Укрзалізниця вже продає квитки на «Інтерсіті+» до Польщі через Вінницю
12 серпня 2017
2
941 переглядів
Укрзалізниця вже продає квитки на «Інтерсіті+»  до Польщі через Вінницю

Компанія Укрзалізниця оголосила про запуск ще одного нового пасажирського складу Інтерсіті+ за маршрутом Київ-Перемишль, №715 / 716. Поїзд курсуватиме через Вінницю.

Про це розповіли в прес-службі компанії. Відзначається, що квитки на новий поїзд вже з'явилися в продажу. Поки їх можна купити тільки у всіх міжнародних касах компанії, однак зовсім скоро вони вийдуть на ринок онлайн.

Це вже другий поїзд Інтерсіті +, який з 24 серпня 2017 з'єднає Україну з Польщею, однак курсувати він буде по маршруту через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль.

Нагадаємо, що 11 червня, в день, коли вступив в силу безвізовий режим з Євросоюзом, був запущений перший потяг Інтерсіті в польський Перемишль.

Потрібно відзначити, що в компанії Укрзалізниця в самий найближчий час планують запустити ще кілька пасажирських складів в різні європейські міста.

Раніше стало відомо, що на початку вересня, коли припаде пік по завантаженості на пасажирських поїздах, компанія введе додатковий Інтерсіті за маршрутом Київ-Одеса через Вінницю.

Читають зараз: 1
(2)
Коментарі
img
img
Olvol 12.08.2017 19:07
з України

Пасажири, які хочуть придбати квитки від ст.Вінниця до ст.Пшемисль, на наступному тижні це буде можливо через Інтернет.

Ціна квитка 400 грн. В міжнародній касі береться додатково комзбір за оформлення в касі


Читайте також "Подорожі"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги