Гроші «на воді»
05 березня 2018
3
431 переглядів
Гроші «на воді»
Читач написав на сайт:

Колись розумні люди говорили: «Ні на чому іншому не можна так швидко «зробити» гроші, як на воді». А що робить Вінницький водоканал і як ми йому допомагаємо збагачуватися?

Читач написав на сайт:

До встановлення будинкових лічильників по воді все було звичайно, справедливо, тобто кількість кубів води ділили на кількість прописаних в будинку людей (за вирахуванням даних, що їх давали квартирні лічильники).

Після встановлення будинкових лічильників система почала давати несподівані прибутки. Чому? Тому що наші неакуратні споживачі, які мають «водяні» лічильники, штучно занижують іноді кількість кубів води, використаних за місяць.

Проте будинковий лічильник дає точну цифру використаних кубів. У результаті від загальної кількості кубів віднімають ті підсумовані показники, що їх надали власники лічильників. Виходить певна цифра. Цю цифру ділять на кількість осіб, які не мають так званих «водяних» лічильників. Саме так: на кількість осіб, прописаних у квартирах, а не на кількість квартир. Цілком логічно. І кожний громадянин сумлінно сплачує вказану йому кількість кубів.

Тепер повернемося до тих, хто має «водяні» лічильники. Врешті-решт вони повинні оплатити ті куби води, які виведені на їх лічильниках. Вони їх оплачують.Але ж ці куби вже проплатили ті мешканці будинку, які не мають «водяних» лічильників. І ці двічі проплачені куби — це гроші! Законні зайві гроші! Вони стають «наваром» для водоканалу.

Який же вихід, як можна залишити їх без цього прибутку? Дуже просто. Потрібно регулярно (кожного місяця) перевіряти цифру кубів на будинковому лічильнику. По-друге, треба регулярно (кожного місяця, неодмінно!) оплачувати всі куби, котрі видають лічильники в кожній квартирі. Усі куби, без знижок.

І нарешті, «інформація для роздумів». Ще недавно у Вінниці норма холодної води для однієї людини на місяць була дев'ять кубів, у Дніпрі — 11 кубів, у Львові — чотири куби. Тепер такий «львівський» тариф у нас. Але Львів — місто без річки, без озер, це взагалі проблемне місто відносно води (завжди таким було, відколи існує). А у Вінниці є Південний Буг. Однак зручніше наживатися на воді. Це ж так вигідно... і приємно...

Олександр Григоренко

Читають зараз: 1
(3)
Коментарі
img
img
Андрей Иванов 06.03.2018 11:00
з Вінниці

Вот ведь нехорошие люди, наживаются, как могут.

Поставьте счетчик, какие проблемы?

img
Денис Семерук 08.03.2018 08:41
з Вінниці

Ага и 4 куба холодной на человека, тоже более чем достаточно.

img
Александр Балаганов 09.03.2018 12:52
з України

ВО ПЕРВЫХ С КРАНОВ ТЕЧЕТ ЗЛОВОННАЯ ЖИДКОСТЬ ПОД НАЗВАНИЕМ ПИТЬЕВАЯ ВОДА. ЗА КОТОРУЮ БЕРУТ ДЕНЬГИ.ДО ТРЕХ ЭТАЖЕЙ БЕЗ ПОДКАЧКИ,А БЕРУТ В СРЕДНЕМ.КВАРТИРНЫЕ СЧЕТЧИКИ-ЭТО САМЫЙ ТОЧНЫЙ РАСХОД,ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ-ЭТО ПРИПИСКИ В М.КУБ.ПРОПИСАНО ДОПУСТИМ 3 ЧЕЛОВЕКА,А ЖИВЕТ 2 ЧЕЛОВЕКА ИЛИ ЛЮДИ ИМЕЮТ СВОЙСТВО УЕЗЖАТЬ В ОТПУСК И КОМАНДИРОВКИ-А НАШИМ ВОДОКАНАЛЬЦАМ ПОКА КАПАЮТ ДЕНЬГИ.ДОМОВЫЕ СЧЕТЧИКИ-ЭТО ОНИ ХОТЯТ,ЧТО У НИХ БЫЛИ ПРОПЛАТЫ СРЕДНИЕ И ОНИ В ШОКОЛАДЕ.


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги