«OLEYNIK» виступив у Вінниці для випусників модельної школи «Princess»
07 червня 2018
305 переглядів
«OLEYNIK» виступив у Вінниці для випусників модельної школи «Princess»
Читач написав на сайт:

Вадим Олійник - один з молодих та перспективних артистів в Україні, який став спеціальним гостем на випускному вечорі модельної школи «Princess». Український виконавець, який впевнено прямує до поставлених цілей, демонструючи це власним проектом.

Читач написав на сайт:

— Вадим, розкажіть про свою команду, яка працює над проектом «OLEYNIK».

— По-перше, власне я, є продюсером, засновником і директором проекту, так само всі рішення приймаю особисто я. Ще є концертний директор, піар-менджер, хореограф, який займається постановкою номерів для балету і музиканти, яких ми можемо запросити до нас на виступи. У різних медійних струтурах у нас є люди, які підтримують нас і допомагають: радіо, телеканали, — розповідає Вадим.
— Зараз ви позиціонуєте себе як співак, виконавець? Як відомо, раніше у вас був акторський досвід в одному з українських серіалів.
— Я вважаю, що іноді час відводить людину то в один бік, то в ті інший. В певний час я потрапив на телебачення, шукав собі акторський терен, але знову ж таки, це все для того, щоб розвивати нові здібності. Звичайно ж музика і творчість — це найголовніша і найважливіша мета на цей момент,— впевнено відповідає. 
— Остання ваша пісня «Немає часу», як відомо, що з цією піснею у вас трапилася особиста історія. Хотілося б дізнатися більше про цю пісні.

 —Це не те, щоб особисте. Це історія про те, що немає часу терпіти та чекати, що трапитися диво. У кожної людини в житті бувають такі моменти, коли ти хочеш змінити своє життя, але ти не можеш зважитися, тобі не вистачає сміливості, впевненності в собі. Ми спеціально зняли тематичний кліп на цю пісню, який відображає позбавлення від будь-яких сумнівів, супроводжуючи мотивацію до досягнення пославленних цілей. У мене теж був переломний момент в житті, який став особливим і змотивував йти вперед і довести, в першу чергу, самому собі, що я можу більше, — описує виконавець.

— Які роботи плануються найближчим часом? Які плани, перспективи в гастрольній діяльності?
— У нас є новий трек «Любишь другого», на який в планах зняти кліп. Активно йде підготовка до випуску альбому. У планах зробити гастрольний тур по містах України, можливо вже цієї осені.

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Події"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги