Нанесіть пішохідні доріжки.
15 квітня 2018
4
247 переглядів
Читач написав на сайт: Мене турбує питання, чому не наносять пішохідної розмітки для пішоходів, на двох відрізках дороги: це по вул.Соборній між Головпоштамом і Апеляційним судом, і другий мій Апеляційним судом і памятником Бевза. Адже там постійно великий поток ходить людей, і переходячи ці відрізки дороги, водії часто не пропускають, а всовуються всамий притик перед головною дорогою на, яку вони мають виїджати( тобто Соборну). В разі ДТП, то буде правий водій, тому що немає нанесеного пішоходного покриття, тому звісно пішоходам потрібно бути завжди більш обачнішими, перед тим , як перейти дорогу.Сподіваюсь, що відповідна структурна і дорожня організація, яка несе відповідальність, відреагують і нанесуть пішохідні доріжки, за для більш безпеки пішоходів.
Читач написав на сайт:

Мене турбує питання, чому не наносять пішохідної розмітки, для пішоходів, на двох відрізках дороги: це по вул.Соборній між Головпоштамом і Апеляційним судом, і другий між Апеляційним судом і пам'ятником Бевза( виїзд з вул.Визволення на Соборну). ???  Адже там постійно ходить великий потік пішоходів, і переходячи ці відрізки дороги, водії часто не пропускають пішоходів, а всовуються в самий притик перед головною дорогою на, яку вони виїджають( тобто вул. Соборну). В разі ДТП, то буде правий водій( так, як там немає пішохідної розмітки). Тому пішоходам потрібно бути завжди більш обачнішими, перед тим, як перейти там дорогу. Сподіваюсь, що відповідна структурна і дорожня організація, яка несе відповідальність, відреагують і нанесуть пішохідні доріжки, задля більш безпеки пішоходів. 

Читають зараз: 1
(4)
Коментарі
img
img
Читательница 15.04.2018 10:57
з України

Поштамт, а не поштам.

Postamt німецькою мовою означає "офіс пошти".

Я вважаю, що не можна давати в руки велосипед підлітку "Чіткий Макс", який не знає, як пишеться поштамт!

img
Четкий Макс 15.04.2018 15:38
з України

Не умнічай, я велосипед і не просив, а лише просив про нанесення пішохідної розмітки. Чи ти в нас самий розумний і не помиляєшся - Клоун(иха)...???

img
Sasha Tkachuk 22.04.2018 17:10
з Вінниці

Підтримую Макс четкий!!! Закінчила  бурсу і думає вона найрозумніша тут!

img
zhenya 23.04.2018 16:53
з Вінниці

Пішохідний перехід  і без розмітки пішохідний перехід, і автомобілі повинні пропускати пішоходів. Пішоходи теж повинні знати ПДР:

1,10 Терміни...

Пішохідний перехід — ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу. Пішохідні переходи позначаються дорожніми знаками , , , , , . дорожньою розміткою 1.14.1, 1.14.2, 1.14.3, пішохідними світлофорами. За відсутності дорожньої розмітки межі пішохідного переходу визначаються відстанню між дорожніми знаками або пішохідними світлофорами, а на перехресті за відсутності пішохідних світлофорів, дорожніх знаків та розмітки — шириною тротуарів чи узбіч.


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги