Спробуй щось нове (новини компаній)
19 вересня 2017
215 переглядів
Спробуй щось нове (новини компаній)

Дослідження журналу Forbes показали, що більша половина водіїв ні разу не сідали за кермо свого авто до моменту покупки. Дивно, що люди витрачають години на оновлення гардеробу та примірки одягу, а автомобіль – одну із самих важливих покупок – навіть не пробують на ділі?

І так, Ви плануєюте придбати автомобіль. Щоб Ваше рішення було  максимально зваженим, варто оцінити можливості автомобіля заздалегіть і відправитись на тест-драйв до найближчого дилерського центру. Там можна добре роздивитися всі моделі в живу та протестити їх.

Ми для тест-драйву обрали салон Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс», що по вул. Микулинецькій.

З чого розпочати

Хоч спеціалісти дилерського центру стверджують, що потенційному покупцю не обов’язково якось спеціально готуватися до тест-драйву, радимо все ж таки заздалегідь провести невелике дослідження. Обов’язково ознайомтесь з модельним рядом який доступний для тест-драйву в дилера.

Як записатися на тест-драйв

На тест-драйв можливо потрапити по передньому запису. Для цього необхідно зателефонувати в дилерський центр та обрати зручний для Вас час та модель авто для тесту.  Для оформлення тестової поїздку Вам знадобиться посвідчення водія.

Як проходить тест-драйв

В дилерському центрі Вам доведеться заповнити анкету та обрати маршрут тест-драйву, після чого Вам запропонують сісти за кермо обраної моделі. Менеджер в цей час сидить на пасажирському сидінні, так що у Вас буде можливість задавати питання.

На дорозі спробуйте автомобіль в тих ситуаціях, з якими Ви зазвичай стикаєтесь. Здайте назад, припаркуйтеся, протестуйте авто в звичних швидкісних режимах. Один і той же двигун буде себе поводити по-різному в різних умовах. Якщо Ви бажаєте оцінити авто в екстремальній ситуації, для прикладу, протести різке гальмування чи більшу швидкість, попередьте про це менеджера. 

На що варто звернути увагу під час тест-драйву

Автомобіль має ідеально підходити Вам по розмірах. Пам’ятайте, що оптимальна відстань між водієм та кермом становить не менше 30 см. Оцініть також пасажирські сидіння та їх комфортність. Ні одна річ в інтер’єрі не повинна Вас дратувати: придивіться до усіх деталей, навіть до тримача чашок та бардачка.

Під час тест-драйву потрібно слухати автомобіль. Запитайте себе, чи приємний Вам шелест його шин, звики контролерів.

Якщо після тест-драйву Ви визначились з фаворитом, попросіть менеджера розрахувати фінальну вартість для кожної доступної Вам комплектації, розпитайте про кредитні та лізингові програми.

Скільки коштує обслуговування

Після тест-драйву варто уточнити вартість обслуговування та умови гарантії. Прайс на обслуговування Ви можете отримати безпосередньо під час консультації.

Не гайте часу та записуйтесь на тест-драйв, пробуйте та оцінюйте, обирайте своє авто.

Записатись на тест-драйв в Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс» можна за тел.: 067 384 19 02 або на сайті:

http://www.kristal-motors.toyota.ua/survey/test-drive/


Читайте також "Новини компаній"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги