Чемпіонат України з волейболу у місті Вінниця
06 вересня 2018
1
96 переглядів
Чемпіонат України з волейболу у місті Вінниця
Читач написав на сайт: 14-15 вересня 2018 року відбудеться Чемпіонат України з волейболу серед чоловіків - СУПЕРЛІГА України 2018/2019. Змагатимуться команди ВК “Серце Поділля” (м.Вінниця) та СВК “Буревісник”-ШВСМ” (м.Чернігів).
Читач написав на сайт:

14-15 вересня 2018 року в м.Вінниця у приміщенні Спортивного залу Вінницького педагогічного університету імені М. Козицького (вул. Тімірязєва 17) відбудеться Чемпіонат України з волейболу серед чоловіків - СУПЕРЛІГА України 2018/2019. Змагатимуться команди ВК “Серце Поділля” (м.Вінниця) та СВК “Буревісник”-ШВСМ” (м.Чернігів)
Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд розігрується з 1992 року. Чемпіонат проводиться у трьох дивізіонах — Суперлізі, вищій лізі та першій лізі. Між лігами за результатами кожного сезону проводиться обмін командами — найгірші переходять у нижчу за рангом лігу дивізіону, їх місце займають кращі команди нижчих ліг.
Місто Вінниця являється лідером в Україні по кількості представників в різних лігах та Чемпіонатах України, а саме: в Суперлізі - дві чоловічі команди та одна жіноча, Вища ліга має двох вінницьких представників серед чоловічих та жіночих команд, також багато аматорських колективів, сильна дитяча та юніорська ліги.
Кращі команди Суперліги отримують право грати у єврокубкових турнірах, які проводяться під егідою CEV, тому боротьба завжди запекла і варта уваги.

“Вінницький волейбольний клуб “Серце Поділля” від дати свого заснування у 2010 році одразу ж поставив перед собою найамбітніші цілі. Спочатку на аматорському рівні, далі поступово із сезону в сезон покращив свої результати. ВК “Серце Поділля”став переможцем в 2015 та 2016 роках Вищої Аматорської Ліги України серед чоловічих команд, а в 2017 році став Чемпіоном України в Вищій професійній Лізі та здобув путівку до елітного дивізіону - Суперліги України, де зарекомендувавши себе посів четверте місце. В новому сезоні з новими силами ми зробимо все, щоб досягти ще кращих результатів!” - президент ВК “Серце Поділля” Кушнір Сергій Миколайович.

Читають зараз: 1
(1)
Коментарі
img
img
Ольга Маслова 07.09.2018 08:44
з України

Університет Коцюбинського, а не Козицького. Виправте помилку.


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги