У питанні виділення 84 га землі для АТОшників повний хаос (ВІДЕО)
25 листопада 2016
3
1367 переглядів
У питанні виділення 84 га землі для АТОшників повний хаос (ВІДЕО)

Кому належить зараз ділянка площею 84 га на Львівській, хто ці землі має розподіляти та чи взагалі зможуть отримати учасники АТО обіцяну їм землю для житлового будівництва, намагались розібратись у пʼятницю, 25 листопада. 

Причиною чергового обговорення питання про виділення земельної ділянки площею 84 га для учасників АТО на вул. Львівській стало надання можливості поділу землі обласному Держгеокадастру. 

Розібратись в тому, що тепер потрібно зробити учасникам АТО, щоб отримати цю землю під час обговорення розібратись, було складно усім. 

- Зараз цю землю розподіляють під садівництво, хоча ми чітко вказували, що це має бути під індивідуальне житлове будівництво, - голова правління ГО «Всеукраїнське громадське об'єднання учасників АТО Галичини» Ружена Волянська. - І 1400 учасників АТО з Тернополя просто залишаються без землі. Бо цю землю в міста забрали і тепер її можуть розподілити між тими, хто з Зборова, Збаража, Борщева. Не між тернопільськими. Ми два роки цю землю вибивали і тепер її просто забрали. 

Учасники АТО проти того, щоб їм виділяли земельні ділянки під садівництво. Адже від самого початку вони акцентували увагу на тому, що це має бути земля під житлове будівництво.


Наразі ця земля досі перебуває у користуванні ТНЕУ. Але, як зазначив міський голова Сергій Надал, під час розмови ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий переконував його, що він відмовиться від землі. 

Начальник  Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Віктор Мартинюк пояснив, що земельна ділянку, про яку йдеться, розташована за межами Тернополя. І поки земельна ділянка перебуває ще у користування ТНЕУ, то справа стоїть на місці.

Дискусія перейшла у суперечку 

Далі ні учасники АТО, ні представники міського та обласного Держгеокадастру, ні мер, ні присутні у сесійні залі не могли зрозуміти, що ж потрібно, щоб АТОшники отримали свою землю під житлове будівництво. 

Учасникам АТО, як каже пані Волянська, байдуже, хто їм видаватиме цю землю, головне, щоб був результат і землю видали в межах Тернополя під індивідуальне житлове будівництво, а не під садівництво. 

В кінці зустрічі міський голова зазначив, що цю ситуацію потрібно вирішувати в межах законодавства і з понеділка, 28 листопада, потрібно, щоб ректор ТНЕУ передав цю земельну ділянку громаді міста. 

Читають зараз: 1
(3)
Коментарі
img
img
Валентина Барвінська 25.11.2016 19:48
з України

Молодці журналісти,які допомагають п.Волянський Р. відвоювати Землю для наших героїв! Герої не вмирають,то ж покажемо,що ми вдячні за їх мужність і самопожертву,і будемо шанувати пам"ять загиблих воїнів,а  піклуватись про живихЦе те мале ,що ми можемо для них зробити.Дякую всім небайдужим! Барвінська

img
Діонісій 25.11.2016 20:57
з України

так писали, що вже це питаня вирішено і землю роздали, чи то такі самі обіцянки, як наш чоколадний барон роздає ?

img
Шатун Андрій 27.11.2016 17:14
з України

А чого на Донбасі собі землі невідвоювали?


Читайте також "Події"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги