У паспортному відвідувачі спересердя порвали на шматки списки черг
11 серпня 2017
15
2994 переглядів
У паспортному відвідувачі спересердя порвали на шматки списки черг
  • Замість 20-30 людей, підрозділи міграційної служби приймають по 60 відвідувачів на день. Але списки офіційно вони не мають права організовувати
  • Люди втомились від системи: “новий день - новий список”. І тому порвали старі списки
  • Керівництво міграційної служби про те, коли чекати електронних черг

Сьогодні, 11 серпня, близько 12.00 до редакції подзвонила жінка Катерина і розповіла про скандал у підрозділі міграційної служби.

— Зараз там просто пекло. І цей начальник відділення на усіх кричав: і на мене, і на дівчаток, що у черзі стояли. А ми з донькою взагалі ночували у паспортному - так ні з чим і пішли додому.

“Прийшла ще о 12 годині ночі”

У задушливому вестибюлі паспортного у черзі чекають людей із 10. Тут пристрасті вже майже вщухли, і люди спілкуються більш-менш спокійно.

— Я прийшла в 6 годин ранку і стою тут до сих пір! - каже одна жінка з черги.

— Та ж вони прийшли перші! Я прийшла ще вчора о 12 годині ночі, а під дверями вже сиділи люди, що складали собі власні списки, - обурено заперечує друга.

У Оксани - двоє чотирнадцятилітніх підлітків. Вона тут вже не перший раз: спочатку її дітлахи у списку виявились 38-39-ми, і тому довелось прийти ще раз.

— Можливо, і сьогодні не пройду. Розумієте, і закордонні паспорти, і видача документів на внутрішній паспорт - все оформлюють в одному кабінеті. І це робить один робітник. Люди вночі чергують, а тим, хто приходить у 7-8 годин ранку, вже нереально потрапити на прийом.

Самі люди із черги, розповідає жінка, вирішили порвати списки.

— То було вже нереально: ось проштовхується тільки 12-й, а вже 14-й в черзі має проходити. Така от плутанина.

Чому порвали списки черг?

Під самим кабінетом робочої станції, де оформлюють внутрішні і закордонні паспорти, стоїть ще людей із сім. І тут конфлікт ще не вщух.

— Як це хтось може стояти з шостої ранку, чекати під кабінетом, і пропускати когось, хто приходить о 12 годині дня? Хтось напридумував: о 12 годині ночі приходять, записуються, а на ранок приходять об 11 годині ранку і кажуть, що по списку. Чого це списки мають формуватися о 12 ночі, якщо день починається о 6 ранку? - каже пані Марія. Вона із тих, хто підтримує скасування “нічних” списків.

— А я думаю так: ось прийшов - то записуйся у живу чергу! От якби очільник придумав, щоб по талонах проходили, де час вказаний, тоді було б діло! - підтримує її відвідувачка Ірина.

Пані Людмила із жінками не згодна. Вона об’єктивно заперечує, що така ситуація у всіх відділах.

— Працівники  більше, ніж 20-30 людей у день, обслуговувати не можуть. А записуються 60 людей на день.

Людмила з донькою тут втретє - збираються подати документи на перший паспорт громадянина України.

— Перша ситуація була така: ми записалися у список о пів на 12 ночі, прийшли о пів на сьому ранку перевірити, що зі списком, так його взагалі хтось ліквідував. І зробили новий список, де ми вийшли сімнадцятими. Багато людей звертається, щоб зробити паспорт внутрішній чи закордонний. А тут оформлено тільки одне місце для фотографування людини і сканування відбитків пальців.

Скоро у паспортних будуть електронні черги

Борис Наливайко, очільник управління державної міграційної служби у Вінницькій області, розповів журналісту RIA/20minut, що зараз прийом громадян відбувається у порядку живої черги. І працівники територіальних підрозділів служби не мають права втручатися у формування черги.

— Але в нас є інформація від державної міграційної служби про те, що на Вінничині планується підключення і надання сервісу електронної черги - за наявності необхідних терміналів, звісно. Даний вид послуг вже пройшов випробування у Києві, і вже підключений у 10 областях. Вінниця - на черзі.

Також Борис Наливайко зазначив, що приблизно з вересня чергу впорядковувати будуть територіальні підрозділи ДМС. Він розповів, що електронна черга буде поєднуватися із чергою живою: це дозволить незареєстрованим громадянам подати документи на паспорт, у разі, коли хтось із зареєстрованих не з’явиться у паспортний стіл.

— Треба врахувати також от що: в нас дуже багато звернень, і люди інколи приходять не з позитивними емоціями, м’яко кажучи. Тому треба думати також і про працівників ДМС, які приймають у рази більше громадян, ніж мають обслуговувати.

 

Читають зараз: 1
(15)
Коментарі
img
img
Порошок 11.08.2017 18:46
з Вінниці

все что государственное-все через жопу. во всех сферах, медицина, наука, миграционка, налоговая итд

img
Olvol 12.08.2017 00:26
з України

Я не защищаю государство. Но пусть потратят бюджет на что-то полезнее, чем пункты выдачи загранпаспортов.

Нельзя заниматься ними, когда в стране есть пенсионеры, которые умирают от излечимых болезней по бедности. Это важнее

img
Яна 14.08.2017 11:57
з Вінниці

До чого труси в Італіі, якщо підлітку немає змоги зробити звичайний внутрішній перший паспорт. Черга одна для всіх. У всіх прозорих офісах ситуація однакова - приходиш зранку, береш талон - сидиш цілий день в черзі (хоча ти 9!!!) но до тебе черга не доходить (прозорий офіс  біля Локомотиву)Так на протязі 4 днів! Талон №2 заходить вже в*пяте. Корупція? Тупість? Безлад?

img
Olvol 14.08.2017 18:46
з України

Ничего, подождут вместо лишнего перекупа за гаражом

img
Olvol 14.08.2017 18:49
з України

Подростам вашим ненаглядным так и передайте: чем курить за гаражом, лучше ждать в очереди. Тем более можно взять с собой книгу и не терять времени. Я терпимо отношусь к людям. Но среди сегодняшних 15-16-летних большинство - бесчеловечные, грубые амебы. Даже не слышали о Крокодиле Гене или Проне Прокоповной

img
Татьяна Проценко 16.08.2017 10:50
з України

Я делала загран в прозором офисе на Замостье, была 17-я в очереди и в 12:30 освободилась. А внутренний паспорт можно сделать в паспортном столе на Ф. Кона например. Там нет сумасшедших очередей.

img
Пупкин Вася 11.08.2017 22:35
з України

Зачем этим всем людям паспорта ? А они ответят :" А шоб було "  . Как в том анекдоте : А вдруг  война , а я уставший ! )))

img
Olvol 12.08.2017 00:22
з України

Значит нужно запретили там собираться людям до 8 часов утра. Кому не доходит-  стрелять солью

img
Жора 12.08.2017 00:37
з Вінниці

Это сидят те кто не хочет работать в Виннице , а хочет мыть унитазы в Германии и стирать в Италии трусы... Ну так скатертью дорога.....

img
З.А.Глядач 12.08.2017 08:51
з Вінниці

"...і закордонні паспорти, і видача документів на внутрішній паспорт - все оформлюють в одному кабінеті"

Щось тут не зрозуміло-відколи це внутрішні паспорти почали оформляти у міграційній службі?

img
Татьяна Проценко 12.08.2017 14:47
з Росії

Точно 1,5 года уже так, теперь бывший "паспортный стол" называется "городской отдел государственной миграционной службы Украины". Вопрос лишь в том, почему за внутренним паспортом люди идут в ОВИР и психуют из-за очередей, а не в паспортный стол.

img
З.А.Глядач 14.08.2017 22:21
з Вінниці

Саме це я і мав на увазі.

img
Татьяна Проценко 16.08.2017 10:52
з України

Меня удивляет, почему из работников ОВИРа никто не говорит об этом. Разгрузили бы себя и меньше нервов было бы.

img
З.А.Глядач 16.08.2017 15:48
з Вінниці

І грошенят теж поменшало б...

img
Анастасия 12.08.2017 21:18
з України

Как обычно, все толпой не думая куда и чего  хлынули. Никто никого не заставляет "мучаться". Тур виза стоит 30 евро,  если не меньше, а для

работы нужна рабочая виза. В чем проблема, я  не понимаю

img

Читайте також "Події"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги