По вулиці Лебединського просять влаштувати пішоходний перехід
14 травня 2018
8
228 переглядів
По вулиці Лебединського просять влаштувати пішоходний перехід
Читач написав на сайт: По вулиці Лебединського просять влаштувати пішохідний перехід споміж заправки WOG та заправки ОККО. Кажуть, що декілька десятиліть у цему місці на свій страх і ризик безліч пішоходів перебігають дорогу (як мешканці вулиці Могильчака, так і вулиці Чумацька), особливо у час пік. Це може спричинити негативні наслідки, оскільки дорогу перебігають не тільки дорослі, а й діти.
Читач написав на сайт:

Про це йдеться у тексті однієї із петицій. Її подав Володимир Нікітін.

- Справа у тому, що вже декілька десятиліть у цему місці на свій страх і ризик безліч пішоходів перебігають дорогу (як мешканці вулиці Могильчака, так і вулиці Чумацька), особливо у час пік. Це може спричинити негативні наслідки, оскільки дорогу перебігають не тільки дорослі, а й діти. Тим паче випадки наїзду машин на людей там були зафіксовані неодноразово, - йдеться у тексті петиції.

Нині звернення підписало 10 осіб із 350 необхідних.

Долучитися та проголосувати можна https://e-dem.in.ua/vinnytsia/Petition/View/1057

Читають зараз: 1
(8)
Коментарі
img
img
Вінничанин 14.05.2018 16:07
з України

У нас також не одне дисятиліття існує традиція їздити п'яним за кермом. Може відмінимо штрафні санкції до п'яних водіїв?

img
Пішоход 15.05.2018 11:06
з Вінниці

А пройти 200м до підземного переходу уже тяжко?

img
Николай Чубатюк 15.05.2018 20:20
з України

Поддерживаю, может через каждые 50 метров  светофор, зебру, и лежачего?

200 м назад подземный переход, и столько же в перед - светофор мало?

img
Читательница 16.05.2018 08:24
з України

Головне: було б КУДИ йти! З протилежної сторони тільки якесь підприємство, ну і ще вони по шпалах колії масложиру ходять на вокзал, і переходять там купу колій в невстановлених місцях.

img
Володимир 16.05.2018 13:06
з України

Дайте людям вибір! Наприклад от йдуть вони, можливо навіть мамочка з каляскою з хуторів попід залізну дорогу (там є грунтова дорога) і як їм Лебединського перейти до Привокзальної? Що теж до 5-ї бурси йти до підземного переходу, який не облаштований спусками для калясок? І біля заправки ОККО жодного переходу немає. На що взагалі дивиться влада? Хай влаштують перехід через дорогу біля світлофора за залізодорожнім еквідуком навпроти ОККО. Біля світлофора ж можна, це ж перехрестя. Дайте людям вибір, а потім осуджуйте! Допоможіть людям! Направте на шлях істинний! А то накинулись. Ну і що, що там приватний сектор, як дорогу влаштовували, за низ ніхто не думав! А підземний перехід на зупинці Зої Ткаченко спеціально влаштували для ПТУ-5. І ніхто за мешканців навколо не думав! Радянська влада тоді не питала.

img
Швец Александр 17.05.2018 14:11
з Вінниці

Давайте так. Час пик - будет ехать поезд возле ВОГ - пробка, "Зебра" которую хотите поставить, тоже пробка, и плюс сфетлофор - пробка. Там и так всегда стоят машины, и сколько раз езжу ни разу не видел что люди переходят там. То ли дело возле "Конекс" возле Урожая, там да. Сам пару раз перебегал дорогу.

img
Володимир 17.05.2018 16:21
з України

Предлагаю обьеденить светофор и зебру у ОККО! Поверте пешеходы не так и часто будут переходить. Самое оптимальное решение!


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги