Тернополяни обурюються новими картками на проїзд
12 жовтня 2017
30
5097 переглядів
Тернополяни обурюються новими картками на проїзд
  • Першу партію карток вже почали отримувати тернополяни.  
  • Люди скаржаться, що технологічних переваг досить мало як на 57 грн, і "Файна карта" зовсім "не файна". 

 - Приніс син зі школи хвалену учнівську соціальну картку, оту що за 57грн.  Ви, як і я, напевно подумали, що за таку вартість виготовлення, там буде купа сучасних примочок - мікрочіп, магнітна стрічка для зчитування усіми можливими пристроями. Вона ж мала б працювати як універсальний платіжний засіб і картка знижок. Насправді - НІ, - скаржиться у Фейсбуці тернополянка Ірина Кельнер. - А може QR-код вестиме на персональну сторінку перевірки балансу по картці? Насправді - НІ. А може на сторінці сервісу буде можливість онлайн поповнення? Насправді - НІ. А як стосовно обіцяного поповнення балансу картки у будь-якому банку? Забудьте! Насправді - Ні!...У цієї дорогоцінної картки функціонал, як у папірця з надрукованим на ньому штрихкодом. 

 

- Переконана, що ситуація із  картками тернополян – це просто спосіб  для місцевої влади ще раз заробити, - обурюється тернополянка Світлана Бойко – Бо, як інакше розуміти те, що вони роблять? Спершу розповідали про встановлення  АСОП (автоматизованої системи оплати проїзду - прим. ред.) в тролейбусах і автобусах, і подальші вигоди від цього. Мовляв, тепер будемо знати, чи прибутковим є транспорт і який насправді пасажиропотік. А на ділі виявилось, вкотре нагнули тернополян. Бо, виходить, місто хвалилося АСОП, а платити за те маємо ми? Адже ми маємо виготовляти картки за свої гроші!

Причому, додає жінка, жодної вигоди людина з карткою у маршрутці чи тролейбусі фактично не отримує.  Єдина вигода – людина не платитиме дорожче за проїзд.

- Виходить, на кому не вдасться заробити на картці, то вдасться заробити на вартості проїзду, - додає тернополянка. – Це завуальоване підняття вартості проїзду. Причому, вже ніхто не обіцяє неймовірних благ – чемних водіїв, чистого транспорту. Тьфу ти!

В ТОВ "Системний звязок", які відповідають за виготовлення карток та на чий рахунок тернополяни перераховують гроші, кажуть, що наразі функціонал картки ще на стадії розробки, і що вона ще не введена остаточно в дію. 

- Карта має чіп та радіомодуль, який записує на неї дані, - розповідає Директор ТОВ "Системний зв'язок Віталій Васильків. - Це частоково офлайн система, щоб не було залежності від зв'язку та максимально пришвидшити розрахунок. Це досить тонкі налаштування, і потрібен деякий час, аби це все впровадити. Наразі поповнення лише готівкою. Після нового року будуть встановлені спеціальні автомати, які прийматимуть оплату карткою, також ми ведемо перемовини з банками. Кількість залишку коштів на картці та термін її дії буде вказаний на квитку, який роздруковуватиметься при розрахунку "Файною картою". 

Щодо вартості запевняють картки, запевняють, що ціна не є завищеною. Мовляв, її цінність саме в тому, що вона є персоніфікованою, тобто робиться під кожну людину конкретно. Тому її друкують малими партіями, і чим менший тираж, тим вища собівартість. Це відрізняє її від неперсоніфікованого проїзного квитка, яку зможе купити будь-хто в пунктах продажу за 20 грн. 

Читають зараз: 1
(30)
Коментарі
img
img
mat000ador 12.10.2017 14:06
з України

вже за термін дії заговорили, значить так картка десь на рік часу потім потрібно робити нову?)))

img
Петро Білецький 12.10.2017 18:04
з України

і гроші нести

img
Діонісій 12.10.2017 14:46
з України

знову нагинає нас наша влада мыська, яку ми вибирали. не москалі кляті, а свої.

"DUREX" це свобода, "Свобода" це "DUREX"

img
Volodymer 12.10.2017 16:39
з України

Не свобода, а "Сволота". Дурний народ повівся і вибрав. Гріш ціна тим що за нього голосували.

img
Таня Андраш 12.10.2017 14:56
з України

А хтось чекав щось іншого від "Надал@К" ?   Але ніхто і нічого не відмінит - всі відкати отримано, так що треба виконувати дані фінансові зобов"язання!  На черзі ще й афера з котельнями на торфі....  а сьогодні вже виплило і будівництво в парковій зоні....

img
Петро Білецький 12.10.2017 18:03
з України

ХАхАХАХАхаха.... .Лохотрон !!!   А ви шо думали ?? Наше село більше нінашо нездатне. Люди які сидять в міській раді дуже далекі від реальності і живуть ше в 20-му столітті. В нас як і в Росії та ж сама система де немає ніякого конкурсу, а всі злачні місця зайняли дорогі родиці наших можновладців - бездарність,  а розумних людей наша система видавлює і вони втікають закордон.

img
Анонім 12.10.2017 23:58
з України

Нехай ідуть нах....... разом з своїми картками  .Треба було спочатку у людей спитати чи воно потрібно ,а так взяли зробили і п......ь ,що ніхто не буде відміняти . Ще будуть суди. Надал і компашка думають ,що вони господарі ,і можуть тут робити ,що хочеш . Один х...... після тої епопеї з картками тарифи вирівняють в більшу сторону і всі будуть платити одинаково .

img
Sana Go 13.10.2017 00:47
з України

Цікаво чи є ще десь в обласних центрах чи інших містах подібне "нововведення" чи як завжди цією новацією лише Тернопіль відзначився? І чи не буде це дискримінацією щодо інших людей які не можуть її отримати бо не прописані тут чи є просто гостями міста. А що коли в Києві теж таке запровадять? Чи буде зручно і не буде образливо гостям та туристам що вони повинні платити за таку "Гостинність"?

img
Петро Беріт 13.10.2017 08:52
з України

Тобто нам хочуть натрусити що друк на картці коштує більше 40грн...

img
S S 13.10.2017 15:07
з України

І петицію створити влада не дозволяє. От падлю.и нічого не змінилося

img
S S 13.10.2017 15:12
з України
img

Читайте також "Гроші"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги