Тернополяни обурюються новими картками на проїзд
12 жовтня 2017
30
5041 переглядів
Тернополяни обурюються новими картками на проїзд
  • Першу партію карток вже почали отримувати тернополяни.  
  • Люди скаржаться, що технологічних переваг досить мало як на 57 грн, і "Файна карта" зовсім "не файна". 

 - Приніс син зі школи хвалену учнівську соціальну картку, оту що за 57грн.  Ви, як і я, напевно подумали, що за таку вартість виготовлення, там буде купа сучасних примочок - мікрочіп, магнітна стрічка для зчитування усіми можливими пристроями. Вона ж мала б працювати як універсальний платіжний засіб і картка знижок. Насправді - НІ, - скаржиться у Фейсбуці тернополянка Ірина Кельнер. - А може QR-код вестиме на персональну сторінку перевірки балансу по картці? Насправді - НІ. А може на сторінці сервісу буде можливість онлайн поповнення? Насправді - НІ. А як стосовно обіцяного поповнення балансу картки у будь-якому банку? Забудьте! Насправді - Ні!...У цієї дорогоцінної картки функціонал, як у папірця з надрукованим на ньому штрихкодом. 

 

- Переконана, що ситуація із  картками тернополян – це просто спосіб  для місцевої влади ще раз заробити, - обурюється тернополянка Світлана Бойко – Бо, як інакше розуміти те, що вони роблять? Спершу розповідали про встановлення  АСОП (автоматизованої системи оплати проїзду - прим. ред.) в тролейбусах і автобусах, і подальші вигоди від цього. Мовляв, тепер будемо знати, чи прибутковим є транспорт і який насправді пасажиропотік. А на ділі виявилось, вкотре нагнули тернополян. Бо, виходить, місто хвалилося АСОП, а платити за те маємо ми? Адже ми маємо виготовляти картки за свої гроші!

Причому, додає жінка, жодної вигоди людина з карткою у маршрутці чи тролейбусі фактично не отримує.  Єдина вигода – людина не платитиме дорожче за проїзд.

- Виходить, на кому не вдасться заробити на картці, то вдасться заробити на вартості проїзду, - додає тернополянка. – Це завуальоване підняття вартості проїзду. Причому, вже ніхто не обіцяє неймовірних благ – чемних водіїв, чистого транспорту. Тьфу ти!

В ТОВ "Системний звязок", які відповідають за виготовлення карток та на чий рахунок тернополяни перераховують гроші, кажуть, що наразі функціонал картки ще на стадії розробки, і що вона ще не введена остаточно в дію. 

- Карта має чіп та радіомодуль, який записує на неї дані, - розповідає Директор ТОВ "Системний зв'язок Віталій Васильків. - Це частоково офлайн система, щоб не було залежності від зв'язку та максимально пришвидшити розрахунок. Це досить тонкі налаштування, і потрібен деякий час, аби це все впровадити. Наразі поповнення лише готівкою. Після нового року будуть встановлені спеціальні автомати, які прийматимуть оплату карткою, також ми ведемо перемовини з банками. Кількість залишку коштів на картці та термін її дії буде вказаний на квитку, який роздруковуватиметься при розрахунку "Файною картою". 

Щодо вартості запевняють картки, запевняють, що ціна не є завищеною. Мовляв, її цінність саме в тому, що вона є персоніфікованою, тобто робиться під кожну людину конкретно. Тому її друкують малими партіями, і чим менший тираж, тим вища собівартість. Це відрізняє її від неперсоніфікованого проїзного квитка, яку зможе купити будь-хто в пунктах продажу за 20 грн. 

Читають зараз: 1
(30)
Коментарі
img
img
facebook_user 12.10.2017 11:59
з України
img
facebook_user 12.10.2017 13:57
з України

Ні і принципово не буду.

img
mat000ador 12.10.2017 14:06
з України

вже за термін дії заговорили, значить так картка десь на рік часу потім потрібно робити нову?)))

img
Петро Білецький 12.10.2017 18:04
з України

і гроші нести

img
Діонісій 12.10.2017 14:46
з України

знову нагинає нас наша влада мыська, яку ми вибирали. не москалі кляті, а свої.

"DUREX" це свобода, "Свобода" це "DUREX"

img
Volodymer 12.10.2017 16:39
з України

Не свобода, а "Сволота". Дурний народ повівся і вибрав. Гріш ціна тим що за нього голосували.

img
Таня Андраш 12.10.2017 14:56
з України

А хтось чекав щось іншого від "Надал@К" ?   Але ніхто і нічого не відмінит - всі відкати отримано, так що треба виконувати дані фінансові зобов"язання!  На черзі ще й афера з котельнями на торфі....  а сьогодні вже виплило і будівництво в парковій зоні....

img
facebook_user 12.10.2017 15:58
з України

Анна , принцип у вас безглуздий. Ще раз повторююсь , це для вас робиться. Щоб було як доказати власникам маршруток що їх бізнес рентабельний , що вони мають за що ремонтувати свої машини і немають права безпідставно піднімати ціни на проїзд. Почитайте інформації більше для чого придумали картку . Весь світ таким користується , всі довольні а в нас лише скиглять .

img
facebook_user 12.10.2017 18:02
з України

добре, Олег, все так, якщо ця картка працює для людей, АЛЕ де маршрутки НОРМАЛЬНІ і обладнані валідаторами для використання електронних карток? де всі пункти придбання для простих електронних карток? яким чином можуть пенсіонери із навколишніх сіл скористатись "привілегіями даних карток?

img
facebook_user 12.10.2017 18:28
з України

Христина , зараз перехідний період , ціни не звміняться поки всі валідатори не встановлять . За пенсіонерів в міску раду запитупати , цим я не інтересувався .

img
facebook_user 12.10.2017 19:37
з України

Oleg Mysevych Ви вірите тій інформації? Мало причин у нас у всіх було, щоб перестати їм довіряти? Тоді Ви молодий, наївний і недосвідчений. І весь світ, то не Тернопіль, навіть не Україна.Існує багато відмінностей і протиріч. І т.д.

img
facebook_user 12.10.2017 19:45
з України

Виходить, на кому не вдасться заробити на картці, то вдасться заробити на вартості проїзду, - додає тернополянка. – Це завуальоване підняття вартості проїзду.
Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Groshi/u-tsieyi-kartki-ternopolyanina-funktsional-yak-u-papirtsya-z-shtrihkod-10644323.html

img
facebook_user 12.10.2017 19:47
з України

Oleg Mysevych Спершу розповідали про встановлення  АСОП (автоматизованої системи оплати проїзду - прим. ред.) в тролейбусах і автобусах, і подальші вигоди від цього. Мовляв, тепер будемо знати, чи прибутковим є транспорт і який насправді пасажиропотік. А на ділі виявилось, вкотре нагнули тернополян. Бо, виходить, місто хвалилося АСОП, а платити за те маємо ми?
Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Groshi/u-tsieyi-kartki-ternopolyanina-funktsional-yak-u-papirtsya-z-shtrihkod-10644323.html

img
facebook_user 13.10.2017 15:08
з України

Лохотрон!

img
Петро Білецький 12.10.2017 18:03
з України

ХАхАХАХАхаха.... .Лохотрон !!!   А ви шо думали ?? Наше село більше нінашо нездатне. Люди які сидять в міській раді дуже далекі від реальності і живуть ше в 20-му столітті. В нас як і в Росії та ж сама система де немає ніякого конкурсу, а всі злачні місця зайняли дорогі родиці наших можновладців - бездарність,  а розумних людей наша система видавлює і вони втікають закордон.

img
facebook_user 12.10.2017 18:15
з України

Памперсники дизайн розробляли ? Такі картинки в садочках висять .Брєд

img
facebook_user 12.10.2017 18:29
з України

Яка різниця як вона виглядає. Ти нею хвалитись не будеш . Хоть біла чи зелена  основне щоб працювала

img
facebook_user 12.10.2017 18:35
з України

Знаєте, за такі гроші можна було трохи мізків для дизайну використати. Пластик в Приваті взагалі на халяву і є майже в кожного. Комусь захотілось і рибку з"їсти і грошиків зібрати. "Щоб доказати власникам маршруток що їх бізнес рентабельний" -  шедевр, браво. Самі ПЕРЕВІЗНИКИ без цих карток цього не знають бідненькі )))

img
facebook_user 12.10.2017 18:58
з України

Дана картка це прушення принципів рівноправ'я громадян, про що записано у конституції України. Чому студент чи інший повинен платити за картку і взагалі для чого вона їм, коли це гарантується законом. Чому не взяти досвіди які є у ряді європейських країн? Висновок один - тирити бабло. Собівартість картки не більше 20 грн.

img
facebook_user 12.10.2017 19:40
з України

Так. Тим більш влада в місті і перевізники - це одне єдине. Зрослось і неможливо розділити. А хтось по -дитячому вірить, що буде видно рентабельність. НІ! Буде ще більш заплутано і більш мутно.

img
facebook_user 12.10.2017 19:41
з України

бо крук крукові око не виколе!

img
facebook_user 12.10.2017 19:44
з України

Виходить, на кому не вдасться заробити на картці, то вдасться заробити на вартості проїзду, - додає тернополянка. – Це завуальоване підняття вартості проїзду.
Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Groshi/u-tsieyi-kartki-ternopolyanina-funktsional-yak-u-papirtsya-z-shtrihkod-10644323.html

img
facebook_user 12.10.2017 20:12
з України

Це ми так і європу покрокували. Не перший раз. Від перестановки доданків сума не міняється: людям безглуздими речами голову крутять , країну грабують. Народ притискають. А то ні..просто розвеселили що у нас такі собі усілякі карточки з'явились.. будем мати чим займатись..про що спорити. А роз'яснення серйозних питань нема.

img
facebook_user 12.10.2017 22:47
з України

Це ж тільки в Тернополі? Чому народ Тернополя дозволяє себе притискати?

img
Анонім 12.10.2017 23:58
з України

Нехай ідуть нах....... разом з своїми картками  .Треба було спочатку у людей спитати чи воно потрібно ,а так взяли зробили і п......ь ,що ніхто не буде відміняти . Ще будуть суди. Надал і компашка думають ,що вони господарі ,і можуть тут робити ,що хочеш . Один х...... після тої епопеї з картками тарифи вирівняють в більшу сторону і всі будуть платити одинаково .

img
Sana Go 13.10.2017 00:47
з України

Цікаво чи є ще десь в обласних центрах чи інших містах подібне "нововведення" чи як завжди цією новацією лише Тернопіль відзначився? І чи не буде це дискримінацією щодо інших людей які не можуть її отримати бо не прописані тут чи є просто гостями міста. А що коли в Києві теж таке запровадять? Чи буде зручно і не буде образливо гостям та туристам що вони повинні платити за таку "Гостинність"?

img
Петро Беріт 13.10.2017 08:52
з України

Тобто нам хочуть натрусити що друк на картці коштує більше 40грн...

img
facebook_user 13.10.2017 12:47
з України

Типічне відмивання грошей... Я навіть робити її не буду :)

img
S S 13.10.2017 15:07
з України

І петицію створити влада не дозволяє. От падлю.и нічого не змінилося

img
S S 13.10.2017 15:12
з України
img
Ще 5

Читайте також "Гроші"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги