Непрофесійна журналістика і Шевченко
07 лютого 2018
320 переглядів
Непрофесійна журналістика і Шевченко
Читач написав на сайт: Сьогодні у Вінниці тема номер 1 – встановлювати чи не встановлювати монумент Небесної сотні у формі вишні? Бути чи не бути погруддю Т.Г. Шевченка на центральній площі Вінниці.
Читач написав на сайт:

Звісно, тема важлива. І для кожного освіченого громадянина – неоднозначна.

Хоча, приміром, на «Власно.інфо» тему Шевченка бачать односторонньо, забувши чомусь про Героїв Небесної сотні.

Пам’ятаєте, в листопаді Ірина Басенко  у мережі Фейсбук оприлюднила текст, в якому звинуватила Зою Шимко в упередженому ставленні до себе?В подачках від влади, заради яких вона стає на сторону чиновників. Що це, звичайний мереживний тролінг, чи організована акція? Практично, кампанія направлена на дескридитацію матері героя та знецінення Майдану і приниження Небесної Сотні.

Ірина Басенко емоційно писала, шо мати Шимка «встромила ніжа у спину», зазначає: «Я її вважала ледь не другою мамою, мамою всіх майданівців, людиною з великої літери», звертається до батьків Шимка, як до близьких: «т.Зоя, д.Коля, Павлик - мені були як рідні», далі стверджує: «тьотя Зоя мене обізвала, зчинила гвалт, звеліла тітушковидним молодикам, які охороняли "Поділля", мене вигнати й не пускати. кричала, що я якась там мерзенна і хто мене сюди пустив. Як вам не соромно експлуатувати жінку, яка ледве ходить і втратила сина, у своїх брудних ігрищах.?!? Кидати їй подачки, вміло граючи на її почуттях, а тоді Її руками зносити Шевченка? І тому подібні речі».

Сьогодні проаналізувавши сторінку Фейсбук Ірини Басенко та її публікації на «Власно.інфо», можна зробити висновок, що з її точки зору, єдиною серйозною проблемою Віннччини, та й, напевно, світу, є те, що Шевченка забрали з площі, а найбільшим подвигом – його повернення.

З позиції Ірини Басенко, її керівництва, деяких екзальтованих «активістів» чітко випливає – публікації про Шевченка - організована акція. Про її цілі може сказати сама Басенко, але це видно й так: «активісти» і керівництво «Власно.інфо» намагатимуться перешкодити зведення пам’ятника героям Майдану. Про їхні мотиви – слід запитати у них, але вони їх не розголошують. А у керівництві і серед засновників сайту є Володимир Воловодюк, який володіє низкою прийомних пунктів металу, макулатури і вторсировини. Можливо, він хоче, щоб Небесну Сотню вшанували на одному з його звалищ? У цій кампанії чітко видно зацікавленість, односторонність і заангажованість сайту. А якщо взяти до уваги інші скандали пов’язані  із цим ресурсом, то очевидно, що сайт виконує замовлення однієї з політичних партій, усі працівники сайту – члени цієї політсили. Тож про об’єктивність говорити тут не доводиться. 

 

 

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги