обленерго вимикає світло
09 травня 2018
2
404 переглядів
обленерго вимикає світло
Читач написав на сайт: Шантаж обленерго мешканців передмістя Вінниці відключеннями світла
Читач написав на сайт:

Ми, мешканці СДТ «Писарівський», що належать до АТП 529 внаслідок неефективної роботи керівництва СДТ Писарівський в роботі по зібранню коштів за споживану електроенергію, некомпетентне ведення обліку,  крадіжками, недопалатами, недостачею у фінансуванні та підтримці якісного технічного стану електромереж  стали заручниками ситуації регулярного відключення усього масиву ТП 529 від енергозабезпечення незважаючи на дисциплінованість у сплатах більшості споживачів.  На СДТ нашого масиву постійно проживає близько 40 сімей з дітьми, а також інваліди. Вже три роки як ми власними силами і за власні кошти провели на 100% модернізацію підключень АТП 529  (електронний лічильник, підключення СИП кабелем, вуличне розміщення) і звели втрати на нашій лінії майже до нуля.  Але не маючи дороговартісного спец обладнання та кваліфікованих кадрів по контролю втрат в електромережах не можемо довести результат до ідеалу по розрахунках що створює постійну загрозу відключень внаслідок виникнення боргів.

 Просили взяти на баланс обленерго  нашу підстанцію ТП 529 (з відповідним вимогам тех. забезпечення)  на прямі  договірні умови розрахунків  (прикладом є СДТ Сальник де стан електромереж подібний до наших , розмір дачного масиву набагато більший,  але там прямі договірні підключення з райенерго (і за символічну плату).  

Обленерго в лиці керівництва вимагає енергомодернізацію до рівня смарт-системи (коштує близько 500 тис грн для одного ТП) і тоді вони погодяться на «дарування» мереж і взяття на баланс. Наші лінії та стан ТП подібні до стану більшості подібних в інших населених пунктах але монополія цієї організації ставить нас заручниками постійних відключень від енергозабезпечення незважаючи на відсутність боргів у більшості користувачів. Просимо посприяти у вирішенні нашої проблеми.

З повагою громада СДТ Писарівський АТП 529 (товариства Роднік, Берізки, Лайнер, Радуга, Молочник, Яблунька, Вікторія)

Просимо дати відповідь на адресу skaramuh28@gmail.com

Читають зараз: 1
(2)
Коментарі
img
img
Юрий Московчук 22.05.2018 20:18
з України

Інформація про відсутність проблем з електропостачанням на масиві Сальник, не зовсім достовірна. На 2/5 масиву - де за електрозабезпечення відповідає РСТ "Сальник" - проблем дійсно немає- світло не відключаєтьсчя з 2011 року,  електромережі обслужені, боргів і приписів немає, втрати мінімізовані до 6,1%, працює нічне автоматизоване освітлення , ведеться скрита фото -відеозйомка, садівники мають кілька варіантів тарифних планів., На 3/5 масиву, в силу дуже складних процесів, де шляхом введення державних і не державних органів стали діяти так звані "Прямі договора",  електромежі зависли, і їх хоче приватизувати одна посадова особа місцевого самоврядування, йдуть величезні втрати...і розкрадання, а ще  накопичуються борги....які поки що покриває мабуть Вінницяобленерго..., але так довго  тривати точно не буде... Рано чи пізно хтось поставить в цьому безладі і омані держави і електропостачальника крапку

img
Юрий Московчук 22.05.2018 20:20
з України

...пропущено слово... введення в ОМАНУ...


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги