Допомога

Тернопільщина прийняла понад 70 000 переселенців, які потребують систематичної соціальної уваги та підтримки. Для них передбачені пільги в освіті, медицині, є безоплатні гуртожитки та виплати. Журналісти «20 хвилин» дізналися, перелік усіх пільг, якими ВПО можуть скористатися на території області. А також, які документи потрібні та куди звертатися? «Ми створили цей матеріал як учасник Мережі «Вікно Відновлення». Все про відновлення постраждалих регіонів України дізнавайтеся на єдиній платформі recovery.win»

На кошти від утилізованої макулатури закуплять квадрокоптера для Збройних Сил України.

Гуртом вдалося зібрати донатів на 175 000 гривень.

Тернопільщина прихистила понад 69 000 переселенців, які через бойові дії евакуювалися з прифронтових територій, багато хто з однією валізою. Їм допомагають відновити документи та забезпечують базові потреби. Така кількість ВПО стимулює відновлювати в області старі гуртожитки та покинуті приватні будинки, будувати шелтери та модульні містечка. Одне з таких відкрили у Малашівцях, за 18 км від Тернополя, де зараз проживають 22 особи. «Ми створили цей матеріал як учасник Мережі «Вікно Відновлення». Все про відновлення постраждалих регіонів України дізнавайтеся на єдиній платформі recovery.win»

До благодійного заходу волонтерів долучилися першокласники Кременецької гімназії №2 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Руслан Біленький помер другого березня 2024 року у шпиталі. Йому було 33 роки. До кінця збору підписів залишився 81 день. Вдалося назбирати лише 6 279 підписів з 25 000 необхідних. Не будьте байдужими.

«Зараз починаються кадри війни у мене в голові, якісь такі флешбеки, знаєте… І іноді не можу заснути довго», - розповідають про свої переживання ветерани війни. Аби допомогти військовим адаптуватися, Міністерство охорони здоров’я України нагадує контакти безплатної психологічної допомоги.

Тернопільські інженери виробляють роботизовані наземні комплекси для українських захисників.  Такою технікою військові зможуть евакуювати поранених, підвозити на позиції боєкомплекти чи провізію, навіть дистанційно заміновувати поля, знищувати техніку і живу силу ворога. 

Ветерани можуть отримати житло, або покращити умови проживання, ставши на квартирний облік.  

Вдалося зібрати 90 000 гривень на операцію 18-річній Анастасії Гіріній з Кременця. І все це завдяки небайдужим людям. Мама дівчини дякує всім, хто не пройшов повз біди в їхній родині. Бажає кожному Божої опіки, миру та здоров’я.

keyboard_arrow_up