вартості проїзду в громадському транспорті»? Ту, під якою за кілька днів підписалося 385 громадян?

Отримав сьогодні офіційну відповідь на неї за підписом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є. 

І що думаєте? (Подам скорочено, бо там води більше, ніж в кранах тернополян)
«Ваша петиція стосовно накладення мораторію на підвищення вартості проїзду в громадському транспорті, розглянута.

Повідомляємо, що на сьогоднішній день діючі тарифи на проїзд в міському пасажирському транспорті загального користування та на проїзд електричним транспортом затверджені рішенням виконавчого комітету … від 28.12.2016 року №1149 та рішенням виконавчого комітету … від 28.12.2016 року №1150. Рішенням виконавчого комітету від 27.09.2017 року №709 … встановлено, що при повному запровадженні системи АСООП, … при готівковому розрахунку тариф на проїзд в електричному громадському транспорті становитиме 4,00грн. за одну поїзду громадян та 5,00грн. при готівковому розрахунку на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у автобусах, що працюють в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі. … Відповідно до ст.28 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» ОСТАТОЧНЕ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ В МІСЬКОМУ ПАСАЖИРСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ НАЛЕЖИТЬ ДО ПОВНОВАЖЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» акти ради, сільського, селищного, міського голови, голови районної в місті ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради, ПРИЙНЯТІ В МЕЖАХ НАДАНИХ ЇМ ПОВНОВАЖЕНЬ, Є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ВСІМА розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території. Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування з мотивів їхньої невідповідності Конституції або законам України ВИЗНАЮТЬСЯ НЕЗАКОННИМИ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ. Згідно ст..15,16 Цивільного кодексу України, кожна особа у разі порушення, невизнання чи оспорювання своїх прав має можливість звернутися до суду для їх захисту».

Перекладаю: ми розглянути Вашу петицію. Ваша думка дуже важлива для нас. Проте нашими рішеннями №… ми на неї начхали. 

П.С.: А ще відповідно до ст…. ЗУ…. Ви ЗОБОВЯЗАНІ виконувати наші рішення.
П.П.С.: Ну і можете в суді, на крайній випадок, це оскаржити.

У вкладенні додаю рішення про підняття тарифів на пасажироперевезення, яке мені надіслали.

Йшов 25-ий рік незалежності України та народовладдя. Йшов 4-ий рік від Революції гідності. Народовладдя обмежувалося рішеннями «обмежених», чи то пак, "обраних"", - написав пан Володимир Кучерявий.

Читають зараз: 1
(9)
Коментарі
img
img
S S 12.10.2017 10:17
з України

Та вони навіть не розглядали ту петицію на сесії. Міська влада чхає на думку тернополян (враховуючи, що петиція набрала необхідну кількість голосів). Вони просто написали ВІДПИСКУ (налили водички), а наша з Вами думка їм до одного місця. Механізм петицій в м.Тернополі просто не працює !!! Як обідно, а здаваолося що щось буде мінятися, як гордо звучить "ПЕТИЦІЯ". А на справді це пшик, громадян, який нікому непотрібен.

img
Герасимчук Ростислав 12.10.2017 11:16
з України

Не заважайте поважним дядькам в вишиванках і на джипах  красти лаве, ніщеброди.

img
Таня Андраш 12.10.2017 11:28
з України

Як же вони можуть відмінити, якщо бабло заплачено в всі отримали відкат?  - за карточки, які коштують 15 грн., а за них беруть 57 грн.!; за зчитуючі пристрої , за купівлю мера та його заступників та ін.

img
Anonymous 12.10.2017 13:56
з України

Панове тернополяне, а чи не пора ту бидлоту з їх високих кабінетів винести?

img
Діонісій 12.10.2017 14:39
з України

сьогодні в маршрутці якісь хлопи обговорювали ті картки і подорожчання проїзду, і мера з мединським , всю ту шоблу, напрямки руху для них вказували ну і все таке. говорили, що буде проблема не з пасажирами, а з шоферами, не буде кому їздити.

img
Анонім 13.10.2017 00:10
з України

А я що казав ,що та щобла напише туфту ,що хер там що розбереш і хер що поймеш .Для мене одне ясно ,що вся та щобла у відповіді на цю петицію просто ложила х..... на автора і всіх хто підписав ,або вічливо послали нах..... . Ви там пишіть хоч сто петицій ,і з купою підписів нам пох...... ,бо нам треба клепати бабло пока в країні бардак .

img
Срегій 13.10.2017 09:26
з України

Дозвольте нагадати як жила (і живе) доця нашого мера (та і мер відповідно): http://versii.if.ua/novunu/rozkishne-zhittya-dochka-mera-ternopolya-sergiya-nadala-hizuyetsya-vidvidinami-naydorozhchih-goteliv-svitu-foto/ і всі ваші питання відпадуть автоматично...

img
S S 13.10.2017 15:09
з України

І петицію створити влада не дозволяє. От падлю.и нічого не змінилося

img
S S 13.10.2017 15:15
з України
img

Читайте також "Гроші"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги