У Вінниці відбудеться фестиваль рівних прав та можливостей "INFEST"
05 грудня 2017
57 переглядів
У Вінниці відбудеться фестиваль рівних прав та можливостей
Читач написав на сайт: 8 грудня 2017 року відбудеться Фестиваль рівних прав і можливостей INFEST 2017.Фестиваль об’єднає всіх, кого турбує захист прав людини, загальнолюдські цінності, посилення безпеки та збереження миру кожного міста та села, кожної сім’ї та кожної людини.
Читач написав на сайт:

«INFEST» ФЕСТИВАЛЬ РІВНИХ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ До Міжнародного Дня захисту прав людини

 «Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах. Вони наділені розумом і совістю і повинні діяти один щодо одного в дусі братерства» (Цитата з першої статті Декларації прав людини)

8 грудня 2017 року відбудеться Фестиваль рівних прав і можливостей INFEST 2017.Фестиваль об’єднає всіх, кого турбує захист прав людини, загальнолюдські цінності, посилення безпеки та збереження миру кожного міста та села, кожної сім’ї та кожної людини.

10 грудня – у всьому світі відзначають Міжнародний день прав людини. Дата 10 грудня - це привід актуалізації в суспільстві цінностей прав людини, людської гідності, взаємоповаги, ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги.

Головне завдання заходу: актуалізація загальнолюдських цінностей, підвищення рівня правової культури; гендерної культури жителів (зокрема молоді) та посилення рівня толерантності й взаємоповаги у відносинах один до одного. Відвідувачів заходу чекає низка інтерактивних та інноваційних заходів, націлених на особистий та громадський розвиток у контексті дотримання прав людини.

INFEST 2017 представляє декілька основних потоків:  практично-просвітницький - майстер-класи, лекції; перформативний – публічні дебати; панельний інтерактив.

Початок о 13.00, 8 грудня 2017 р., за адресою: вулиця Архітектора Артинова 12 а, Креативний простір «Артинов». Контактні дані: (098)226-55-79; (063)955-72-89; opensociety.vinnitsa@gmail.com

Забезпечення та дотримання рівних прав та можливостей - це не лише питання, що стосується жінок і чоловіків, це питання захисту та розвитку різних спільнот - інвалідів, переселенців, ветеранів АТО, дітей, пенсіонерів, жертв домашнього насилля, негетеронормативних осіб тощо. Проведення подібного Фестивалю на Вінниччині - це актуалізація проблеми дотримання рівних прав та можливостей, проблеми безперешкодного руху до правової, безпечної для кожного, держави.

Захід відбудеться в рамках проекту “Посилення політичних прав жінок в Україні” За фінансової підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерланди 
 

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги