У бюджеті на 2018 рік передбачено вже більше 190 млн грн на енергоефективність для ОСББ
06 грудня 2017
1
67 переглядів
У бюджеті на 2018 рік передбачено вже більше 190 млн грн на енергоефективність для ОСББ
Читач написав на сайт: У допрацьованому бюджеті України, який запропоновано до 2-го читання, значно зросла сума видатків, передбачена для фінансування підвищення енергетичної ефективності для багатоквартирних будинків, де створено ОСББ або ЖБК. Означена сума зросла до більш ніж 190 млн грн.
Читач написав на сайт:

У допрацьованому бюджеті України, який запропоновано до 2-го читання, значно зросла сума видатків, передбачена для фінансування підвищення енергетичної ефективності для багатоквартирних будинків, де створено ОСББ або ЖБК. Означена сума зросла до більш ніж 190 млн грн.

Це випливає із опублікованого на сайті Верховної Ради додатку до бюджету-2018. У видатках на функціонування Держенергоефективності у пункті «видатки розвитку» замість 9,92 млн грн (попередня редакція додатку до держбюджету) в новому документів вказано 190,08 млн грн.

Таким чином, численні заклики громадськості, і зокрема – Громадянської мережі ОПОРА – щодо збільшення фінансування програми «теплих кредитів» для ОСББ та ЖБК не залишилися без відповіді. Однак, ОПОРА і досі вважає, що загальна сума на «теплі кредити» – 400 млн грн є недостатньою сумою для держбюджету-2018.

Нагадаємо, Держенергоефективності відзвітувало, що вже понад 1000 ОСББ в Україні скористалося «теплими кредитами». ОПОРА неодноразово повідомляла, що «теплі кредити» для ОСББ постійно закінчуються і черга за ними зросте – через значний попит на «теплі кредити» з боку об’єднань співвласників та замале фінансування з боку держави.

Читають зараз: 1
(1)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги