Салон плитки та сантехніки Avanti святкує 3 роки! (новини компаній)
10 жовтня 2017
456 переглядів
Салон плитки та сантехніки Avanti святкує 3 роки! (новини компаній)

11 жовтня салон плитки та сантехніки Avanti святкує 3 роки своєї успішної діяльності у місті Тернополі! За цей час нам вдалося заслужити лояльність та визнання тисяч вдячних Клієнтів! Високою репутацією ми завдячуємо кожному, хто обрав салон Avanti для  створення ідеального інтер’єру своєї мрії. 

Клієнти цінують Avanti за розмаїття асортименту та гнучкий діапазон цін від найнижчих до продукції преміум-класу! У нас Ви знайдете керамічну плитку як вітчизняного виробництва за соціальними цінами, так і елітні колекції  від польських, італійських та іспанських заводів!

Сантехніка представлена від найдоступніших по ціні варіантів і до всесвітньо відомих торгових марок! Австрійський, французький та німецький ламінат з компромісом по ціні та без компромісів по якості!

Паркетна дошка від місцевих та європейських заводів! Меблі для ванної українського виробництва за українською ціною та європейські варіації для тих, хто прагне індивідуальності ліній! А ще клеї, фуги та різноманітні супутні матеріали, що так знадобляться в ремонті!

А враховуюче те, що в салоні плитки та сантехніки Avanti ще й діє повноцінна система знижок та бонусів вже при першій покупці, послуга доставки та безкоштовного 3D-дизайну – Avanti стає просто обов’язковим для візиту при підготовці до ремонту!

Та найголовніше, це колектив! Максимальний професіоналізм у роботі з кожним Клієнтом та підняття даної сфери на найвищий  європейський рівень – ось місія салону плитки та сантехніки Avanti!

В особі керівників та колективу компанії ми щиро дякуємо Вам за довіру та завжди раді бачити за адресою:

м. Тернопіль, вул. проспект Степана Бандери, 63;

тел. +38 067 350 34 25.

сайт: avanti.te.ua.

І пам’ятайте! – Avanti – це свіжі ідеї для Вашого дому!


Читайте також "Новини компаній"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги