На словах керівник, по справах Сусанін!
05 серпня 2018
7
449 переглядів
Читач написав на сайт: 9 місяців бувший директор, бувшого коледжу Рижмань Д. І. з усіх трибун заявляв, що брацлавський коледж не може розвиватись у структурі Університету. Він,як керівник готовий вести до нових вершин навчальний заклад тільки в статусі самостійної юридичної особи. І для цього ним все підготовлено і продумано. А як депутат обласної ради забезпечить прийняття всіх необхідних рішень сесії обласної ради фінансового та юридичного плану.
Читач написав на сайт:

9 місяців бувший директор, бувшого коледжу Рижмань Д. І. з усіх трибун заявляв, що брацлавський коледж не може розвиватись у структурі Університету. Він,як керівник готовий вести до нових вершин навчальний заклад тільки в статусі самостійної юридичної особи. І для цього ним все підготовлено і продумано. А як депутат обласної ради забезпечить прийняття всіх необхідних рішень сесії обласної ради фінансового та юридичного плану. 

Але по факту, всі райдужні обіцянки Рижманя вивести коледж на більш високий рівень розвитку, виявились безвідповідальним пустозвонством. Добиваючись прийняття відповідних рішень Вченою радою університету та сесією Вінницької обласної ради, Рижмань опустив заклад із статусу : «Коледж Вінницького Національного Аграрного Університету» до статусу відділення транспортного коледжа, в якому навіть посади директора і заступника немає! Бо не може в одному коледжі бути два директора коледжу???

Як в очі дивитись колегам по роботі, які вірили, що попадуть в рай, а попали в центр зайнятості. Невже особистий інтерес заволодіти майном і землею, затьмарив очі і забрав залишки совісті?

Є час розкидати каміння, але завжди наступає час їх збирати! На жаль за 9 місяців бувший директор встиг так багато накидати звинувачень, що навіть важко знайти кого не зачепив? І Обласна державна адміністрація винна, і департамент освіти і науки винен, і Обласна рада винна, і Міністерство освіти і науки України винно, і університет винен, навіть Верховна рада України винна, що не прийняла такий закон,який би підходив Рижманю? В таких випадках висновок зрозумілий. Шукати причину такого позорного результату потрібно в СОБІ. 

Наразі невідомо ще як складеться доля з розслідуванням правоохоронними органами нецільового використання 2млн.грн. бюджетних коштів,; приватизацією на підставну особу будинку вартістю більше 1млн.грн.; знищення фінансових документів за декілька років; викрадення особових справ студентів коледжу; незаконне отримання премій директором і заступниками директора коледжу та багато інших порушень, виявлених інвентаризаційною та ліквідаційною комісіями. 

На жаль і в даний час бувшим директором та його бувшими підлеглими продовжуються порушення законодавчих норм. Так

без затверджених правил прийому, без внесення даних про абітурієнтів до системи ЄДЕБО (http://www.vstup.info/2018/i2018i870.html), без  державного замовлення, а відповідно і державного фінансування на підготовку фахівців, так званий «хазяїн закладу» не маючи на це жодних повноважень, видає накази на зарахування абітурієнтів за державним замовленням, при цьому фальсифікуючи форми бази ЄДЕБО щодо зарахування студентів (https://baekvnau.wixsite.com/baek/kopiya-prijmalna-komisiya). На цей раз жертвою махінацій стали ні в чому не винні батьки та їх неповнолітні діти. Адже всім зрозуміло, що обійти єдину базу  ЄДЕБО і виплачувати стипендії студентам, для яких державного замовлення не надавалось - неможливо.

Сподіваємось, що висновки МОН України, Облдержадміністрації, Прокуратури і Поліції позитивно вплинуть на підвищення відповідальності всіх керівників навчальних закладів за долю студентів і трудових колективів. Що авантюристам не буде місця в керівництві!

Читають зараз: 1
(7)
Коментарі
img
img
Веселе ім'я 05.08.2018 11:15
з України

Жах! Скільки можна терпіти беззаконня однієї людини - пана Рижманя? Скільки ще людей потрібно щоб постраждали, щоб в нашій країні виконувався закон і почала діяти відповідальність за вчинення злочинів?!

img
Веселе ім'я 05.08.2018 11:16
з Вінниці

Так, не просто Сусанін, а "антигерой нашого часу", провернув аферу в освітній сфері, яку ніхто ніколи ще не бачив: під гаслом "отримати самостійність" знищив коледж, залишив десятки людей без роботи, студентів без закладу освіти, і при цьому ще когось звинувачує - і МОН, і департамент, і весь світ винен щось Рижманю... Сумно, що в нашій системі освіти є такі горе-керівники...

img
Eleonora Pechenyuk 05.08.2018 12:27
з України

Якась анархія, Рижмань сам себе коронував, що хотів, те і робив. Думаєте він просто так документи знищив? Там сліди його афер. Але за все приходить час відповідати.

img
Руслан Івченко 05.08.2018 17:04
з Вінниці

всі безглузді діяння Рижманя просто в голові не вкладаються.. як можна так вчинити із своїми колегами, студентами та їх  батьками!?  від щирого серця бажаю цьому пану постати перед судом цих людей!

img
Веселе ім'я 05.08.2018 21:43
з України

За що боровся на те і напоровся... Іншими словами не передати . Тепер треба цього горе директора притягнути до відповідальності . Шкода, неймовірно шкода втраченого загубленого потворними директорським діями навчального закладу та викладачів що залишилися без роботи.

img
Олена Завгородня 05.08.2018 21:58
з України

Дуже надіюсь, що управа знайдеться на Рижмання, бо обдурювати неповнолітніх дітей та їх батьків це найбільший злочин. Важко уявити собі, що відчувають ці діти, вони ж не знають всієї правди... будуть очікувати стипендії, цікаво, яку потім Рижмань брехню придумає!?

img
Александра Халезина 06.08.2018 09:43
з Вінниці

оце вже рижмань брехут та інтригант. Розвалив коледж і крапка. Як тепер буде дивитись в очі колегам, які залишились без роботи, студентам, які висять в повітрі і не знають куди приходити на навчання першого вересня. Амбіції в Рижманя аж зашкалюють і от вам результат - знищення Брацлавського коледжу

img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги