Петя «наїхав» на Вову? Виборча кампанія почалася. Вінницьких податківців обшукує генпрокуратура
10 липня 2018
11
4705 переглядів
Петя «наїхав» на Вову? Виборча кампанія почалася. Вінницьких податківців обшукує генпрокуратура

СБУ разом з Генпрокуратурою вчора «трусили» вінницьких податківців. І за інформацією джерел, обшук проводили у головного податківця області Руслана Осмоловського і не тільки у нього. Зібрали все що відомо на сьогоднішній час. Але вже зрозуміло — виборча кампанія почалась.

Вчора силовики «поставили на вуха» усю Вінницю. Ніякої інформації а ні на сайті СБУ, а ні у Генпрокуратурі щодо обшуків не було. Не було інформації і до вечора на сайті ДФС. Вже потім з’явилось коротке повідомлення:

«Головне управління ДФС у Вінницькій області офіційно повідомляє, що 9 липня 2018 року жодних обшуків в приміщенні ГУ ДФС у Вінницькій області не проводилось», — йшлося на сайті податківців.

Можливо, що жодних обшуків в кабінеті не було, але ніхто не виключив обшуки в  квартирі і в гаражі Осмаловського, які зазначені в декларації податківця і оформлені на його дружину. 

 

Зі своїх джерел журналісти 20 хвилин отримали інформацію, що квартира головного податківця області знаходиться на 600-річчя. Там бачили багато силовиків. 

Вже вечором на сайті податківців з’явилась ще одна новина: «Керівник ГУ ДФС у області Руслан Осмоловський провів робочу нараду». Говорив про заборгованності підприємців перед державою. Наче як нічого і не відбувається. Але на роботі до цього часу його не було. 

Руслан Осмаловський. Начальник обласного управління ДФС у Вінницькій області

І в той самий час джерело «Украінформу» повідомило, що обшуки все ж були.

«Так, дійсно з самого ранку у квартирі начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського проходять обшуки. Крім квартири, слідчі дії проводилися ще в гаражі та машині. Вилучені дві банківські карти та мобільний телефон», — повідомило джерело.

Майже одночасно на сайті «Реал» з’являється коментар начальника управління масово-роз’яснювальної роботи Податкової у Вінницькій області Таїсії Глімбоцької.

«Так, у слідства є питання до начальника, але це буде вирішуватися в робочому порядку. Він повернувся на роботу провів нараду. Більш того, ні в відпустку, ні на лікарняний, наскільки мені відомо Руслан Осмоловський не збирається», — сказала Таїсія Глімбоцька.

Тим сами Глімбоцька підтвердила факт, що «питання» до Осмоловського зі сторони СБУ/Генпрокуратури все ж таки були. Дзвонимо їй. Відповідає. 

– Жодної сторонньої особи, жодного співробітника СБУ, прокуратури, Національної поліції вчора (9 липня,- ред.), в приміщенні фіскальної служби не було, – каже Глімбоцька. – Якщо до начальника є якісь питання, то вони будуть вирішуватися в робочий порядок.

Попри великий резонанс справи, на сайтах силовиків жодного повідомлення про слідчі дії немає і донині. І поки журналісти намагались дізнатись про затримання чи обшуки у головного податківця, джерела повідомили: на олієжиркомбінаті і у деяких провладних депутатів також були обшуки. Про це написав і журналіст Роман Ковальський.

Журналісти RIA/20minut.ua подзвонили до прес-служби СБУ у Вінницькій області. Прес-секретар Ірина Алєксєєва опосередковано підтвердила, що спецоперація все ж була.

– Я можу наразі підтвердити проведення ряду обшуків у Вінниці 9 липня. І можу сказати, що затримань не проводилося і про підозру наразі нікому не повідомлялося, сказала прес-секретар управління Ірина Алєксєєва  – Я не можу сказати місця, де проводилися обшуки. Не володію такою інформацією. Відомо, що працювали співробітники центрального управління,  

Зі своїх джерел в СБУ 20хвилин дізнались, що обшуки проводив відділ «К» СБУ (відділ по боротьбі з корупцією,-авт).

«Помста Гройсману»

Нардеп Геннадій Ткачук в свою чергу підтверджує факт обшуків у Осмоловського. І каже, що це помста Гройсману.

«Ситуація з обшуками в ДФС — це відповідь силовиків на масштабну боротьбу проти контрабанди, яку почав Гройсман. Справа проти керівника вінницької ДФС Руслана Осмоловського була відкрита в 2016 році. За цей час вже тричі у нього влаштовували маски-шоу, але нічого не було знайдено. Адже справа повністю вигадана. Силовики по суті і сьогодні нічого не знайшли — вилучили кредитні картки, телефон. Я вважаю, що сьогоднішні дії — це спроба залякати фіскальну службу.

Команда прем’єра почала масштабну боротьбу з корупцією на митниці, яку кришували певні клани силовиків. У відповідь ми бачимо пресинг керівників ДФС. Реанімуються старі, сфабриковані справи, які використовуються як привід для обшуків, затримань та інших силових акцій. І я прогнозую, що це не остання акція залякування», — вважає нардеп Геннадій Ткачук.

«Бабки в грі такі, що на виході війна»

Політолог Кирил Сазонов каже, що обшуки у головного податківця Вінницької області, то «Привіт прем’єру».

… Ну, все, схоже, починається жесть. Боротьба Гройсмана з контрабандистами і їх «дахом» на митниці переходить в формат відкритої війни. Здавалося б — НЕ торгівля наркотиками, чи не нелегальний обіг зброї, просто контрабас. Але бабки в грі такі, що на виході війна. Сьогодні департамент «К» СБУ проводить обшуки вдома у начальника вінницького ДФС Руслана Осмоловського. Ну, зрозуміло всім — Вінниця. Там їх давно вичистили. І це ответка прем’єру за спробу зачистити потоки контрабанди. Спрафва 2016 року, давно все перевірено, профільтровано і забуте. Але — почалася війна. З іншого боку — наївно було б розраховувати, що ці хлопці тихо матюкаючись, згорнутий схеми і підуть…

"Силовики vs Прем’єр"

Ще один політолог Микола Давидюк впевнений, що обшуки у податківця — «Ввічливі бажання Президента».

«Об’явлена Гройсманом війна контрабанді почала приносити перші плоди,) правда не ті, на які очікував сам Прем’єр. Силовики почали нападати на людей Гройсмана, намагаючись накопати на його самого. Зрозуміло що дії останніх це не самодіяльність, а ввічливі бажання Президента. Котрий хоче зробити ручним Прем’єра. І напади на віницький дфс, і негативні хвилі в пресі все це пункти одного дисридитаційного плану.

Читають зараз: 1
(11)
Коментарі
img
img
Веселе ім'я 10.07.2018 15:00
з Вінниці

На підприємстві оформлені 3-4 фірми, в яких оформлені ФОПи і це все легально, але податкова наїжджає і каже, що ви ухиляєтесь від сплати податків, бо у вас багато працівників і треба більше платити податків, хоча зі сторони все згідно закону. Приходять податківці на підприємство і кажуть, що або ви приносите Осмоловському  N-мільйонів гривень, або в 2 рази більший штраф в державу. Посади начальників-купуються за гроші, а потім щоб їх відбити - податкова, поліція, мнсники, санепідмки, крушники і інші ходять і тероризують підприємства перевірками. Гроші із хабарів осідають в кишені начальника. Кожен місяць всі ці державні структури переводять половину хабарів в Київ, потім ці гроші доходять до АП і голови уряду, дивлячись де чия людина в тій чи іншій сфері являється *смотрящьою*. Ми(люди) платимо податки, акцизи, комунальні послуги, а на виході замість проведення модернізації-гроші уходять на гору у вигляді готівки. Потім через конвертаційні центри гроші уходять за кордон в Швейцарію, СШП або Китай і наші правителі після 5річного розкрадання переїжджають жити у Швейцарію, Австрію, Францію на ПМП.

img
vinport 10.07.2018 15:28
з України

"Вышиватники" - вы не лигитимны с 22 февраля 2014-го года. Вы можете тут усраться, изображая "государственную" деятельность. Нет такого государства Украина. Вы растоптали его на майдане, окутаные петлюровской "жовто-блакытной" тряпкой с кастрюлями на голове и здали Америке вместе с потрохами...

img
vinport 10.07.2018 16:57
з України

"Вышиватники", когда уйдут ваши американские хозяева, (а они скоро уйдут, потому что вас никто не собирается кормить). Придётся вам самим включать голову, (если снимете кастрюли). Вы не сможете без хозяина, потому что вы рождены быть "крипаками".

img
Иванов Иван 10.07.2018 16:59
з України

все номально не пережывайте пры цых мудаках лучше не буде

img
Веселе ім'я 10.07.2018 20:29
з України

Самий сильний борець з контрабандою- це звісно гройцман. Руслік теж самий безкорисний  податківець. Там ще славік в Києві. А на митниці є ще вітя кривицький. Одним словом зібрались самі янголята, піня їх щемить. Ай-яй яй!

img
Дмитрий Танцюра 10.07.2018 23:54
з України

А как мне собрать документы для международных организаций  по правам человека  и по краже документов из личного дела, лже свидетельствование в суде, и на расстрел всем и в каждом городе хватит   , если прокуратура , суд , соцполитики , бизнес клуб и похоже минздрав . Структура ОПГ .

img
vinport 11.07.2018 00:39
з України

Украинец будет думать, что борется против экспансионистской России, борется за свою самостоятельность, будет думать, что, наконец, обрёл свою свободу, в то время, как полностью попадает в зависимость от нас.

Менахем Мендель Шнеерсон.

img
Alexander K-Hughes 17.07.2018 20:17
з України

какой бред. ему вообще не было дела до украины. он вообще считал себя машиахом еврейским мессией.

img
vinport 11.07.2018 00:42
з України

"Разложите молодежь - и вы победите нацию! Это наш девиз. Мы лишим ваше общество молодежи, растлив её сексом, роком, насилием, алкоголем, курением, наркотиками, то есть лишим ваше общество будущего".

Менахем Мендель Шнеерсон. 1994 год.

img
Alexander K-Hughes 17.07.2018 20:16
з України

вы сами перекрутили слова того раввина или вам уже вложили в голову перекрученные?

img

Читайте також "Політика"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Від Читачів
Блоги