Міськрада не підтримала петицію про мораторій на підвищення вартості проїзду
12 жовтня 2017
13
1155 переглядів
Міськрада не підтримала петицію про мораторій на підвищення вартості проїзду

Кілька тижнів тому тернополянин написав петицію в міську раду, щоби накласти мораторій на підняття цін в громадському транспорті бодай на рік. За пару днів петиція набрала більш ніж потрібну кількість голосів (385) і її подали на розгляд в міську раду.

Володимир Кучерявий оприлюднив відповідь, яку  надіслали йому з міської ради.

Друзі, пам’ятаєте «Петицію стосовно накладення мораторію на підвищення вартості проїзду в громадському транспорті»? Ту, під якою за кілька днів підписалося 385 громадян?

Отримав сьогодні офіційну відповідь на неї за підписом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є. 

І що думаєте? (Подам скорочено, бо там води більше, ніж в кранах тернополян)
«Ваша петиція стосовно накладення мораторію на підвищення вартості проїзду в громадському транспорті, розглянута.

Повідомляємо, що на сьогоднішній день діючі тарифи на проїзд в міському пасажирському транспорті загального користування та на проїзд електричним транспортом затверджені рішенням виконавчого комітету … від 28.12.2016 року №1149 та рішенням виконавчого комітету … від 28.12.2016 року №1150. Рішенням виконавчого комітету від 27.09.2017 року №709 … встановлено, що при повному запровадженні системи АСООП, … при готівковому розрахунку тариф на проїзд в електричному громадському транспорті становитиме 4,00грн. за одну поїзду громадян та 5,00грн. при готівковому розрахунку на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у автобусах, що працюють в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі. … Відповідно до ст.28 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» ОСТАТОЧНЕ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ В МІСЬКОМУ ПАСАЖИРСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ НАЛЕЖИТЬ ДО ПОВНОВАЖЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» акти ради, сільського, селищного, міського голови, голови районної в місті ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради, ПРИЙНЯТІ В МЕЖАХ НАДАНИХ ЇМ ПОВНОВАЖЕНЬ, Є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ВСІМА розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території. Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування з мотивів їхньої невідповідності Конституції або законам України ВИЗНАЮТЬСЯ НЕЗАКОННИМИ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ. Згідно ст..15,16 Цивільного кодексу України, кожна особа у разі порушення, невизнання чи оспорювання своїх прав має можливість звернутися до суду для їх захисту».

Перекладаю: ми розглянути Вашу петицію. Ваша думка дуже важлива для нас. Проте нашими рішеннями №… ми на неї начхали. 

П.С.: А ще відповідно до ст…. ЗУ…. Ви ЗОБОВЯЗАНІ виконувати наші рішення.
П.П.С.: Ну і можете в суді, на крайній випадок, це оскаржити.

У вкладенні додаю рішення про підняття тарифів на пасажироперевезення, яке мені надіслали.

Йшов 25-ий рік незалежності України та народовладдя. Йшов 4-ий рік від Революції гідності. Народовладдя обмежувалося рішеннями «обмежених», чи то пак, "обраних"", - написав пан Володимир Кучерявий.

Читають зараз: 1
(13)
Коментарі
img
img
S S 12.10.2017 10:17
з України

Та вони навіть не розглядали ту петицію на сесії. Міська влада чхає на думку тернополян (враховуючи, що петиція набрала необхідну кількість голосів). Вони просто написали ВІДПИСКУ (налили водички), а наша з Вами думка їм до одного місця. Механізм петицій в м.Тернополі просто не працює !!! Як обідно, а здаваолося що щось буде мінятися, як гордо звучить "ПЕТИЦІЯ". А на справді це пшик, громадян, який нікому непотрібен.

img
Герасимчук Ростислав 12.10.2017 11:16
з України

Не заважайте поважним дядькам в вишиванках і на джипах  красти лаве, ніщеброди.

img
Таня Андраш 12.10.2017 11:28
з України

Як же вони можуть відмінити, якщо бабло заплачено в всі отримали відкат?  - за карточки, які коштують 15 грн., а за них беруть 57 грн.!; за зчитуючі пристрої , за купівлю мера та його заступників та ін.

img
Anonymous 12.10.2017 13:56
з України

Панове тернополяне, а чи не пора ту бидлоту з їх високих кабінетів винести?

img
Діонісій 12.10.2017 14:39
з України

сьогодні в маршрутці якісь хлопи обговорювали ті картки і подорожчання проїзду, і мера з мединським , всю ту шоблу, напрямки руху для них вказували ну і все таке. говорили, що буде проблема не з пасажирами, а з шоферами, не буде кому їздити.

img
Анонім 13.10.2017 00:10
з України

А я що казав ,що та щобла напише туфту ,що хер там що розбереш і хер що поймеш .Для мене одне ясно ,що вся та щобла у відповіді на цю петицію просто ложила х..... на автора і всіх хто підписав ,або вічливо послали нах..... . Ви там пишіть хоч сто петицій ,і з купою підписів нам пох...... ,бо нам треба клепати бабло пока в країні бардак .

img
Срегій 13.10.2017 09:26
з України

Дозвольте нагадати як жила (і живе) доця нашого мера (та і мер відповідно): http://versii.if.ua/novunu/rozkishne-zhittya-dochka-mera-ternopolya-sergiya-nadala-hizuyetsya-vidvidinami-naydorozhchih-goteliv-svitu-foto/ і всі ваші питання відпадуть автоматично...

img
S S 13.10.2017 15:09
з України

І петицію створити влада не дозволяє. От падлю.и нічого не змінилося

img
S S 13.10.2017 15:15
з України
img

Читайте також "Гроші"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги