Будьте обачні! Грабіжники.
13 червня 2018
1
646 переглядів
Будьте обачні! Грабіжники.
Читач написав на сайт: Активізувались в місті Вінниця вуличні грабіжники. Жертвами стали більше 100 жителів Вінничини та найбільше злодії посягаються на іноземців.
Читач написав на сайт:

Будьте обачні – активізувались вуличні грабіжники. З початку 2018 року жертвами уже стали більше 100 жителів Вінничини та найбільше злодії посягаються на іноземців.

               Так, в місті Вінниця затримано 20 – річного молодика, якого підозрюють у скоєнні грабежів. Спершу його жертвою стала громадянка Республіки Анголи, в якої злодій шляхом обману попросив телефон для здійснення термінового дзвінка. Після чого правопорушник імітуючи розмову по телефону, та розуміючи, що за його діями спостерігає власниця телефону, почав втікати не реагуючи на крики та те, що його наздоганяє потерпіла. Після чого, грабіжник з місця злочину втік, викрадене майно здав до ломбарду.

               Не зупиняючись на досягнутому, шукаючи легкого заробітку, молодик вже наступного дня підійшов до іншої жертви – громадянки Республіки Свазіленду, та під приводом отримання інформації, щодо часу звернувся до останньої. В подальшому, іноземка тримаючи мобільний телефон в обох руках подивилась на екран, на що злодій вирвав мобільний телефон з рук потерпілої та почав бігти, не обертаючись та не реагуючи на крики власниці телефону зник в невідомому напрямку.

               Завдяки наполегливій роботі правоохоронців молодика затримано, слідство завершено в стислі строки та обвинувальний акт направлено до суду, вироком якого грабіжника засуджено до позбавлення волі на строк три роки.          

Отже, будьте обачні на вулиці, уникайте темних, безлюдних місць, та не довіряйте незнайомцям.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури А.О. Янішевський

Читають зараз: 1
(1)
Коментарі
img
img
З.А.Глядач 16.06.2018 17:27
з України

"Прокурор Вінницької місцевої прокуратури А.О. Янішевський"

А що це таке,"місцева" прокуратура? "Прокурор" якої пише про Свазіленд і не знає,що це королівство,а не республіка. Краще б він ходив до школи,а не лазив до Інтернету.


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги