Розкажіть вашим друзям

про цікаві статті та відео на 20minut.ua


Поділитись через електронну пошту

Ця функція дозволяє ділитися нашими статтями з своїми друзями чи колегами через будь-яку електронну поштову скриньку, якою ви користуєтесь на вашому браузері чи через ваш мобільний пристрій (планшет, смартфон).

Як це працює?

Якщо ви хочете поділитися якоюсь сторінкою нашого сайту, натисніть на логотип електронної пошти, розташований у межах поля "Поділитися посиланням" унизу сторінки. Після цього відкриється поштове вікно, ви матимете доступ до всіх ваших контактів та зможете відправити на будь-який із них повідомлення разом із посиланням на сторінку, якою хочете поділитися.

Чому ця функція у мене не працює?

Щоб мати можливість ділитися контентом через електронну пошту, ви маєте увійти у будь-яку поштову скриньку через ваш браузер. Якщо читаєте наш сайт через смартфон чи планшет, на цьому мобільному пристрої мають бути встановленні додатки поштових сервісів. 

Чи зберігає 20minut.ua мої приватні дані?

Ні. Оскільки ви будете користуватися власною електронною скринькою, 20minut.ua не матиме доступу до ваших приватних даних або повідомлень.

Поділитись через соцмережі

Що таке функція "Поділитись через Facebook, Twitter, Вконтакте, Однокласники, Google+"? Ця функція дозволяє ділитися статтями 20minut.ua через вашу сторінку на Facebook, Вконтакте, стрічку у Twitter або інші соціальні мережі.

Як це працює?

Якщо ви хочете поділитися якоюсь сторінкою сайту 20minut.ua, натисніть на логотип потрібної вам соціальної мережі, розташований в межах поля "Поділитися посиланням" внизу сторінки. Вас буде переадресовано на вашу сторінку в соціальній мережі. До посилання на контент із сайту ви також зможете додати повідомлення. Сторінка, якою ви поділилися, з’явиться на вашій стіні у Facebook, Вконтакте або у стрічці Twitter.

Чи зберігає 20minut.ua мої приватні дані?

Ні. Оскільки під час користування соцмережами ви переходите з нашого сайту на ваш акаунт у соцмережі, 20minut.ua  не матиме доступу до вашого логіна та пароля чи до ваших повідомлень. 

Найчастіше коментують
Найчастіше читають