Хто ви насправді пан Залецький -- ХАБАРНИК і ЗЛОДІЙ ? чи ГАРНИЙ ГОСПОДАРНИК та ІНТЕЛІГЕНТ ?
08 жовтня 2014
841 переглядів
Хто  ви насправді  пан Залецький  --  ХАБАРНИК і  ЗЛОДІЙ ?  чи ГАРНИЙ ГОСПОДАРНИК та   ІНТЕЛІГЕНТ ?
Читач написав на сайт: Мене не цікавило яка білизна у пана Залецького в краплинку чи в горошок — мене цікавило як Василь Залецький розпоряджається бюджетними коштами та службовими приміщеннями ввіреної йому лікарні.
Читач написав на сайт:

Тривалий час по Бершадському району поширюються різні чутки про головного лікаря Бершадської ЦРЛ Василя Залецького. Одні перемішують Василя Залецького у багнюці, збирають мітинги та вимагають відсторонити його від посади.—мовляв Залецький хабарник і злодій і та й ловелас ще той. до людей ставиться зверхньо, та багато чого іншого негативного летить на адресу головного лікаря Окружної лікарні інтенсивного лікування. Інші навпаки возносять його до небес – інтелігентна людина, гарний господарник та й організатор мовляв чудовий….. Не довіряючи різним пліткам, автор цих строк вирішив отримати інформацію безпосередньо від самого Василя Залецького. Мене не цікавило яка білизна у пана Залецького в краплинку чи в горошок — мене цікавило як пан Залецький розпоряджається бюджетними коштами та службовими приміщеннями ввіреної йому лікарні. Для цього було подано інформаційний запит. Закон дозволяє це робити.

Після того як збігли всі терміни надання відповіді, а під час особистої зустрічі та нагадування про те що запитувач чекає відповідь --- на адресу запитувача пролунала лайка --- ХТО ВИ ТАКИЙ ??? ПОКАЖІТЬ ПОСВІДЧЕННЯ. Після таких слів інтелігента -----прокурору району була подана відповідна заява. Відбулась прокурорська перевірка. Прокурор направив до Бершадської ОЛІЛ подання . Тепер у Василя Залецького у розпорядженні 15 діб, щоб усунути порушення законодавства. В разі невиконання вимог прокурора головний лікар має всі шанси опинитись у адмінсуді в якості відповідача.

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги