Освіта – шлях до майбутньої професії
14 квітня 2018
122 переглядів
Освіта – шлях до майбутньої професії
Читач написав на сайт:

5 квітня 2018 року на базі Вінницької бібліотеки №1 відбувся захід "Освіта – шлях до майбутньої професії". Вибір професії – один з найбільш важливих і відповідальних кроків у житті кожної людини. Але як не помилитися й обрати саме ту професію, що допоможе все життя займатися улюбленою справою і приносити користь людям?

Читач написав на сайт:

Відповідь на це питання допомагали віднайти студенти-психологи Донецького національного університету імені Василя Стуса, які підготували та провели зустріч зі старшокласниками ЗОШ № 8. Студенти та викладачі ознайомили учнів з поняттям професії психолог, намагались сприяти формуванню ціннісного ставлення до праці та навчання; допомогти учням у визначенні своєї мети стосовно майбутньої професії; виховувати самоповагу, упевненість, що знання необхідні їм для отримання в майбутньому бажаної професії. Майбутні психологи: Чубатинська Анастасія, Ахмед Міраль, Полегенька Юлія, Фурман Юлія, Жупанов Юрій, Ямкова Марина, Гук Жанна із захопленням розповіли про навчання у Стусівському університеті, провели для школярів тренінг "Обери професію", психологічні тести, рольові ігри.

 Захід пройшов у дружній і затишній атмосфері. Особливу подяку хочеться висловити за щирість та гостинність завідувачу бібліотеки Вергун Ользі Миколаївні та активну участь учням 11 класу ЗОШ №8 м. Вінниці.

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги