Пенсійна пастка Порошенка
12 вересня 2018
15
812 переглядів
Пенсійна пастка Порошенка
Читач написав на сайт: У Верховній Раді намагаються прийняти закон про приватну пенсійну накопичувальну систему
Читач написав на сайт:

У дивну гру грає БПП. З екранів клянуть агресора, а у ВР тягнуть законопроект, що нічим не поступаєтся підвищенню пенсійного віку в Росії. Минулого тижня цей законопроект в черговий раз був включений до порядку денного засідання ВР.
Чи хтось знає, що зі сторони реформаційний проект №6677 про накопичувальні пенсії, насправді є черговим обкраданням українців і величезним ризиком залишити нас без пенсій взагалі?
Чи хтось побачив за яскравою обгорткою з назвою "впровадження ефективної накопичувальної системи" те, що така система передбачає підвищення податка починаючи від 2%, а згодом - до 7% на нашу зарплату???
При чому гроші ці зараховуватимуться на користь приватних пенсійних фондів, які фактично виконуватимуть функції Пенсійного фонду. І от аж ніяк не на інвестиції в українську економіку.
А приймати участь у цій системі зобов'яжуть молодь, яка не досягла 35-річного віку, себто, хай категорія українців, яка зараз має найбільше безробіття, найгірший рівень якості життя та найменші доходи, платить податків зверху ще 7%, які підтримають бізнес приватних пенсійних фондів. Чудово.
Шах і Мат, Путіне. Наша пенсійна реформа крутіша

Читають зараз: 1
(15)
Коментарі
img
img
Веселе ім'я 12.09.2018 14:17
з України

А при чём тут БПП. Законопроект от Народного фронта. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63558

img
Дворецька Міша 12.09.2018 14:47
з України

Ваше посилання на інший законопроект, 6677П, він є пов'язаним із тим, про який мова в мене, але це не одне й те саме і проекти різні. 6677 -  проект БПП: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62218

img
Max 12.09.2018 17:07
з Вінниці

Это вам баба Юля такую "правду" наплела?

"При чому гроші ці зараховуватимуться на користь приватних пенсійних фондів, які фактично виконуватимуть функції Пенсійного фонду. І от аж ніяк не на інвестиції в українську економіку."

Читаем законопроект:

Кошти накопичувального пенсійного страхування у недержавному пенсійному фонді, що розміщуються на депозитних рахунках у комерційних банках та/або у їх ощадні (депозитні) сертифікати, не можуть бути розміщені менше ніж у трьох комерційних банках. При цьому розподіл коштів за депозитними рахунками банків та/або вкладеннями у їх ощадні (депозитні) сертифікати повинен бути таким, щоб різниця відхилення в сумах становила не більше ніж 10 відсотків.

Как по мне - то очень даже неплохой вариант. Плюс к тому же:

Учасник накопичувальної системи пенсійного страхуваннямає праводостроково використати повністю або частковоналежні йому пенсійні кошти накопичувальної системи пенсійного страхуванняу наступних випадках:

лікування тяжких (критичних) захворювань учасника або його близьких родичів – до 100 відсотків коштів;

настання щодо учасника критичних життєвих ситуацій (пожежа, стихійні лиха або інші обставини та явища, наслідком яких стала неможливість задоволення учасником найважливіших життєвих потреб) – не більше ніж 70 відсотків коштів;

придбання учасником нерухомого майна – не більше ніж 50 відсотків коштів;

оплата (здобуття) освіти учасником, дітьми учасника або особами, щодо яких учасник є опікуном – не більше ніж 30 відсотків коштів.Тоесть, деньги накапливаются в нескольких банках. И в случае крайней необходимости их можно досрочно получить.

И еще момент:

"У разі якщо договір страхування довічної пенсії не укладено внаслідок смерті учасника накопичувальної системи пенсійного страхування чи визнання його безвісно відсутнім або оголошення померлим, територіальний орган Пенсійного фонду вживає заходів до виплати спадкоємцям належних учаснику накопичувальної системи пенсійного страхування коштів відповідно до вимог цього Закону"

Тоесть, если учасник накопительной системы накапливает/получает свою пенсию (не как вдовец/вдова/сирота и т.д.), то в случае его смерти оставшаяся на счету сумма будет выплачена наследникам. А теперь сравним, что имеем сейчас: сейчас я отчисляю пенсионные взносы и не факт, что доживу до пенсии. При чем эти деньги идут не мне на будущую пенсию, а тем пенсионерам, которые есть сейчас (привет пенсионерам, которые кричат "я же работал, где мои деньги?" - они работали не на себя, а на тогдашних пенионеров). Получить свои отчисления в виде, кроме как установленной государством суммы до наступления пенс. возраста я не могу никак.

У нас все хотят, что б было "как в европе", вот только когда у власти хоть иногда появляются толковые инициативы, адепты разного рода "мессий" (типа Юли и Саакашвили), тут же подымают вой и вставляют палки в колеса.

img
Дворецька Міша 13.09.2018 09:03
з України

Звісно, все перераховане Вами - це чудово, і "як в Європі". Але у нас все останнє - не "як в Європі". Ці дострокові видачі пенсійних накопичень - це підґрунтя для махінацій, шахрайств, хабарів, та, не дай Боже, вбивств. Це приблизно як і з грошима на дітей, які пропиваються.

Плюс, ви,звичайно, вибачайте, але я не заробляю стільки грошей, аби ще сплачувати зверху 7% до тих податків, які вже вираховуються з мого заробітку.

Ну і якщо вже про загальнонаціональну справедливість, то гроші Пенсійного Фонду як державної організації обертаються в державному секторі економіки і користь приносять державі, а приватні організації спочатку дадуть змогу нажитися всім, яким тільки можна можновладцям, аби пройти тендери, сертифікації та отримати дозволи, а потім наші грошенята будуть лежати у кишенях їх власників і праціювати не на нас (державу), а на "того дядечка".

img
Денис Семерук 13.09.2018 12:53
з України

"Державний сектор економіки", как вы выразились, это по сути неэффективная, с огромными коррупционными рисками машина, размещая деньги в коммерческих стректурах, вы даете им возможность кредитовать физлиц, фопов, малые и большие юридические лица, тех людей, которые собственно и наполняют этот "державний сектор" своими налогами. По поводу 7% сверху, эти деньги вы откладываете на себя, можете их забрать в экстренных случаях, такая себе копилочка на старость. По хорошему, стоит это делать добровольно, а не ждать, когда прийдет время, что бы выходить под раду какого-то уровня и требовать увеличения мизерной(тут у кого как, кто то получал минималку с конвертом или все в конверте, кто то большую белую и естественно пенсии у них разные) пенсии, увеличить которую уже при текущем соотношении рабочих/пенсионеров государство не может, в принципе.

img
Дворецька Міша 13.09.2018 13:33
з України

Ви говорите про схему, яка працює у країнах із стабільною економікою, з прозорими схемами і дієвими механізмами регулювання. У нашому випадку ми вже є заручниками, наприклад ПриватБанку, який фінансує, всіх тих, кого Ви називаєте, проте  й багато кого й з тих, кого б ми не хотіли фінансувати і підтримувати.

А щодо відкладання - дуже нагадує радянську Сбєркнижку, відкладали-відкладали, а у підсумку отримали по 50 гривень. Ключове тут і є як раз "добровільно", бо добровільно той, хто дбає про своє майбутнє, й так відкладає, чи не відкладає, ту суму, яку вважає необхідним та доцільним. А відкладання з-під палиці з і так мізерної зарплатні - це не нормально.

img
З.А.Глядач 12.09.2018 19:43
з України

Міша? Ти що,мужик з п..дою?

img
Дворецька Міша 13.09.2018 09:04
з України

Шановний, що Ви хочете від мене? У Вас кожного разу претензії до мого імені. Мене звати Михайлина, скорочено - Міша. Ще Вас щось цікавить? Якщо ні - перестаньте писати дурниці.

img
З.А.Глядач 13.09.2018 21:37
з України

Міша-це коли Міхайліна. А у вашому випадку має бути Миша.

img
Дворецька Міша 14.09.2018 08:33
з України

розкажіть це тим, хто мене вже 30 років називає Міша.

Чи Вам взагалі не байдуже?

img
З.А.Глядач 14.09.2018 21:23
з України

Чи Миши,чи Киця мені байдуже. Мені не байдуже ваші ту...примітивні дописи. Їх,напевне,Юлька & Co проплатили?

img
Дворецька Міша 21.09.2018 10:17
з України

та ні, Порошенко ж, він любить киць)

img
fank franko 13.09.2018 08:55
з України

Шановні.Невже Ви не бачите ,що уряд Порошенка,Гройсмана Яценюка взяли курс на знищення Української нації?Всі останні реформи на так зване "покращення життя "українців зводяться до одного-максимальне скорочення виплат з бюджету.У школярів перспектив,навіть з престижним вузом,працювати на дядю за копійки.Систему ПТУ знищили.Працездатне населення мусить шукати долі по чужих краях.Люди передпенсійного та пенсійного віку ,які збудували нашу Україну, мусять жебракувати на пенсію у 1500 грн.Проведена мед реформа направлена на максимальне скорочення пенсіонерів,які знають,що таке соціалізм та 8 ми годинний робочий день,19 зарплата і т.і.І все це нам подають ,як прогресивні європейські інновації.От тепер думайте, чи варто взагалі голосувати за цих "реформаторів",адже нових облич я політиці не видно.Слава Україні.

img
Вася 13.09.2018 19:39
з України

Да хер с ним, зі знищенням. Зато йдемо до Юропи.. Мабуть хтось дойде... живим...

img
Женя Иванов 13.09.2018 10:17
з Вінниці

и правильно...я уже давно откладываю в американский фонд


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги