У Вінницькому транспортному коледжі визначили «короля» і «королеву» студентського балу
13 лютого 2018
230 переглядів
У Вінницькому транспортному коледжі визначили «короля» і «королеву» студентського балу

Виявляється, вінницькі студенти цілком впевнено почувають себе на справжньому балу. Це стало зрозуміло під час свята у транспортному коледжі. Він був присвячений Дню святого Валентина. 

На балу танцювали представники студентської ради та інші вихованці навчального закладу. Вони представляли свої красиві костюми, гарні манери, вміння виконувати різні бальні танці. Конкурсантів оцінювало журі на чолі з представником міського Палацу мистецтв «Зоря» Михайло Сидоруком, очільником молодіжної ради при Вінницькому міському голові Дмитром Мирою, призером чемпіонатів світу з боротьби Борисом Максимчуком і громадським діячем Сергієм Павлюком.  

«Королем» балу став Владислав Коцубера, «королевою» – його партнерша Юлія Бартюк. Обидва опановують фах «Лісове господарство».

– Переможці вразили своєю винахідливістю, вишуканістю і танцях. Вони фактично дали майстер-клас: відділилися від загальної групи і заворожили глядачів під час вальсування своєю вправністю. Окрім того, «королівська пара» гармонійно підібрала бальний одяг. Зокрема, Юлія вдягла блакитну сукню, а Владислав – галстук відповідного кольору, – сказала заступник директора Вінницького транспортному коледжу Світлана Онофрійчук.

Парою «глядацьких симпатій» стали Крістіна Кузьменко (фах «організація перевезень») і Богдан Заграй (фах «механіка»). Їх обирали глядачі. «Міс чарівність» стала першокурсниця Анна Ковальчук, з якою танцював Сергій Горпенюк (фах «воєнізована охорона»).

– Аня зробила гарну зачіску, добре підготувалася до виступу. Разом з Сергієм вона виглядали чарівно. У їхніх очах ми читали наївність та закоханість, цим вони і підкорили глядача, – коментує  Світлана Онофрійчук.

Всі переможці отримали абонементи у спортивний зал «Максимус», подарункові сертифікати у магазин «Максимус», набори побутової хімії, квитки на міський КВН і триповерховий торт від міської ради. 

.     

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Культурний відпочинок"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги