Президент підписав Закон «Про вплив на довкілля»
15 червня 2017
2
256 переглядів
Президент підписав Закон «Про вплив на довкілля»
Читач написав на сайт: 13 червня Президент Петро Порошенко все ж таки підписав Закон України «Про вплив на навколишнє середовища». Документвстановлює правові та організаційні основи для оцінки впливу на навколишнє середовище. Це дозволить запобігти шкоді навколишньому середовищі, забезпечити екологічну безпеку, раціональне використання природних ресурсів, а отже, істотно вплинути на навколишнє середовище.
Читач написав на сайт:

13 червня Президент Петро Порошенко все ж таки підписав Закон України «Про вплив на навколишнє середовища». Документвстановлює правові та організаційні основи для оцінки впливу на навколишнє середовище. Це дозволить запобігти шкоді навколишньому середовищі, забезпечити екологічну безпеку, раціональне використання природних ресурсів, а отже, істотно вплинути на навколишнє середовище.

Нагадуємо, що 4 жовтня минулого року 259 народних депутатів України проголосували за цей закон у другому читанні. Однак Глава держави ветував документ із власними пропозиціями, зокрема: «…допрацювати Закон з метою вироблення збалансованої, ефективної та довершеної процедури оцінки впливу на довкілля у процесі прийняття рішень про провадження господарської діяльності з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів».

«Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» стимулюватиме підприємства використовувати низьковуглецеві технології, а громадянам дасть змогу жити в безпечнішому навколишньому середовищі», - зазначає аналітик житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Дмитро Кузнєцов.

Документ передбачає відповідальність (у тому числі кримінальну), а також зупинку чи повне припинення діяльності підприємства у разі порушення законодавства.

Читають зараз: 1
(2)
Коментарі
img
img
Yulia Krivickaya 15.06.2017 16:12
з України

вот наш водоканал сюда первым под этот закон. хотя о чем это я. когда это у нас работали законы

img
Задунайский Торонтуй 15.06.2017 17:30
з України

Запретил Вонючку на конфетке?


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги