Готуємося до акції приуроченої до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми
12 жовтня 2017
20 переглядів
Готуємося до акції приуроченої до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми
Читач написав на сайт: Сьогодні у Тернопільській обласній адміністраціївідбулася робоча зустріч щодо організації акції, приуроченої до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
Читач написав на сайт:

Сьогодні у Тернопільській  обласній адміністраціївідбулася робоча зустріч щодо організації акції, приуроченої до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, що був започаткований 18 жовтня 2007 Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, небайдужості громадськості до цього явища. 

Цьогорічна акція в Тернополі розпочнеться о 16 годині 18 жовтня біля Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу. Студенти усіх вузів обласного центру та волонтери "ТМЖК "Відродження нації" пройдуть центральною вулицею міста до Театрального майдану в рамках Walk for Freedom.  Це мирний марш з метою пролити світло на існування такої проблеми 21 століття як сучасне рабство. Хода відбувається за ініціативи Кампанії А21 – міжнародної громадської організації, яка займається протидією торгівлі людьми у  світі. На площі  продовжать акцію громадська організація "ТМЖК "Відродження нації" спільно з представниками державних структур та правоохоронних органів.

 

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги