Осучаснення пенсій: У Кабміні розповіли про нове підвищення соцвиплат
12 січня 2018
1
394 переглядів
Осучаснення пенсій: У Кабміні розповіли про нове підвищення соцвиплат

Наступного разу індексація пенсій в Україні буде здійснена в 2019 році. Розмір підвищення пенсій буде випереджати зростання інфляції і стане в країні автоматичним.

Про це заявив Микола Шамбір, заступник міністра соцполітики.

Він наголосив, що в поточному році Кабмін обіцяє підвищити пенсії військовим, оскільки вони індексувалися останнє десятиліття.

«Створена система, яка вводить щорічне підвищення пенсій в автоматичному режимі. Підвищення відбуватиметься за єдиними підходами та складе 50% від зростання середньої зарплати плюс 50% від збільшення рівня інфляції. Це дозволить збільшувати розмір пенсій, перекриваючи рівень інфляції і навіть більше. За попередніми розрахунками, в 2019 році таке підвищення складе до 20% розміру пенсій», - підкреслив заступник міністра.

Тим часом, Володимир Гройсман, голова уряду, раніше заявив, що в наступному році середня пенсія в Україні стане більше на 900 гривень.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року підвищення розміру пенсій торкнулося й вінничан.

Читають зараз: 1
(1)
Коментарі
img
img
Александр Балаганов 24.01.2018 15:12
з Вінниці

НАДО ЧТО БЫ НАШ ЗЕМЛЯК-ЗАСЛУЖЕННЫЙ ДИЕТОЛОГ УКРАИНЫ РЕВА,НАКОНЕЦ ОБЪЯСНИЛ-КОГДА ПЕНСИЯ УКРАИНСКОГО ПЕНСИОНЕРА В ДОЛАРОВОМ ВЫРАЖЕНИИ ДОСТИГНЕТ УРОВНЯ НАЧАЛА 2014 ГОДА.И ПУСТЬ НЕ РАССКАЗЫВАЮТ О ГРИВНЕ,ТАК КАК ВСЯ ЭКОНОМИКА УКРАИНЫ ПОСТРОЕНА НА ИМПОРТЕ.


Читайте також "Гроші"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги