До Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ завітали міжнародні партнери зі Швеції
12 травня 2018
144 переглядів
До Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ завітали міжнародні партнери зі Швеції
Читач написав на сайт: Викладачі та студенти ВТЕІ КНТЕУ прийняли участь в підвищення кваліфікації з представниками Швеції та Молдови, за проектами SEE-ME та Igma3
Читач написав на сайт:

До Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ з робочим візитом завітав Алі Рашиді, директор департаменту міжнародної співпраці Folkuniversitetet, Швеція, в рамках проекту  «BALTIC NETWORK FOR PREVENTION OF EARLY SCHOOL LEAVING» (SEE-ME), Project Number 10055/2017.

10-11 травня 2018 року викладачі та студенти ВТЕІ КНТЕУ мали нагоду прийняти участь в насиченій програмі підвищення кваліфікації та обміну досвідом з представниками Швецьких та Молдавських освітніх закладів, в рамках двох європейських проектів, що реалізуються на Вінниччині – SEE-ME та Igma3, що фінансуються Швецьким інститутом.

10 травня надзвичайно вправним оратором Алі Рашиді було проведено черговий тренінг для викладачів «Проблемно-орієнтоване навчання» за проектом SEE-ME. У тренінгу прийняли участь викладачі з ВНЗ-партерів проекту SEE-ME, а саме Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького національного медичного університету, Вінницького національного аграрного університету та Вінницького вищого професійного училища сфери послуг, а також наші гості та партнери – делегація з педагогічного коледжу ім. М. Емінеску, м. Сороки, Молдова, на чолі з директором коледжу пані Тетяною Вишньовою. Учасники тренінгу ознайомилися з методами проведення проблемно-орієнтованих занять, попрактикувалися в критичному мисленні та проектному менеджменті, напрацьовували ідеї в групах.

11 травня плідна співпраця в рамках проекту SEE-ME продовжилася робочою зустріччю директора ВТЕІ КНТЕУ д.ф.н., проф. Замкової Наталії Леонідівни з паном Алі Рашиді, директором департаменту міжнародної співпраці Folkuniversitetet, Швеція, а також науково-педагогічним складом інституту та студентським активом. Алі Рашиді розповів про головні напрямки діяльності та здобутки Фолькуніверситету, що в перекладі знаменується як народний університет, про освітню специфіку та можливості навчання в Швецьких закладах освіти. Викладачі та студенти отримали відповіді на найбільш актуальні питання, що стосувалися стажування викладачів та студентів у Швеції, застосування нових методик викладання, адаптації напрацьованого швецького досвіду в організації освітнього процесу для закладів України.

Також директор інституту Замкова Н.Л. прийняла участь в прес-конференції, присвяченій реалізації на Вінниччині надзвичайно важливого проекту Igma3, що передбачає підготовку та навчання спеціалістів організацій (державних і недержавних), які працевлаштовують молодь. Безкоштовно навчитися працевлаштовувати молодь мають змогу представники органів державної влади, в тому числі працівники центрів зайнятості, члени молодіжних громадських організацій, представники навчальних закладів та роботодавці.

Бажаємо усім учасникам тренінгів успішного впровадження нових методик та навичок в професійну діяльність!

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги