Хочемо, щоб люди пили чисту воду (новини компаній)
29 вересня 2017
2
582 переглядів
Хочемо, щоб люди пили чисту воду (новини компаній)

Довідка:

2005 рік. Заснував компанію «Вода Прикарпаття. Доставка бутильованої води ТМ «Еко».

2008 рік. Організував розвезення та реалізацію питної води з автоматів ТМ «Долина плюс».

2012 рік. Заснував компанію «Природня вода», доставку бутильованої води.

2017 рік. Реорганізував декілька компаній з продажу питної води в групу «Джерельна плюс» (продаж води на розлив з автомобілів, торгових автоматів і доставка бутильованої води під одним брендом «Джерельна плюс»).

Народився 25.01.1980р у с. Великі Гаї Тернопільської області, закінчив ТДТУ ім.. І. Пулюя по спеціальності «Менеджмент організації».

Одружений, виховує трьох доньок.

Автомобіль: Land Rover.

Хоббі: футбол, змішані єдиноборства, благодійність.

Своїм секретом ділиться засновник компанії  «Джерельна плюс» Кічула Сергій.

Де ви народилися, хто ваші батьки і що вони зробили такого, що ви зараз тут?

Я народився в с. Великі Гаї, яке я дуже люблю і наповнююся його енергією.  Тому  на даний час прийняв рішення повернутися  сюди жити з Тернополя. Тут спокійно і затишно, а до Тернополя зовсім близько. Я з тих українців, які мали змогу навчитися досвіду на «лихих 90-х». Мої батьки прості робітники заводу «Ватра». В сім’ї четверо дітей з яких старший я. Батьки не мали можливості дати мені престижну освіту чи кругленький капітал, але постійно робили спроби вирватися в краще ділове середовище. Вони показували мені своїм прикладом прагнення до кращого життя, як не опускати руки та залишатися людиною в будь яких ситуаціях.

Ви навчали в ТНТУ ім.. І. Пулюя, вам подобається інженерія?

В політесі я навчався на менеджменті, обрав його тому що в Тернополі це був найдешевший факультет, але скажу відверто, інстититут поки мені не згодився. Ті знання, які дає навчальний заклад далекі від реалій ведення бізнесу. Вчитися треба в людей, які роблять бізнес, а не по застарілих підручниках, які написали професори, що не заробили жодної гривні в бізнесі. Я постійно відвідую різного роду тренінги, семінари, спілкуюся з досвідченими людьми в бізнесі і звичайно ризикую та отримую власний досвід.

На скільки відомо нам, ви два роки працювали менеджером зі збуту на «Ватрі». Чому ви обрали бізнес?

Після одруження мій тесть Потюк Михайло Васильович запропонував роботу на «Ватрі». Я погодився, томущо працював комірником на продгуртвні, а зарплатня на «Ватрі» була вищою. Робота не була мені до душі і я постійно шукав варіанти як себе реалізувати. Одного разу, будучи у відрядженні в Москві я звернув увагу на автомобілі, які розвозять воду по місту. В Тернополі це було щось нове: моніторинг ринку, бізнес план, кредит в Приватбанку, трішки сміливості і я приватний підприємець.

Що вас зацікавило саме в бізнесі з водою?

Я щасливий у своїй роботі, це справа яка дає мені матеріальне і моральне забезпечення. Мене надихає сама ідея щоб тернополяни пили чисту, якісну, смачну воду і здоро’я їхнє було міцним. Культура споживання чистої питної води з кожним роком зростає і я відчуваю в цьому свою заслугу. Ми йдемо до європейського рівня життя і я мрію щоб наші люди похилого віку були здорові, активні, раділи життю, а не проводили свій час в поліклініках і лікарнях.

Якими секретами успіху ви могли б поділитися?

Насамперед це впевненість в собі, ідеї та цілі яку досягаєш, не звертати уваги на песимістів, які навколо хочуть «допомогти»

 По-друге – велика команда з якою я вершу історію, це рідні для мене люди, однодумці, підтримка і надійність.

Велике бажання бути лідером, номером один в своєму секторі роботи, а це означає робити свою справу краще за інших, якісніше, креативніше і від цього виграють як наші клієнти, так і ми.

Чи важко працювати  в кризу?

Я сприймаю скачки в бізнесі, як погоду в природі, а всі знають що в природи немає поганої погоди і я шукаю плюси у всьому що відбувається. Криза дозволяє відсіяти слабких конкурентів, відповідно збільшується поле для роботи і до того ж слабкий конкурент заставляє розслаблятися, що є не добре!

У вашому бізнесі постійно якісь зміни, реорганізації,  тому що у ньому нема стабільності?

Стабільності у світі немає. Щоб йти в ногу з потребами світу, потрібно розвиватися, вдосконалюватися, ось чому я ставлю собі запитання «Що я буду робити завтра, через рік чи 10 років?» У бізнесі неможливо стояти, відсутність дій – завжди шлях до банкрутства.

Чи виникає бажання виїхати з України?

Іноді, скажу чесно, мене відвідують такі думки, але я розумію що це як варіант втечі від проблем. А я звик проблеми вирішувати. Я патріот України та свого міста, а просто їх любити мало, потрібно ще щось робити щоб жилося краще.

Ми знаємо, що ви голова Громадської організації «Моя українська мрія», розкажіть щось про неї, ви готуєтесь в політику?

Громадська організація дозволяє мені реалізовувати деякі мої проекти освітнього, природоохоронного і благодійного характеру, але це не політика, не піар – це реалізація моїх українських мрій, я просто роблю світ кращим.

До речі, ваше хобі – благодійність, розкажіть детальніше?

Це тема про яку я не говорю, не хвалюся і не піарюсь, я просто роблю не оглядаючись. На мою думку, такою повинна бути благодійність. Кожна людина має дорости до усвідомлення, що найбільша радість в житті – допомагати іншим людям.

Чудово, тоді на кінець невеликий бліц

Ви любите ризикувати? – Так, це мене драйвить.

Що вас дратує найбільше? – Брехня.

Що найголовніше в світі? – Любов.

Яких любите людей? – Всіх.

Яким має бути лідер компанії? - Взірцем, в першу чергу.

Ви строгий керівник? – Справедливий.

Чим перемогти лінь? – Ціллю.

Читають зараз: 1
(2)
Коментарі
img
img
Петро Білецький 29.09.2017 12:34
з України

Міряв ТДС-метром там та вода раз через раз добра. Один раз показує 170-200, другий 400 і більше. Ви не знаєте яку вас воду продають

img
Ната Лия 29.09.2017 20:26
з України

Молодець!!зворотнім осмосом очищує воду і заробляє,в наших людей критерій виміру якості води,це те,що немає накипу.На недалекості людей можна і заробити..


Читайте також "Новини компаній"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги