Пропонують пустити автобус з Барського шосе на Старе місто через вулицю Нечая
11 лютого 2018
9
972 переглядів
Пропонують пустити автобус з Барського шосе на Старе місто через вулицю Нечая

Єдиний район де немає ні трамваїв, ні тролейбусів це Старе місто. Більшості мешканцям району доводиться щоденно добиратись з пересадками на роботу та навчання. Вінничани пропонують варіант вирішення проблеми.

На сайті вінницької міської ради оприлюднили петицію «Створення нових маршрутів автобусів зі Старого міста на Барсьше шосе через вул. Д. Нечая».

«Усім, хто живе на Старому місті відомо, що це єдиний район де немає ні трамваїв, ні тролейбусів. Більшості мешканцям цього району доводиться щоденно добиратись з пересадками до місць роботи, шкіл, дитячих садків, тощо. І якщо на Вишеньку можна ще добратись за маршрутом 7 (і то автобуси по цьому маршруту їздять з величезним інтерсалом і його можна було б зменшити), то на Барсьше шосе прямого маршруту немає. (Їздить маршрутку з Педучилища, але вона прямує через старогородський міст і цим маршрутом має змогу користуватись лише частина мешканців Старого міста», - зазначає автор Захар Муляр.

Вінничанин пропонує створити прямий автобусний маршрут, який буде пролягати через вул. Д. Нечая, через Соборну на Барське Шосе.

За словами Захара, такий напрямок суттєво допоможе мешканцям Старого міста з пересуванням по місту, а також, однозначно, буде окупати свою діяльність, через великий попит на подібний маршрут.

Петицію підписали 150 людей.

До кінця збору підписів залишилось: 11 днів

Звернення можна підтримати ТУТ.

Нагадаємо, що вінничанин Олексій пропонує створити муніципальний коворкінг центр
 

 

Читають зараз: 1
(9)
Коментарі
img
img
Юра 11.02.2018 12:24
з Вінниці

Від Педучилища, по Нечая, на Барське? Смисл? По Нечая і так штук 4-5 автобусів їздить зо всіх кінців. Всі люди працюють (чи навчаються)по різним кутам міста, неможливо всюди пустити автобуси. Я на Корею їжджу, то писати петицію, щоб на Ботанічну пустили автобус? Купив проїздний і всі проблеми. А на Барське ще легше добиратись, бо трамваї частіше ходять, ніж то й же 11-й. Зараз взагалі гріх жалітись на транспорт на СГ. Згадайте, як було з транспортом до Гройсмана, ото було пекло. По півтори години зимою стояв на зупинці, бо маршрутки навіть не зупинялись.

img
З.А.Глядач 11.02.2018 14:25
з Вінниці

"це єдиний район де немає ні трамваїв, ні тролейбусів"

І це єдиний район де вулиці покручені так наче бик попісяв.

img
Олег Викторович 11.02.2018 17:13
з України

Коли були маршрути  56, 55, 53, 21(до Квятика) було в рази зручніше і дешевше ніж зараз!!!

img
Таварисч 11.02.2018 19:18
з Вінниці

"то на Барсьше шосе прямого маршруту немає"  -  Я дико извиняюсь, а 21-й автобус откуда и куда едет каждые 20 минут?

img
Стар Вит 12.02.2018 08:24
з України

Таку петицію підтримаю, так як сам проживаю в тій місцевості. 21й їде з Педучилища і на 8го Березня повертає в сторону міста. Тобто до Данила Нечая скажим так далековато. Було б непогано пусти з Примакова через Д.Нечая і покиївській. Як говориться ті хто проживають в даній місцевості той зрозуміє

img
Богдан Пупкин 12.02.2018 16:10
з Вінниці

было бы не плохо что бы ездили не до вокзала западного а к садовому или мед городку! туда сейчас только 16а доезжает и то с такими задержками что пиндец!

img

Читайте також "Дороги і транспорт"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги