Заяви про себе — стань “Міс Тернопіль—2015”
21 жовтня 2014
10284 переглядів
Заяви про себе — стань “Міс Тернопіль—2015”
Кожна дівчина хоче не тільки відчувати себе красивою та успішною, але й бути такою, для інших. Кожна з нас хоче бути вартою титулу “Міс”.

Саме для таких впевнених у собі та цілеспрямованих панянок Тернопільська обласна громадська організація “Перша леді” вже вшосте проводить конкурс краси “Міс Тернопіль—2015”.

З першого листопада 2014 року розпочинається відкрита реєстрація учасниць, що проходить на сайті 20minut.ua. Триватиме вона до 30 листопада.

Для того, щоб зареєструватися, потрібно заповнити анкету АНКЕТА УЧАСНИКА і надіслати три фотографії — портрет, на повний ріст та у купальнику. Анкета учасниці конкурсу складається аж 23 питань, ставлячи які, організатори мали на меті не тільки дізнатися про вроду леді, але й визначити її захоплення, чим вона займається, чого прагне від життя, ким бачить себе у майбутньому та як ставиться до оточуючих її людей.

Також оргазація “Перша леді” виставляє до майбутніх міс ряд вимог, яким вони мають відповідати для того, щоб стати учасницею конкурсу. Зокрема, це обов’язкове українське громадянство, вік від 16 до 24 років, ріст від 168 до 180 сантиметрів, параметри наближені до 90—60—90, а ще сімейний стан — незаміжня.

Кастинг тернопільських красунь відбудеться в грудні в одному з нічних клубів Тернополя. Однією із  обов’язкових умов є реєстрація дівчат на сайті 20minut.ua.

У рамках цьогорічного конкурсу “Міс Тернопіль—2015” вперше тернополяни зможуть самостійно вибрати трійку дівчат, які пройдуть у проект без кастингу, а тільки за допомогою голосування на сайті 20minut.ua, голосування проходитиме з 01грудня по 10 листопада 2014 року.

Тому, любі красунечки Тернополя та Тернопільської області, не втрачайте свій шанс заявити “файному місту” про себе, свою вроду та ціль у житті.

Реєструйтесь на сайт 20minut.ua, і, можливо, саме ви станете наступною “Міс Тернополя 2015”!

 

АНКЕТА УЧАСНИЦІ

    

 
1. Когут Вікторія                                    2. Кордуба Христина  
     
3. Вальчук Тетяна                                                   4. Безганс Діана  
     
5. Юлія Мурган                                        6. Ірина Рудюк  
     
 7. Надія Якимів                                        8. Лілія Андрейко  
     

9. Катерина Давидчук                             10. Христина Беркита

 
      
11. Каріна Стадник                                  12. Іванна Степик  
 
13. Ярина Собчишин                             14. Інесса Хрущ  
 
15. Любов Папа  
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 


Читайте також "Люди"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги