У МОН відбулось засідання щодо питання Брацлавського коледжу
10 липня 2018
7
111 переглядів
Читач написав на сайт: Як стало відомо, 9 липня відбулася нарада у Міністерстві освіти і науки України щодо питання Брацлавського коледжу за участі Міністра Лілії Гриневич.
Читач написав на сайт:

Як стало відомо, 9 липня відбулася нарада у Міністерстві освіти і науки України щодо питання Брацлавського коледжу за участі Міністра Лілії Гриневич. Учасники засідання з боку МОН вкотре підтвердили правильність і законність дій та рішень Вінницького національного аграрного університету. Відкритим залишається лише одне питання, чому керівництво навчального закладу і досі абсолютно не займається створенням нової самостійної юридичної особи до якої вони, начебто, так прагнули? Така бездіяльність призводить до ситуації, коли від бездумності страждають заручники ситуації – студенти. Проте в університеті нас запевнили, що всі бажаючі студенти матимуть можливість продовжити навчання у інших коледжах за напрямом підготовки.

 

 

Читають зараз: 1
(7)
Коментарі
img
img
Eleonora Pechenyuk 10.07.2018 17:15
з України

Амбіції Рижманя призвели тільки до проблем у студентів. Вони його не цікавлять, його цікавить лише майно прихапати.

img
Веселе ім'я 10.07.2018 17:17
з України

Дивно дуже, що до цього часу керівництво коледжу не зрозуміло, що своїми діями тягнуть у прірву своїх студентів та колег?! Адже до цього часу крім скандалів Рижмань більше ніяким чином не дбає про коледж. Сподіваюсь, що нарешті після засідання МОН все стане на свої місця.

img
Поліна Матвєєва 10.07.2018 17:54
з Вінниці

А рученьки то в пана Рижманя загребущі... Про яких студентів може йти мова, якщо все собі і собі.. От тільки  незрозумію пизицію колективу коледжу, невже нікому  не спадало на думку, що Рижмань обрав шлях у безодню?? Дуже дивно...

img
Верона Неміш 10.07.2018 19:21
з України

ВНАУ - це взагалі вищий навчальний заклад європейського рівня. Взагалі не розумію, як можна було виходити із структури такого потужного університету!? Невже коледж не розумів на скільки це серйозно і які наслідки могли на них чекати!

img
Веселе ім'я 10.07.2018 19:48
з України

А що тепер зі студентами, викладачами? Рижмань, що ви робите? Невже власні амбіції вище за долі дітей??? Створити прецедент з виходом зі структури університету - це зовсім необдуманий крок, оскільки по всій Україні коледжі намагаються навпаки приєднатися, забезпечуючи повний цикл вищої освіти для дітей. А чого добивається директор? Знищити заклад який мав би святкувати 80річчя в наступному році??? Руйнувати не будувати.

img
Олена Завгородня 10.07.2018 22:49
з України

Рижмань точно не про студентів та викладачів думав, а про те, як заграбастати побільше! Про студентів ВНАУ подумав, всім місця у інших коледжах університету пропонують, зокрема у Немирівському, він там близенько! А Рижмань тепер залишиться на розбитому кориті. Догрався!

img
Марічка Лучко 11.07.2018 09:09
з Вінниці

А хіба Рижмань коли-небудь думав про студентів???Хіба йому є діло до майбутнього цих дітей???Він думає лиш як би побільше відхопити й поживитися, висуваючи лиш пусті звинувачення до всіх....!!!!Шкода студентів, котрі є  очевидцями цього всього безладу, який породжує Рижмань...Але попри це все, слава Богу - діти мають можливість продовжити навчання далі у стінах інших коледжів ВНАУ!!! Рижмане ви деградуєте - схаменіться і згадайте про здоровий глузд, бо своїми діями ви руйнуєте все навкруги!!!!

img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги