Модернізація систем опалення багатоквартирних та індивідуальних будинків
09 січня 2018
1
270 переглядів
Модернізація систем опалення багатоквартирних та індивідуальних будинків
Читач написав на сайт: У новому лонгріді, створеному за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», йдеться про один із найсуттєвіших пунктів витрат майже кожної української сім’ї – рахунок за опалення.
Читач написав на сайт:

У новому лонгріді, створеному за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», йдеться про один із найсуттєвіших пунктів витрат майже кожної української сім’ї – рахунок за опалення.

 

Лонгрід, що базується на 10-му випуску 3-го сезону програми ТВІЙ ДІМ, розповідає про те, як економити тепло в квартирі та будинку та як це вже зараз роблять українці.

 

Ви дізнаєтеся відповіді на питання, актуальні для більшості багатоквартирних будинків: «Що робити, аби зменшити втрати тепла через вікна у квартирі?», буде розглянуто декілька причин цих втрат, та як їх позбутися. Але, хоча економія тепла у окремо вашій квартирі й здатна підвищити комфорт, однак ніяк не вплине на ваші витрати на опалення, тому мова йтиме також про економію в масштабах всього будинку.

 

Окрім модернізації системи опалення в багатоповерхівці, ви також довідаєтеся про економію тепла в індивідуальному будинку та отримаєте поради на основі реального досвіду власника, який добре утеплив свій будинок, завдяки термоізоляції стін та даху, енергоефективним вікнам і дверям, а також використовує рекуператор.

 

Далі ви дізнаєтеся про індивідуальний будинок з повним набором джерел альтернативної енергетики, а власник цієї садиби розповість про обставини, які його змусили стати енергетично незалежним.

 

Усе це розказано на реальних прикладах: http://tvijdim1.tilda.ws/modernizatsija_system_opalennia

 

Якщо ви фанат енергоефективності, рубрика «ТВІЙ ДІМ: практика» стане джерелом нових ідей для втілення у вашому помешканні. Цього разу Ви дізнаєтеся, навіщо в приватних будинках встановлювати твердопаливні котли, яка їхня ефективність та як правильно самотужки готувати твердопаливні брикети?

 

Пропонуємо вашій увазі повний 10-й випуск третього сезону програми «ТВІЙ ДІМ», створеної за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»: https://youtu.be/vxeSPAYNP-U

 

Читають зараз: 1
(1)
Коментарі
img
img
Next 10.01.2018 08:16
з Вінниці

Зовсім не зрозуміла інформація автора, з дублюванням першого абзацу, розтягуванням між абзацами. Реклама - не реклама, з посиланнями на якісь сайти.Що це??????


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги