Будуймо Європу в Україні
12 жовтня 2017
27 переглядів
Будуймо Європу в Україні
Читач написав на сайт: 11 жовтня працівники Тернопільської обласної наукової бібліотеки взяли участь у тренінгу з написання грантових заявок для проектів та конкурсів ЄС. Захід організований у Тернополі Представництвом Європейського Союзу в Україні в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».
Читач написав на сайт:

З оглядом програм та інформаційних ресурсів Представництва ЄС ознайомив присутніх керівник відділу преси та інформації Представництва Юргіс Вілчінкас. Експерт з розробки та подання грантових заявок Вікторія Талашкевич детально зупинилась на особливостях грантових програм, написання заявок та практичних порадах про поточні програми та гранти Європейського Союзу, на які можна подати заявку.

З 2006 року в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці діє регіональний інформаційно-просвітницький ресурсний центр з питань європейської інтеграції.

Тож, відвідавши бібліотеку, кожен зможе отримати довідку чи консультацію щодо можливостей навчання, роботи, бізнесу, туристичних поїздок, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС; самостійно чи за допомогою бібліотекаря отримати доступ до інформаційних ресурсів із питань європейської інтеграції,  діяльність керівних інституцій ЄС, європейські цінності та європейський вибір України.

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги