"В Країні Сонця" або соціальний проект #Планета сонячних зайчиків
06 лютого 2018
296 переглядів
Читач написав на сайт:

Четвертого лютого у місті Вінниця відбувся перший етап підготовки масштабного соціального проекту #Планета сонячних зайчиків.

Читач написав на сайт:

Відомі діти моделі України, діти журналісти  працювали на одному знімальному  майданчику разом із сонячними дітьми. Їхньою метою було відобразити в кадрі, не просто певну емоцію, а показати повністю сюжет казки, написаний дітками моделями Владиславою Поліно-Василенко та Катериною Івановою.
 Унікальність проекту полягає в поєднанні на одному майданчику професійних моделей та сонячних діток.
 Мета проекту руйнування стереотипів, адже можливо все, головне в це вірити. І Сонячні учасники проекту довели це. Сонячні дітки, вихованці ГО вінницький даун Синдром показали себе дуже професійно, продемонстрували гарну соціальну адаптацію, вміння працювати на рівні із дітьми, які вже вміють працювати на камеру. Зміни починаються з себе,  «...а щира посмішка здатна подолати самі злі чари.»


Всього у проекті було задіяно 12 сонячних дітей різних вікових категорій малеча Косніцка Нія та Бабанова   Кірочка, майбутні першокласники Наставна Аня, Парахін Максим, Пехота Надія та справжній джентльмен Когут Міша, а також вже дорослі і відповідальні підлітки Гнатик Маша, Антонюк Ілля, Глушак Саша, Цюпенко Ангеліна та Рамповіч Ліза.

Відкриття та презентація фотовиставки відбудеться в містах України, а також - в рамках щорічного благодійного боулінг-турніру «Сонячний Кубок Поділля 2018», приуроченого до дня захисту та прийняття суспільством людей з Синдромом Дауна у місті Вінниця 24 лютого 2018 року.

Керівниками та організаторами проекту стали мами відомих дітей моделей Владислави Поліно-Василенко та Катерини Іванової - Анна Василенко та Алла Іванова.


Інформаційним партнером виступив журнал Дефіле та канал Вінтера.

Партнерами проекту стали:  дизайнер одягу  Кетрін Фокс(Катерина Подрєзова-Вовкогон), перукар-візажист Альона Смульська  та ГО вінницький даун Синдром на чолі  із заступником голови  Тетяною  Гнатик. Фотограф  проекту Тетяна Турченкова. Моделі Катерина Іванова, Тереза Попко, Юстина Попко, Анастасія Глушко, Катерина Берловська, Владислава  Поліно-Василенко та журналіст Ростислав Ворох

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги