Петиція про облаштування переходу через залізничну колію, район ОлієЖирКомбінат.
08 лютого 2018
10
504 переглядів
Читач написав на сайт: Доброго дня всім. Прохання підпишіть петицію на облаштування переходу через залізничну колію по вулиці Залізнична 32a.
Читач написав на сайт:

Цим переходом кожного дня
користуються тисячі людей які живуть на вулиці Максима Шимка та Олега Антонова. Багато серед цих людей матері з колясками та похилі люди яким
дуже важко переходити тут. Матері змушені піднімати коляски з дітьми, а старі люди мусять переступати дуже довго. Уявіть собі якби в цей момент
з'явився поїзд який кожного дня курсує там.

Ось відео де я розказую про наявні проблеми:
https://www.youtube.com/watch?v=8k8f96SB_qo
https://www.youtube.com/watch?v=6vhwuEZi-K0


В 2016 році група людей пробувала там хотя б облаштувати доброустрій. Ми поприбирали сміття та просили місцеву владу поставити там урну. Нащо один з чиновників ось що відповів:
"В зв'язку з тим, що зазначений перехід через залізничну дорогу являється не облаштованим для безпечного перетину його, встановлення будь-яких сміттєвих баків не доцільно."
Привожу посилання на його відповідь - http://www.vmr.gov.ua/Lists/CitizenAddressResponses/DispForm.aspx?ID=5978


Прохання підпишіть петицію, посилання: https://e-dem.in.ua/vinnytsia/Petition/View/965

Читають зараз: 1
(10)
Коментарі
img
img
З.А.Глядач 09.02.2018 00:00
з Вінниці

Автор-мудак.

Там взагалі не повинно бути переходу. Те що є-облаштоване "явочним" порядком". І "один із чновників" правильно відповів.

img
Катерина 10.02.2018 09:13
з Вінниці

Anonymous - эт ты мудак

а автор поднял правильный вопрос, потому-что 1 перехода мало для таких расстояний, и женщине с коляской или старичку с палочкой обходить метров 800 к нормальному переходу потому-что кому-то там надо сотни бумажек и разрешений, чтобы сделать нормальный переход и лень жопу поднять и что-то сделать - это абсурд...(мой отец ходит с палочкой и он не сможет перелезть через колии и тем-более топать за 800 м к переходу) и переходы должны быть там-где большое количество людей в них нуждается, а не там, где бюрократ придумал еще при совке.

img
З.А.Глядач 10.02.2018 22:37
з Вінниці

Катрусю,ти просто ТП. І щось тобі доводити-марна справа.

img
Порошок 11.02.2018 10:23
з України

Тут є проблема у вирішенні цього питання. Я не думаю, що петиція набере стільки голосів. Для початку залиште на мапі звернень громадян, цю пропозицію. Потім зверніться в департамент благоустрою з проханням про влаштування пішоходного переходу з штучними бар'єрами, для не уможливлення руху автомобілів, наприклад стовпчики або тут ліпше невеликий парканчик. Але є одне але, земля належить укрзалізниці і чиновники міської ради можуть поморозитись, тому направте замовного листа з цим проханням на адресу регіонального представництва Південно-західної залізниці або ж на ім'я генерального директора УЗ. Лист повинен бути мотивуючим, а не скиглійським. Але, якщо сама ВМР підсуєтиться  і почитає тут коментарі, самотужки може це все зробити погодивши з УЗ.

img
Ts1 11.02.2018 14:20
з України

На фото не колія Олієжиркомбінату!! А магістральний шлях сполученням Вінниця-Гайсин-Гайворон.

А колія комбінату - це та яка перетина вул. Лебединського

img
Станислава Степанюк 13.02.2018 10:46
з Вінниці

Коли робили стаціонарні переходи на К.Маркса і Чехова це було військове містечко з декількома десятками будинків. Зараз це багатотисячний житловий район з сучасними новобудовами,центром якого і є даний перехід. Якщо там неповинно бути переходу,то не було би тоді зупинок  громадського транспорту. А взагалі зрозуміти нас,людей, які десятками років переходять через цю дорогу життя,особливо,коли ожеледиця можуть лише ті,хто по ній хоча б один раз пройшов, або обійшов сотні метрів,щоб вибратись до цивілізації.

img
З.А.Глядач 15.02.2018 00:35
з Вінниці

Зупинка гром.транспотру призначена не для тих,хто преться по цьому переходові,а для Масложиру.

img
Nina 17.02.2018 19:19
з України

Вы вообще знаете, сколько стоят СЦБ? и что это вообще такое? Оборудовать вам переход со светофором стоит дороже, чем снести ваш дом и построить новый в другом месте. А нерегуливанных настилов на магистрали со скоростью 70 км/ч быть не может.

img
Nina 17.02.2018 19:33
з України

Приміський поїзд слідує там о 6.24 в бік Вінниці, о 18.22 - в бік Гайворона. Розклад вантажних спробуйте узнати, написавши звернення в УЗ (бажано в Жмеринку або в Київ, але можна і начальнику ст.Вінниця) з поясненням ситуації (пишіть без істерик в діловому стилі). З допомогою УЗ можна спробувати змусити мера дати гроші на настил без світлофора.

img
Nina 17.02.2018 19:34
з України

Світлофор - це повне переобладнання засобів централізації, автоблокування і зв'язку від Вінниці до Вороновиць. Майте на увазі і навіть не просіть


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги