Що об'єднує "Партію пенсіонерів" та "Батьківщину"?
15 червня 2017
3
286 переглядів
Що об'єднує
Читач написав на сайт: Чи бувають у нашому житті випадковості? Звичайно. Але чи бувають випадковості в політиці? В Україні – навряд чи. Ось і на Вінниччині останнім часом все частіше ми стаємо свідками послідовних дій окремих політичних сил, які гуртуються, так би мовити, під одним «дахом» зовсім не випадково.
Читач написав на сайт:

   Співставляючи різні події, приходить розуміння того, що цей так би мовити «дах» на перший погляд не зовсім такий, яким нам його намагаються представити, і тоді приходить усвідомлення послідовності та логіки дій сусідньої країни, яка має на меті знищити Україну як державу.

На такі роздуми наводить нещодавна спільна робота так би мовити тих, хто завжди «проти» - обласної «Батьківщини» Л.Щербаківської і «Партії пенсіонерів» В.Малиновського. Мова іде про пікет під стінами обласної адміністрації, який нібито був організований для захисту інтересів українського народу у боротьбі за свою землю. Однак якщо подивитись більш уважно – знайдемо окремі доволі цікаві деталі, які не кидаються в очі, проте говорять багато.

Як відомо з розміщених у мережі журналістських матеріалів, одним із напрямків путінської політики є така собі «м'яка» федералізація України, ідеологом якої активно виступає путінський кум Медведчук.

Про те, якою Медведчук бачить «федералізацію», неодноразово писали різні Інтернет-видання (ngp-ua.info/2017/05/32219, zmiya.com.ua/page/577e2cf8422e8c3ba36fc2fc/blognews/1467884697-vid-detsentralizatsiyi-do-separatizmu-psevdoteritorialni.html, www.unian.ua/politics/1421438-u-gpu-rozpovili-yak-medvedchuk-stvoryue-feykovi-teritorialni-gromadi.html та інші). Основна його ідея – створити в нашій державі паралельні органи влади – так звані «територіальні громади», які б перебрали на себе повноваження діючих органів місцевої влади і таким чином підірвали б всю систему державного управління.

Проаналізувавши активність «лідерів» «псевдо територіальних громад» у соцмережах, можна виявити цікаву закономірність: усі вони піарять «Концепцію суспільної безпеки» (оригінальна назва – «Концепция общественной безопасности» (КОБ)). Ця концепція пропагує ідею федералізації України як єдиної позитивної моделі розвитку держави. Чому КОБ так подобається «уповноваженим територіальних громад»?

Можливо, тому, що її автором є президент Росії Володимир Путін, який свого часу затвердив цю програму як загальнодержавну.

Цікаво, що одним із символів ідей, які пропагуються прибічниками Медведчука-Путіна, є перевернутий державний прапор України.

Аналогічний прапор використовують і «вічні» протестанти із групи підтримки В.Малиновського:

Є серед вірних соратників В.Малиновського і «пенсіонерів» людина, яка відкрито пропагує ідеї утворення «псевдо територіальних громад», не визнає існуючі органи місцевого самоврядування та пропонує створення системи управління державою, у тому числі судової гілки влади, правоохоронних органів за принципами, які підтримуються саме ідеологами пропутінського плану «федералізації» України. Всі ці факти цей чоловік – Євген Загородній – розміщує у себе на «Фейсбуці», у такий спосіб поширюючи ідеї Медведчука (https://www.facebook.com/EvgenZagorodniy?fref=ts).

Громадська спілка «Рух за очищення від корупції» - платформа, яка офіційно поєднує В.Малиновського та Є.Загороднього. Перший є керівником, другий – його заступником.

         Очевидно, що під благородними гаслами боротьби з корупцією насправді ця організація об’єднує прибічників Путіна-Медведчука.

         Підтвердженням близькості цих постатей є пам’ятна всім спільна хода «пенсіонерів» В. Малиновського і «комуністів» В. Бондарчука (один з керівників «Українського вибору» Медведчука у Вінницькій області) по центральній вулиці міста з труною на плечах під ще одним креативним гаслом: «Влада здирає останню сорочку». До речі, під час пікетування будівлі обласної ради активістами також використовувався перевернутий прапор України, що ще раз підкреслює дійсні мотиви протестної діяльності так званих «пенсіонерів».

         Отже, мотивація руху «пенсіонерів» на чолі з  В.Малиновським, нібито, цілком зрозуміла. Але тоді постає закономірне питання: що об’єднало здавалось би, цей проросійський проект та цілком «проукраїнську» «Батьківщину» під час спільного протесту під стінами обласної ради?

Невже дійсно вболівання за долю української землі та українського народу? Давайте разом проаналізуємо діяльність окремих членів обласного партактиву «Батьківщини».

Як відомо з багатьох інтернет-ресурсів, однією з найбільш активних членів обласної «Батьківщини» є співвласниця та головний редактор газети «33-й канал» Т.Редько. Напевно, тільки лінивий до цього часу не знаходив у мережі інформацію про те, що Т.Редько свого часу працювала помічником екс-регіонала Г. Калетника, який наближений до славнозвісної «сім’ї» біглого президента. Відомо також, що саме газета «33-й канал» досить активно «піарила» проект біглого екс-міністра доходів і зборів О.Клименка – політичну партію «Успішна країна» (https://vn.20minut.ua/Novyny-Zhmerynky/Vid-Chytachiv/gazeta-33-kanal-otrimue-groshi-vid-eks-ministriv-yanukovicha-10476403.html).

Інша партійна «зірка» вінницької «Батьківщини» - Ганна Давиденко - засвітилась в коментарі проросійському виданню «Вести» (http://vesti-ukr.com/politika/221721-vinnitsa), яке також пов’язують з О.Клименком (https://vn.20minut.ua/Novyny-Kalynivky/Vid-Chytachiv/ganna-davidenko-vzhe-u-vestyah-do-zustichi-na-rasha-tudey-10581931.html).

Ще один скандально відомий «тимошенківець» Вінниччини – екс-керівник обласної податкової, який за часів Януковича займався «тіньовим» ювелірним бізнесом, частину коштів від якого, за сформованими у ті часи традиціями, мав би передавати «наверх», до того ж таки О.Клименка.

Звичайно, співпадіння у світі бувають. Але, як би висловився у цій ситуації відомий «путінський рупор»: «Не думаю».

Отже, спільні дії «пенсіонерів» Малиновського і «Батьківщини» Щербаківської – недолуга поведінка чи необдуманий крок по викриттю російських кураторів?

Розумний читач все зрозуміє без зайвих висновків та коментарів.

Читають зараз: 1
(3)
Коментарі
img
img
Дід 17.06.2017 21:55
з Вінниці

Притянули за вуха "факти".

img
Николай Энэми 19.06.2017 03:47
з Вінниці

Оно то так, но на этих doдиков уже никто давно внимание не обращает и не воспринимает всерьёз, нормальные люди своими делами занимаются, а не herней страдают, главное что бы эти валянки дороги не перекрывали

img
Олег 19.06.2017 10:42
з Вінниці

Хоча "автор" цієї чудо-статті й має очі, але аналітичний розум - точно ні! Змішати в одну купу масу суперечливих фактів, а видати як підсумок зовсім протилежне - на таке здатен лише явно хворий розум, або "засланий казачок"! А приліпити сюди ще й "перевернутий прапор" - д,біл вєщаєт! Лікуйся, болєзний... стаття явно проплачена!


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги