Час повертатись до природи... Кімакович Кирило
08 червня 2017
74 переглядів

Вивчаючи природу, можна зрозуміти, яким багатим насправді є наш світ, а разом із тим – як необхідно про нього піклуватися. Про це знають і в Таор Карпати

Одна із основних частин здорової та екологічної концепції, що панує у готельно-відпочинковому комплексі Таор Карпати – вільне поширення знань та інформації. Кожен має мати змогу пізнавати навколишній світ, в тому числі – його теоретичну та фактичну частини.

Саме для цього за сприяння Кирила Кімаковича розроблено символічну Алею Природи. Ця пізнавальна алея розташована безпосередньо поблизу рецепції та тягнеться до самого серця комплексу. На стендах –відомості, довідки та інфографіка, які допоможуть гостям краще впізнати ці краї, їх природу та особливості.

Пройшовшись вздовж алеї, можна дізнатися про:

  • Місцеву флору та фауну;

  • Птахів та земноводних;

  • Гриби та ягоди;

  • Водні багатства;

  • Заповідник Сколівські Бескиди, тощо.

Довідка не лише допоможе зорієнтуватися та відмітити різні цікаві моменти, а й мотивує на подальші самостійні відкриття, на прогулянки та подорожі краєм, на спроби нових форматів відпочинку. Будучи підготовленим, не страшно навіть йти у довгий похід чи підкорювати гірські вершини.

 Екологічні проблеми зараз – одні із найболючіших та найактуальніших по всьому світі. Тож нехтувати ними ми просто не маємо права.

Команда Таор Карпати підготувала безліч цікавих матеріалів до річниці органічної концепції, щоб підтримати її у всіх напрямках діяльності та проявах. Прагнення до здорового єднання з природою спостерігається навіть у дрібницях.

Природознавча алея – лише перший етап своєрідної освітньої програми. У розробці – екологічні марковані пішохідні маршрути різної тривалості та складності, перший з яких було відкрито у 2016 році, та інші цікаві проекти для компаній, сімей із дітьми, для корпоративних заходів, тощо.

Адже набагато цікавіше не просто озиратися по сторонам, а заздалегідь знати, на що звернути увагу чи що шукати. Інакше можна даремно пропустити стільки всього захоплюючого!

Команда Таор Карпати та особисто Кирило Кімакович сподіваються, що інформація на стендах буде цікавою та корисною для дорослих та навіть для найменших гостей. Зміни на краще складаються із дрібниць, і такий невеличкий та простий крок може стати суттєвою сходинкою на майбутнє. Адже чим більше люди замислюються про навколишній світ, тим більше шансів зберегти його для наступних поколінь.

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Новини компаній"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги