Чому вінницьке СБУ не викриває чергового зрадника під личиною АТОшніка?
12 березня 2018
9
654 переглядів
Читач написав на сайт: Такий собі провокатор і псевдо-АТОшнік Петро Канонік закликав силою приводити депутатів Вінницької облради та заставляти їх голосувати як потрібно… Потрібно кому??? Авжеж не громаді і не державі, а виключно ворогам України і українського народу.
Читач написав на сайт:

Такий собі провокатор і псевдо-АТОшнік Петро Канонік закликав силою приводити депутатів Вінницької облради та заставляти їх голосувати як потрібно… Потрібно кому??? Авжеж не громаді і не державі, а виключно ворогам України і українського народу.

Бо саме в такий спосіб Гіркін-Стрєлков і його козачки в березні 2014 “зібрали” засідання Верховної ради Криму на якому запустили механізм “референдуму“  (https://www.youtube.com/watch?v=feHoTnkJa-s). І фсб-шний козачок Канонік повторює аналогічний сценарій на території Вінниччини.

Перебираючи тисячі російських сайтів ми не сумнівались, що знайдемо, зв’язок цієї особи із затриманим СБУ псевдо-переговорником Рубаном або «Українським вибором».

Проте 4-х денна кропітка робота нашого юного хакера дала несподіваний результат і можливо ми першими знайшли ці фото псевдогероя, який бачив Донецький аеропорт тільки по телевізору.

(фото із особистої сторінки П.Каноніка в соцмережі «Однокласники» htths://ok.ru/profile/240909897345)

Тепер стає зрозумілою його поведінка у зоні АТО та бажання приховати нерухомість в анексованому Криму, оформлену на дружину-росіянку.

Ми поцікавились у наших друзів-«кіборгів» яким же чином П.Канонік проявив себе в зоні АТО і з’ясували, що взимку 2015 року П.Канонік спільно із терористами ДНР організовував “коридор ганьби” для українських військових, в якому “кіборгів”, що обороняли ДАП, обшукували представники військової поліції ДНР та не давали можливість провезти в аеропорт будь-які боєприпаси, крім патронів до стрілецької зброї. Результат - втрата позицій в аеропорті, який тримався 242 дні.

З такою ж ефективністю у співпраці з «ополченцями» та російськими «іхтамнєтами» у 2015 році Петро Канонік організовував коридори для відходу наших військ з Вуглегірська та Дебальцевого. Результат - котли, загибель людей і втрата техніки.

І все це на фоні спільних “селфі” з керівниками терористів та заяв про те, що із ЗСУ воюють не російські “отпускники”, а колишні українські правоохоронці, які втекли з Києва від переслідування, бо “...Яценюк і Турчинов оголосив їх ворогами та розформував їх частини...» .

Вважаємо, що тут для вінницьких СБУшніків є багато підстав для роздумів, особливо в частині провокування АТОвців до силових дій. Тепер стає зрозуміло, в чиїх інтересах та за чиїм завданням діяв Петро Канонік.

Питання до вінницьких СБУшніків – чи не проспали ви чергового сепара-провокатора в області?

На жаль в Інтернет не показує зв’язок Каноніка з псевдо-атошніками, табір яких недавно прибрали з-під Верховної Ради, та й напевно йому відпрацьовували завдання не муляти очі правоохоронцям.

Але події 7 березня виявили тісний зв'язок П.Каноніка з іще одним псевдо-атовцем, який бачив зону АТО тільки в межах свого блок-посту та, зі слів бійців батальйону «Вінниця», не соромився красти в своїх, за що був відрахований з батальйону.

Дуже хотілося б знати, що ж може об’єднувати «мелкого мазурика» Вадима Хитрича та офіцера Генштабу П.Каноніка. Можливо спільний куратор та спонсор?

Читають зараз: 1
(9)
Коментарі
img
img
Ols Kat 13.03.2018 10:24
з України

А як ваш хакер зайшов на забороненi Однокласники? У мене не виходить туди зайти

img
Vladimir Molotov 13.03.2018 13:43
з України

наверное грустно быть тупым(

img
Ols Kat 13.03.2018 14:08
з України

Быть тупым - это классно! По себе знаю

img
З.А.Глядач 13.03.2018 17:40
з Вінниці

"Однокласники"-заборонені? З якого це ..?

img
Ols Kat 14.03.2018 09:04
з України

Так, Президент заборонив провайдерам пускати туди людей

img
З.А.Глядач 20.03.2018 22:26
з Вінниці

Х.йово бути безтолковим!

img
Женя Иванов 14.03.2018 11:52
з Вінниці

черз впн...тор браузер

img
Ols Kat 14.03.2018 11:54
з України

Дякую тобi, добрий хакер. Тепер я теж хакер!

img
Женя Иванов 20.03.2018 10:08
з Вінниці

))))


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги