Чому Вчена рада ВНАУ прийняла рішення про звільнення Огородніка О.В. з посади директора Чернятинського коледжу ВНАУ
04 січня 2018
32
796 переглядів
Читач написав на сайт: З метою неприпустимості поширення окремими зацікавленими особами  недостовірної інформації щодо підстав звільнення Огородніка Олександра Васильовича з посади директора Чернятинського коледжу ВНАУ серед трудового колективу даного коледжу та широкого кола громадськості через засоби масової інформації, прес-служба університету офіційно повідомляє  про обставини, що стали підставами для звільнення Огородніка Олександра Васильовича.
Читач написав на сайт:

         З метою неприпустимості поширення окремими зацікавленими особами  недостовірної інформації щодо підстав звільнення Огородніка Олександра Васильовича з посади директора Чернятинського коледжу ВНАУ серед трудового колективу даного коледжу та широкого кола громадськості через засоби масової інформації, прес-служба університету офіційно повідомляє  про обставини, що стали підставами для звільнення Огородніка Олександра Васильовича.

         22 грудня 2017 року Вчена рада університету прийняла рішення рекомендувати ректору університету звільнити Огородніка О.В. із займаної посади за вчинені ним аморальні дисциплінарні проступки, розглянувши при цьому низку фактів та обставин, що підтверджуються належними доказами і свідчать про вчинення Огородніком О.В. грубих правопорушень на посаді директора коледжу, та отримавши від нього пояснення з цього приводу. 

         Зокрема, на засіданні Вченої ради університету було розглянуто недопустиму аморальну поведінку директора Чернятинського коледжу ВНАУ Огородніка О.В. та заступника директора з навчальної роботи Тетеріної Г.М., яка полягає у приховуванні матеріалів дипломних робіт та організації педагогічних працівників на фізичне блокування і не допуск комісії університету, створеної наказом ректора №460-з від 29.11.2017 р. до подальшої перевірки на наявність плагіату в матеріалах дипломних робіт. Так, із раніше перевірених 16 дипломних робіт студентів в кожній міститься  плагіат. І найчастіше це змінювались лише титульні сторінки та керівники дипломних робіт студентів, а показники залишались ідентичними, незважаючи на досліджуваність різних підприємств.

  Також, на Вченій раді університету були розглянуті обставини допущення загибелі в Чернятинському коледжі ВНАУ 53 голів поросят, що призвело до нанесення збитків коледжу майже на 100 (сто) тисяч гривень. Зокрема, було встановлено, що директор коледжу Огороднік О.В., використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам коледжу, за заявою відповідального за свиноферму Смачного Віталія Валерійовича звільнив з займаної посади, не притягнувши його до матеріальної та дисциплінарної відповідальності за службову недбалість, безвідповідальне, неякісне ставлення до виконання своїх обов'язків, що спричинило заподіяння істотної шкоди коледжу. При, цьому Огороднік О.В. лише 24 липня 2017 року, тобто більше ніж через три місяці з моменту падежу, занизивши у тричі вартість поголів’я падежу чомусь поклав відповідальність (оголосивши догану) та відшкодування збитків за загибель поросят на Басарабу Михайла Петровича, який на момент падежу, тобто в квітні 2017 року, не був відповідальним і не працював на свинофермі.  

Тобто, користуючись своєю впливовістю директор коледжу фактично приховав вчинення відповідальним за свиноферму Смачним Віталієм Валерійовичем проступку, що призвів до значних матеріальних втрат коледжу. Поряд з цим, Огороднік О.В. переслідуючи корисливі аморальні мотиви незаконно надав перевагу Смачному В.В., звільняючи його від передбаченої законом відповідальності за вчинене порушення. Крім того, члени Вченої ради університету звернули увагу на те, що відсутні належні докази загибелі саме 53 поросят, оскільки розтин проводився лише трьох поросят та лише в перші два дні падежу, що свідчить про підроблення та складання неправдивих документів, з метою приховування привласнення майна та заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Окрім того, Вчена рада університету врахувала той факт, що протягом 2017 року директору Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету Огородніку Олександру Васильовичу було оголошено дві догани.

І на завершення Вчена рада університету врахувала морально-психологічний клімат трудового колективу Чернятинського коледжу ВНАУ, який навмисно був створений Огородніком О.В. шляхом перекручування інформації та введення в оману колективу щодо розподілу коледжу на дві окремі юридичні особи. Хоча підстав для такої інформації немає ні в усному ні в письмовому вигляді, оскільки таких рішень ні ректорат ні Вчена рада університету не приймали.

         Отже, Вчена рада університету, ухвалила рекомендувати ректору університету звільнити Огородніка Олександра Васильовича з займаної посади, з урахуванням того, що Огороднік О.В. не рахується з покладеними на нього Законом України “Про вищу освіту”, Законом України «Про освіту Положенням Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету, затвердженого наказом ректора університету від 2 лютого 2017 року №19, Статутом Вінницького національного аграрного університету, посадовими обов'язками а діє всупереч їм.  

 

Читають зараз: 1
(32)
Коментарі
img
img
Григорий Бодян 04.01.2018 10:40
з України

І це далеко не всі гріхи Огородніка. Запитайте сторожів як він розважався, як по банях їздив, як з 6 намолочених трактори, оприбутковував 5, а комбайнери ж працювали, а заплату недоотримували, як всім розказував, що це не він, це все Вінниця, хоча у Вінницю ні одне питання не доповідав і пробував вирішувати. Це банальний шкірний інтерес його і заступниці, які тримаються за теплі місця, тому й комісію не допустили, бо знали, що виявлять плагіат, а це пряме порушення норм чинного ЗУ «Поо вищу освіту». Та такого директора, який розвалював господарство і коледж гнати треба було ще раніше. А він тепер симулює і ніби він на лікарняному, а на Вченій раді здоровенький був, хіба не соромно так себе поводити після всього, що натворив?! Нехай разом із заступницею розкаже чому в університеті науково-педагогічні працівники за рік по дві премії отримали, а педагогічні працівники коледжу по 0,8? Тетеріна ось так на словах відстоює колектив, сама трасу не перекриває, а лиш організовує і всім каже, що це не вона, це колектив, а телефон з рук не випускає і тільки консультує. А премії колектив не отримує, бо Огороднік по зараховував трактористів, комбайнерів до педагогічних працівників і їм зарплату виплачують із загального фонду, а мали б зі спецфонду. Скільки намолотили, зібрали - з того і зарплата. Це нецільове використання коштів!

img
Студент 04.01.2018 11:13
з України

На злодію шапка горить. Спочатку земля в Агрономічному, потім якісь міфічні борги в Іллінцях, тепер розвал Чернятинського коледжу. Використовувати студенів і прикриватися інтересами ВНАУ, але при цьому вести свої темні справи - підлість. Може потрбіно зупинитись наживатись, та насолоджуватись від того що вже є?

img
Григорий Бодян 04.01.2018 11:22
з України

А може годі прикривати таких хабарників як Гребенюк, який 10 років мільйон гривень студентам не віддає; Шулікіна - який створив приватні фірми для продажу під забудову державних земель; Огородніка - який розвалює коледж і господарство?! Може вже годі терпіти?!  Чи ти прикриваєш хабарників і тобі начхати на інтереси ВНАУ?! Не плутай грішне з праведним!

img
Студент 04.01.2018 12:48
з України

Студенти набігли з каментами по команді, і гавкають за свого Президента. Всі ці каменти під диктовку, гидко читати.

А хоч якийсь студент побачив гривню від універа? чи другу відомість за благодійні внески відкривати? Розруха у ваших головах, а не в коледжах і землях.

img
Павел Довгань 04.01.2018 14:47
з Вінниці

Шановний, судячи з ваших тверджень, це у вас розруха в голові.

Постійне покращення матеріально-технічної бази, сучасні аудиторії (в яких тепло та комфортно), гуртожитки, бібліотека та в цілому все студ. містечко - це для нас, для студентів. Завдяки раціональному використанні кожної гривні бюджету університету - ми маємо змогу навчатися в найкращих умовах! Можете приїхати до нас - я проведу вам екскурсію і ви самі переконаєтесь у цьому.І, будь-ласка, не прирівнюйте всіх до себе. Якщо ваші коментарі хтось замовив, то це ваші проблеми.

img
Студент 04.01.2018 16:15
з України

церква теж раціональне використання кожної гривні бюджету університету?  Бардак був, бардак і залишився і далі буде.

img
Марічка Лучко 04.01.2018 20:59
з України

До чого тут церква....?????!!!приплітаєте все....аргументів немає, ото пишете всіляку брехню та нісенітницю!!!! Судячи по Ваших  коментарях це у Вас скрізь "бардак"!Тому  моя Вам порада розберіться з своїм "бардаком", який видно Вас накрив з головою і почніть об'єктивно дивитись на речі, які довкола відбуваються!!! Дістали ці постійні наклепи....ВНАУ прогресивний, перспективний ВНЗ, тому досить поливати  його нічим не підріпленим брудом!!!!

img
Прихожанин 04.01.2018 21:40
з України

Так церква за який рахунок побудована? Це ви, Марічко, пишите усюди джинсу і займаєтесь підстілкою.

img
Григорий Бодян 05.01.2018 02:42
з України

От тут ти і спалився на черговій брехні! За державні?! Та тиж такий розумний чи розумна краще ніки не змінюй, всеодно одна людина - до тебе вже сто раз перевіряли у 2014, 2015, 2016 роках кожну використану копійку державних коштів ВНАУ і нічого не знайшли, тому можеш спати спокійно і не богохульствувати, бо церква будується на меценатські кошти, а якщо в тебе нема нічого святого і вже так брешеш про культову споруду, то побійся Бога і навчись хоч трохи правду писати

img
123 05.01.2018 11:34
з України

Упороті калєтоботи! такі забавні. Давай більше новин, так поржать!

А Іллінецьке гроші повернуло? чи знову студентів пошлете за боргами?

img
Андрій Смірнов 04.01.2018 11:33
з Вінниці

Міфічні борги? Якщо не володієте інформацією - то не поширюйте нісенітниці. Чи може вам вигідно покривати ділків з Агрономічного, Гребенюка, Огородніка? Не розрізняєте де чорне, де біле. де правда, а де обман?

img
Татьяна Гончарук 04.01.2018 11:16
з України

На Вченій раді ВНАУ Огороднік сам зізнався за свої злодіяння, навіть сам проголосував за своє звільнення. Чому ж тоді бунтує колектив? Нехай краще розповість за порушення поиймальної комісії Чернятинського коледжу, коли будучи її головою влаштував своїх дітей на державну форму навчання.

img
Андрій Смірнов 04.01.2018 11:24
з Вінниці

Якщо керівництво коледжу дозволяє собі вводити в оману свій колектив, з яким працює щодня пліч-о- пліч, то гріш ціна їм. Перекручувати постійно інформацію - це такий стиль управління чи що? Огороднік просто не заслуговує обіймати посаду директора коледжу!!!

img
Eleonora Pechenyuk 04.01.2018 11:27
з України

Прикро, що Чернятинським коледжем керувала така людина. Огороднік просто використав колектив і тепер своїми руками його знищує, дбаючи лише про власні інтереси. Факти порушень просто кричущі, за таке судити треба.

img
Galina Ovodska 04.01.2018 11:40
з Вінниці

Так, якщо вияснилось, що директора не просто так звільнили, могли б  і під суд віддати. Тепер все зрозуміло.

img
Верона Неміш 04.01.2018 11:52
з України

Це просто нестерпно! Такій людині за такі діяння та вчинки немісце на керівній посаді коледжу і по відношенню до свого колективу, і по відношенню до ВНАУ!!! Тому нема чого спаплюжувати те, що ВНАУ надбав для ефективного існування коледжу!!!

img
Маринка 04.01.2018 12:09
з Вінниці

Якщо людина не вдячна і не вміє відповідати за свої вчинки, не має способу її навчити. У директора  коледжу разом зі своєю заступницею склався цікавий тандем. Вони нічого не знають, ні за що не відповідають. Це все колектив, за яким вони ховають свої підлі душі. Люди, одумайтеся,  ви їм завтра будете не потрібні, як тільки цілі буде досягнуто. Не виніть когось, ви завтра залишитесь без роботи, бо вони до цього доведуть коледж, і ви знову вийдете  на мітинг. І то буде необоротній шлях. Не у всіх брудні наміри, навчіться читати, думати, а не бути стадом.

img
Ника Сазонова 04.01.2018 12:17
з Вінниці

Огороднік обікрав коледж, то й цьому йому замало, ще хоче зовсім його розвалити. Він зовсім не думає про людей, які залишаться без роботи, адже згідно нового закону коледж ліквідують. Він з поросятами розібратись не здатний, не те, що коледжем керувати...

img
олена сеник 04.01.2018 14:43
з Вінниці

Звичайно Огороднік це хапуга та нездара! Він людей обурив та налаштував проти ВНАУ замість того щоб думати як колектив та коледж зберегти щоб ніхто не опинився на вулиці! Ганьба!

img
Ольга Титаренко 04.01.2018 16:30
з Вінниці

Огородник ще дуже легко відбувся, за такі злочинні дії одного звільнення замало. Вчена рада університету прийняла дуже правильне рішення. А для чого зараз колишньому директору підбурювати колектив? Невже він надається таким чином повернутися на посаду...

img
Настя Яковець 04.01.2018 17:41
з України

Ну, звісно, людям понавішували на вуха, а ті й ведуться! Ніхто ж не хоче й  чути, що проблема насамперед не у Вінниці, не у ВНАУ, не в ректорові, а  саме в директорові коледжу  - Огороднику! Обуреними людьми краще ж маніпулювати.

А ви, шановний колективе коледжу, замість того, щоб на мітинги ходити, і весь бруд тут лити, краще подумади б про себе! А де ви опинитесь завтра?? Особисто мені прикро, що Ви дозволяєте поводитись з собою, як зі сліпими котятами.

img
Марічка Лучко 04.01.2018 20:54
з України

Дуже прикро, що значна кількість людей повелася на брехні директора-хабарника , не думаючи власними місками!Але після даного спростування, до кожного з них має дійти сподіваюсь!Бо  не за директора потрібно поминатись, який відкрито нищить коледж та аморально ставиться до своєї роботи, а думати про завтрашній день!!!!Огородніка за такі вибрики  зняти мало, тюрма за такими плаче!!!

img
Natalia Prishlyak 04.01.2018 21:54
з Вінниці

ВНАУ - найкращий навчальний заклад, а заздрісники завжди були, є і були і будуть!

img
Прихожанин 04.01.2018 22:00
з України

Ні шагу назад!!! Тільки вперед, тільки хардкор!

img
Емілія Войтович 04.01.2018 23:06
з України

Такому директору не місце в Чернятинському коледжі. В той час коли вся держава бореться з такими людьми, колектив коледжу його захищає. Прочитай вище вкаазну інформацію - невже вам мало доказів. Ганьба таким директорам!!

img
Alexandr Knyshenko 05.01.2018 14:47
з України

На жаль, необізнаність українців із Законами держави призводить до грубих порушень норм і правил як в суспільному житті, так і в сфері освіти. Працівники коледжу мали б подякувати керівництву університету за те, що внутрішня перевірка могла би убезпечити педагогів від академічної відповідальності за порушення академічної доброчесності (ст.42 Закону України «Про освіту»).

img
Димон Гончар 05.01.2018 23:53
з України

,,,,, з вас хтось хоч був у коледжі знає стан справ, а директора Огородника прислав на заміну попереднього, випадково не Внау. Ви ж самі усі там хабарники, хто навчався у Внау той знає, чи потрібно поімено написати за кожгого, самі продаєте курсачі і дипломні наліво і на право, а потім звинувачують у плагіаті, чи може хтось назве когось з дипломних керівників хто не барижнічав на дипломних, фамілії в студію

img
Ніка Петрова 06.01.2018 00:31
з України

Закономірний процес при впроважденні нових реформ. Звикли люди жити за принципом "ближче до кухні та подалі від начальства" от і заметушилися, коли новий Закон України "Про освіту" вийшов. Читати не читали, або не дочитали, а роблять так, як "рідний начальник" сказав. Проте в цій ситуації не звинувачувати працівників ВНАУ потрібно, а ставити їм плюси за те, що йдуть в ногу з часом і намагаються викорінити застарілі методи керівництва навчальним закладом. Скоро й загальноосвітні школи прокинуться, коли згідно Закону будуть громадою директорів шкіл обирати, а директори підбиратимуть учителів для роботи в школі.

img
Станіслав Лещенко 06.01.2018 09:12
з Вінниці

Дуже шкода, що одна людина, керуючись власними інтересами, збунтувала весь колектив. У такі складні часи, які зараз переживає наша держава, навпаки потрібно об’єднуватись. Тому що лише у єдності наша сила!

img
Женя Дикий 06.01.2018 09:48
з України

Директор коледжу повинен керуватися перш за все інтересами коледжу та його колективу, а не власною наживою. Рішення ради - єдино вірне, адже відокремлення - це фактично ліквідація коледжу, керівництво ВНАУ не повинно цього допустити.

img
Александр Балаганов 07.01.2018 03:25
з України

ВИННИЦКИЙ АГРАРНЫЙ УНИВЕРСИТЕТ БУДЕТ КОЛОТИТЬ ДО ТЕХ ПОР,ПОКА ВМЕСТО ПОДГОТОВКИ КАДРОВ,ТАМ БУДУТ ЗАНИМАТЬСЯ ПОЛИТИЧЕСКОЙ ПРОСТИТУЦИЕЙ И КАЛЕТНИКИ И ЗАБОЛОТНЫЕ И ИЖЕ С НИМИ.

img
Ще 8

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги