Нікого до себе не підпускає, крім хазяйки. Що сталося із травмованим у Бершаді собакою
14 вересня 2018
6
2088 переглядів
Нікого до себе не підпускає, крім хазяйки. Що сталося із травмованим у Бершаді собакою
  • Самур — так звуть собаку з Бершаді, який постраждав від того, що став непотрібним хазяйці. Він 12 років охороняв будинок господарки.
  • Навіть після історії з ланцюгом, він підпускає до себе тільки цю жінку.

Про долю травмованого собаки написала на своїй сторінці у facebook прес-офіцер поліції Вінницької області Ірина Добровольська.

«Місцеві поліцейські знайшли собачці нового господаря, але в останню мить жінка не віддала Самура. Плаче та гладить свого собаку, який нікого з людей до себе не підпускає, крім господарки (настільки її любить і не розуміє, що сталось)», — пише Добровольська.

Хазяйка Самура придбала йому ліки та мазі, щоби скоріше загоїлись рани на його лапах.

За словами прес-офіцера, правоохоронці взяли цю ситуацію під свій контроль та стежитимуть за долею собаки. Не дивлячись на каяття жінки, вона все одно нестиме кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, що учора, 13 вересня, мешканка Бершаді вирішила, що пес їй більше не потрібний. Викликала таксі, щоб вивезти його за місто. Таксист відмовився брати тварину в салон. Тому собаку прив'язали до бампера ланцюгом. Тварина постраждала від того, що її тягнули по дорозі.

Читайте також:

Читають зараз: 1
(6)
Коментарі
img
img
Vladimir Molotov 14.09.2018 18:01
з України

мразота

img
Веселе ім'я 14.09.2018 18:18
з України

Как только животное стает старенькое, то сразу не нужное... Зачем тогда их заводить если вы о нем не можете позаботиться?????

img
Веселе ім'я 14.09.2018 22:21
з України

Це жахливо! Це не людина, а справжня мерзота, таких людей потрібно садити в в’язницю, в Європі їй давно вже б світив не малий строк. Таким людям не можна повертати тварину, якщо вона пішла на такий крок, то може зробити це ще раз. Дуже жалко, що поліція нічого толкового не зробила в цій ситуації.

img
Веселе ім'я 14.09.2018 22:27
з України

Порушено кримінальну справу! Що ще вони мають зробити? Чи вже суд мав бути на другий день? Я в шоці з тієї баби, з того таксиста і з тих людей, які пишуть такі коментарі ... Повне сокіабле...

img
Ирина Лапа 15.09.2018 02:20
з Вінниці

В Європі щоб завести велику собаку потрібно ще спеціальні курси проходити і дозвіл отримати, а якщо змущаються то покарання набагато суворіше чим в нас. Ось чому нормальні заводчики намагаються продати свох щеняток в Європу. Наші люди скотської натури вони не достойні такої любові і відданості які може дарувати собака!

img
Веселе ім'я 16.09.2018 21:58
з України

Теперь нужно  как можно чаще проверять и условия содержания и состояние потерпевшей собаки. Если эта женщина додумалась сотворить такое с почти что с членом своей семьи то  что еще нехорошее через некоторое время она может сделать когда утихнут страсти?  Теперь нужен строгий контроль за делами этой дамы почтенного возраста.


Читайте також "Події"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги