Книгу про спорт, красу та жіночність видали у Тернополі
11 жовтня 2017
91 переглядів
Книгу про спорт, красу та жіночність видали у Тернополі
Читач написав на сайт: Про те, як завжди і всюди залишатись королевою розповіла відома українська телеведуча, блогер, фітнес-тренер та письменниця – Вікторія Корольова. «Всюди королева» –книга про спорт, красу та жіночність, яка нещодавно вийшла друком у Тернополі.
Читач написав на сайт:

Автор на власному прикладі демонструє, як жінка в будь-якому віці може підтримувати себе у формі, розкривати власну жіночність та завжди і всюди бути королевою. Поради та комплекс вправ фітнес-тренера будуть корисними для всіх, незалежно від віку, статі та фізичної підготовки, а особливо – для жінок, які прагнуть повернути колишні форми після народження дитини.

«Багато жінок ледь не одразу після пологів біжать у спортзал і починають скидати вагу. Проте потрібно пам’ятати, що виснажений організм жінки має відновитись, а вже після цього потрібно починати тренування», – радить автор.

Основна перевага книги в тому, що за її методикою можна займатись спортом вдома та у поїздках, не відвідучи спортзалу.

«Я не противник зайнять у тренажерних залах. Тренуйтесь, якщо вам це до вподоби і маєте вільний час. Проте не обов’язково відвідувати спортзал, щоб залишатись молодими і здоровими. До того ж є багато переваг від тренувань вдома. Наприклад, якщо ви – мама малих дітей і не можете залишити їх самих надовго. Мій комплекс вправ може виконувати кожна жінка, як молода мама, що 24 години на добу прив’язана до дитини, так і бізнес-леді, у якої день розписаний по хвилинах», – каже Вікторія Корольова.

У самої жінки троє дітей, але їх виховання не завадило їй слідкувати за своїм зовнішнім виглядом та здоровʼям і допомагати у цьому іншим.

«Часто, коли діти маленькі, ми забуваємо про догляд за собою. А для чого, здається, якщо в люди виходиш не так часто, а можна більше часу приділити дитині. Я теж так думала до знайомства з Вікторією Корольовою, проте згодом знайшла у своєму графіку мами-журналіста час для зайнять спортом. Тим більше, що цей комплекс не потребує особливої фізичної підготовки та спортивного обладнання», – поділилась журналіст Наталка Позняк-Хоменко.

Нагадаємо, що україномовний варіант книги нещодавно презентували автор та видавництво «Джура» на Форумі видавців у Львові, а незабаром відбудеться презентація і в Тернополі. Частину коштів, виручених від продажу видання, буде перераховано в Національний комітет спорту інвалідів України.

 

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги