Фінляндія надасть 6 мільйонів євро на підготовку вчителів Нової української школи
06 серпня 2018
39 переглядів
Читач написав на сайт: У вівторок, 3 липня, Верховна Рада проголосувала за ратифікацію угоди між Україною та Фінляндією про надання фінансової допомоги у розмірі 6 млн євро у рамках підтримки реформи Нової української школи.
Читач написав на сайт:

У вівторок, 3 липня, Верховна Рада проголосувала за ратифікацію угоди між Україною та Фінляндією про надання фінансової допомоги у розмірі 6 млн євро у рамках підтримки реформи Нової української школи.

 

Кошти переважно будуть спрямовані на підвищення кваліфікації вчителів та для вдосконалення освітнього середовища шкіл.

 

Зокрема гроші підуть на розробку електронних навчальних матеріалів.

 

Фінляндія є одним з надійних партнерів, яка допоможе Україні популяризувати та підкреслити для суспільства важливу роль освіти.

 

Як відзначає експерт проекту “Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ”, який реалізує Центр Ейдос за підтримки програми U-Lead Вікторія Топол, це ще одна маленька перемога у реформуванні української школи.

 

“Кошти виділять на навчання наших педагогів, які потребують нових інструментів для спілкування та навчання сучасних дітей. Фінляндія є одним із світових лідерів якості середньої освіти, її досвід та найкращі практики для НУШ будуть дуже корисними”, - підкреслила Вікторія Топол.

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги