Допоможіть Зібрати Кошти На Лікування!!
08 лютого 2018
2
191 переглядів
Допоможіть Зібрати Кошти На Лікування!!
Читач написав на сайт: Дуже потрібна ваша допомога
Читач написав на сайт:

Доброго дня люди!!! Допоможіть на лікування!!!! Потрібно 75.000 тисяч гривень!! У 2012 році я потрапив у аварію, в якій зламав хребет у двох місцях та розірвав спинний мозок. Зараз я на домашньому лікуванні, але потребую професійної допомоги медиків.
До трагедії я три роки здобував спеціальність автомеханіка, потім пішов у армію. Аварія трапилася, 8 квітня 2012 року. - Я їхав на легковому авто, на дорозі була погана видимість, туман, дорога слизька на тому шляху дороги було болото від сільської техніки - де моє авто занесло і я невпорався з керуванням кілька разів перевернулось. Через цю аварію у мене перелом хребта у двох місцях та розірваний спинний мозок. Уже майже шість років я прикутий до ліжка, рухатись мені дуже важко більшу половину тіла не відчуваю руками рухаю а пальцями неможу. Лікуюся вдома, оскільки сім'я не має коштів на лікування у медзакладах.
- У мене великі пролежні, загноєня, суглоби в тазі розійшлися– Після аварії мені робили операцію в Тернополі, потім у Києві, потім було кілька реабілітацій. Але лікування занадто дороге, а моя сім'я не в силі самостійно його оплачувати . І батьки не мають такої змоги, щоб возити мене на лікування. Тому прошу усіх небайдужих людей допомогти мені зібрати кошти на лікування планується у Чернівцях. там є приватна клініка, в якій зашивають пролежні.Лікарі кажуть, що лікування триватиме більше місяця. А потім ще потрібна реабілітація.Я уже спілкувався з тими лікарями, вони готові мене прийняти, взятись за мене, зашити ті пролежні, – Там відразу є реабілітаційний центр. Не знаю чи поставлять там мене на ноги, але спершу дуже хочу, щоб мені хоча б ті рани позашивали. Бо я уже не витримую: постійні перев’язки, десь не так сів, притиснув – воно почервоніло і утворилась рана. Постійно в тих підгузниках тяжко мені...Маю першу групу інвалідності категорії А і пенсію 1300 за останніх два місяці отримав трохи більше 1450 гривень. Довідка Кошти на лікування можна перераховувати на картку ПриватБанку 5168 7573 0509 3934 Сосніч Юрій Борисович.Поширюйте Будьласка!

Читають зараз: 1
(2)
Коментарі
img
img
З.А.Глядач 09.02.2018 23:17
з Вінниці

"Маю першу групу інвалідності категорії А і пенсію 1300 за останніх два місяці отримав трохи більше 1450 гривень."

Я ні на що не натякаю,але 1450 грн.-це пенсія для III(третьої) групи. Причому.вона не "останніх два місяці",а більше,ніж півроку(може й більше).

img
Борисевич 20.02.2018 18:19
з Вінниці

А я маю ІІ групу інвалідності і після підвищення отримую десь 1408 с копійками. Відкрию "страшну таємницю", у нас вже кілька років соціальна пенсія однакова для всіх груп. Там тільки десь 30-70 гривень можуть призначити "для догляду" при першій групі. От і вся різниця. У першої якісь пільги для оплати комунальних послуг, але наявнісь субсидії повністю нівелює їх.


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги