Перемоги юних астрономів до 60 – річного ювілею з дня початку космічної ери
04 жовтня 2017
49 переглядів
Перемоги юних астрономів до 60 – річного ювілею з дня початку космічної ери
Читач написав на сайт: 4 жовтня 1957 року відбувся космічний прорив. В цей день апарат, зроблений руками людей, вперше здолав силу тяжіння Землі
Читач написав на сайт:

Перемоги юних астрономів до 60 – річного ювілею з дня початку космічної ери

4 жовтня 1957 року відбувся космічний прорив. В цей день апарат, зроблений руками людей, вперше здолав силу тяжіння Землі і став її першим штучним супутником. Над здійсненням заповітної мрії людства – підкоренням космосу, працювали видатні люди з усього Радянського Союзу, багато з них походили з України.

     Головою Державної комісії по вибору місця для будівництва космодрому Байконур, з якого був запущений перший супутник, був наш земляк Василь Іванович Вознюк. Він народився 01.01.1907 р. у містечку Гайсин. На час вибору місця для першого космодрому - 1955 рік, був начальником першого радянського ракетного полігону Капустін Яр.

Астрономи Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді (ОЦТТУМ) по-особливому відзначили ювілей космічного прориву. Вони здобули ряд перемог у Всеукраїнському осінньому колоквіумі «Космос. Людина. Духовність», котрий нещодавно відбувся у м.Ужгород.

Бродзь Олексій, учень 8 класу Вінницької ЗШ №10 завоював І місце в секції «Українці в космосі», захистивши роботу «Планетарії України та світу».

Куліш Катерина, учениця 11 класу Козятинської ЗШ №5 завоювала І місце в секції «Крізь простір і час», захистивши роботу «Колонізація Марса».

Кавунець Дар‘я, учениця ВТЛ групи ІТЕ-2 (9 клас) завоювала ІІ місце в секції «Твої можливості, людино», захистивши роботу «Астрономія у системі позашкільної освіти».

Колектив ОЦТТУМ щиро привітав переможців конкурсу та їх наставницю - керівника астрономічного гуртка Почапську Надію Іванівну.

Заняття в бюджетних гуртках Вінницького ОЦТТУМ - це шлях до професії та космічних успіхів. Для допитливих, кмітливих та непосидючих учнів цей шлях завжди відкритий.

 

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги