«Мерців будуть хоронити в багні». На Сабарові протестували проти цвинтаря
19 червня 2017
3
3485 переглядів
«Мерців будуть хоронити в багні». На Сабарові протестували проти цвинтаря
  • Зранку, 19 червня, кілька десятків людей пікетували будівництво нового цвинтаря на Сабарові
  • За словами мешканців Сабарова, цвинтар не можна будувати поряд з очисними спорудами і у місті є безліч місця для кладовища
  • У мерії запевнили, що дослухаються до побажань. І написали заяву в поліцію про незаконне втручання в будівництво та перекриття дороги

Коли журналіст приїхав на місце події, люди вже почали розходитися. За словами одного з активістів, що представився Володимиром, забудова цвинтаря на цьому місці незаконна, а проект має десятки порушень.

— Мерія погодила будівництво, архітектура погодила будівництво цвинтаря, представники громади також прийняли. А от людей запитати — не захотіли. Ми зараз на Сабарові збираємо підписи по хатам, щоб скасувати це ганебне рішення. Як це можливо, щоб поряд з очисною станцією, поряд з Бугом робити цвинтар. Краще б віддали цю землю хлопцям з АТО, а то хочуть мерців в багні хоронити, — сказав Володимир.

О 12-й годині люди вже почали розходитися

 

Журналісти раніше писали про те, чому новий цвинтар з’явиться саме на Сабарові

Про це у матеріалі: На нове кладовище на Сабарові дають 17,5 мільйона. Чому так багато? (ІНФОГРАФІКА)

Представники мерії, що розмовляли з пікетувальниками — голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук разом зі своїми підлеглими — побачивши журналіста швидко сіли у свій автомобіль.

— Ми за територіальну громаду Сабарова. Як люди вирішать, так воно й буде, — сказала Наталія Панчук, сидячі в автомобілі. На інші питання журналіста вона відмовилися відповідати. Далі жінка просто закрила вікно та сказала водію, щоб їхав.

Авто з представниками влади швидко поїхали з мітингу

 

Про що розмовляли активісти та представники мерії дізналися у поліцейських, яких, за словами очевидців, тут було аж п’ять екіпажів.

—  Люди тут зібралися з 9-ої години ранку та казали, що будуть перекривати дорогу. На їх думку, тут проводять незаконне будівництво, знімають землю. На це їм представники влади казали, що є рішення виконкому Вінницької міської ради на проведення будівництва кладовища на цій території, —  сказав слідчий вінницького відділу, лейтенант поліції Володимир Копащук. — За їх словами, усе вже погоджено з громадою, є підрядник — товариство "Шляхбуд", яке виконує роботи. Поліцейські прийняли заяву від мешканців про незаконне будівництво, а від представників міської влади — заяву про блокування будівництва.

На початку поля вже поставили банер з паспортом на будівництво цвинтаря

 

Більше про компанію-підрядника робіт в матеріалі: Цвинтар на Сабарові збудує «Шляхбуд». Розповідаємо, хто це такі

На місці були присутні й робочі з компанії-підрядника товариства «Шляхбуд». Питаємо, куди дівають чорноземи, що зривають з поля.

— Землю нікуди не продаємо, — сказав один з працівників товариства «Шляхбуд», що представився Олегом. — Ми її тут зберігаємо, а потім загорнемо назад. Мабуть, сьогодні вже працювати не будемо, бо мешканці Сабарова втручаються, заважають.

На підтвердження словам, робочі з "Шляхбуду" показують на кучугури землі поряд з цвинтарем. Активісти розказують — землі було більше, частину вже вивезли вантажівки

 

Мешканці Сабарова сьогодні, о 7-й вечора, будуть знову спілкуватися з представниками влади. Цього ж дня, журналісти опублікують результати цієї розмови. Слідкуйте за новинами на сайті «20хвилин»

 

 

Читають зараз: 1
(3)
Коментарі
img
img
Порошок 19.06.2017 22:15
з України

Дивуюсь, як місцеві не спалили вагончики і техніку

img
Александр Козловский 20.06.2017 13:16
з України

Землю вывозят 100% одна машина чернозема Зил стоит 4000грн

img
Александр Козловский 27.06.2017 12:55
з України

Если вы вниматель прочтете статью в газете то комментарий чиновника горисполкома четко говорит о том что кладбище планируют расположить в санитарной зоне очистных


Читайте також "Події"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги