Обережно! В українському сегменті Інтернет простору працюють шахраї-здирники з РФ.
04 жовтня 2017
4
453 переглядів
Обережно! В українському сегменті Інтернет простору працюють шахраї-здирники з РФ.
Читач написав на сайт: Шахраї в українському інтернеті урізноманітнили свої схеми.
Читач написав на сайт:

У цьому році в Україні фахівці зафіксували вже 82 фішингових сайти - шахрайських веб-ресурси, на яких злочинці під виглядом надання неіснуючих послуг переконують користувачів вводити конфіденційні дані своїх платіжних карт, отримуючи таким чином доступ до рахунків громадян і крадучи гроші.
         "Кіберзлочинці все частіше роблять сайти із захищеним з'єднанням, про що говорить абревіатура https на початку адресного рядка. Ключове тут - літера s: її відсутність (якщо написано http, а не https) - це ознака фішингового сайту. Тепер уже наявність "s" вже не є гарантією того, що сторінка безпечна",

Шахраї освоюють нові види "послуг": працевлаштування (віддалена робота), отримання онлайн-кредиту, продаж авіаквитків. "Для отримання зарплати потрібно було надати всі дані платіжної карти: не тільки номер, але і термін її дії, тризначний CVV2/CVC2-код безпеки зі зворотного боку карти"

 

Одним з останніх прикладів діяльності злочинців в 2017 році став запуск в інтернеті фішингового сайту-клону сервісу "Приват24", - сайт http://pb24corp.at.ua виманював паролі доступу до "Приват24".

Читають зараз: 1
(4)
Коментарі
img
img
Пупкин Вася 04.10.2017 21:20
з України

Путин уже нападает или еще нет ,кто подскажет ?

img
Иванов Иван 04.10.2017 21:34
з України

матвей прыкрый зад ато знаеш ци зрадныки....

img
Задунайский Торонтуй 04.10.2017 22:10
з України

Во все времена у Украины был только один союзник и друг, который не дал ей сгинуть без следа в истории. Смешной,  пьяный и балалайкой. В проверенном ватничке. И дальше вместе идти. Только выкинуть картавую шайку дорвавшуюся до штурвала.

img
Помм Де Тер 10.10.2017 22:16
з України

От если б он еще  и вправду бросил пьянство. И мы тоже...


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги