ВІННИЧАНАМ ПЛАНУЮТЬ ВІДКЛЮЧИТИ ВОДУ НА 10 ДІБ
13 вересня 2018
4
1562 переглядів
ВІННИЧАНАМ ПЛАНУЮТЬ ВІДКЛЮЧИТИ ВОДУ НА 10 ДІБ
Читач написав на сайт: Згідно з об'яви водоканалу деяким багатоповерховим будинкам Вінниці з планують повністю відключити воду з 18.09. до 27.09.
Читач написав на сайт:

Згідно з об'яви водоканалу деяким багатоповерховим та приватним будинкам Вінниці планують повністю відключити воду з 18.09. до 27.09.

"Перелік житлових будинків в яких буде тимчасово зниження тиску в системі водопостачання з 18.09.2018р. по 27.09.2018р. в  зв'язку з ремонтними роботами на мережах водопроводу за адресою вул. Зулінського на розі вул. Київська , вул. Зулінсього, 9-Б,  вул. Зулінського, 34.

Відсутнє водопостачання: вул. Покришкіна: приватний сектор та багатоповерхові будинки (м-н "Новобуд")"

Ось така "чудова" об'ява з'явилась на стінах деяких будинках вінничан. Ситуація виявилась жахлива для людей, де планують відключення води аж на 10 днів. Хто може уявити, не те що комфортне життя, а й навіть, життя, безпечне для здоров'я, при відстуності водопостачання на 10 діб? Мешканці цього району почали розбиратись у даній ситуації і дзвонили на гарячі лінії міської ради та водоканалу. Виявились, що водоканал має власну думку з цього приводу. На гарячій лінії водоканалу людям повідомили наступну інформацію: "Забудовник мікрорайону "Європейський квартал" не виконав технічні умови, а саме не зробив перемичку на трубах за допомогою яких, водоканал міг би переключити водопостачання на іншу лінію. Нехай забудовник забазпечує Вас сам холодною водою"

Отже маємо ситуацію, в якій водоканал (а загалом і вінницька влада) не може проконтролювати виконання забудовниками технічних умов та норм, а страждають звичайні люди, більшість з яких, справно сплачує комунальні послуги та інші податки. Ми вже живемо в ХХІ сторіччі. По всьому світі будують еко-міста, втілюють неймовірні нововведення, які полегшують та роблять більш комфортним життя людей, а в Вінниці, як і 20-30 років назад влада не дбає про реальний комфорт людей і займається лише окозамилювальними ремонтами проспектів та заміною бордюрів... Вам не здається, що це вже занадто, дорога, навіть, дуже дорога, вінницька влада? Щиро сподіваємось, що після цієї статті та числених скарг вінничан, влада втрутиться в дану ситуацію та, нарешті, почне виконувати свої обов'язки, а саме служити своїм громадянам, а не власним інтересам.

Читають зараз: 1
(4)
Коментарі
img
img
Веселе ім'я 13.09.2018 16:58
з України

Страна терпил.

img
Веселе ім'я 13.09.2018 19:39
з Вінниці

Майдауны

img
Ксения Окунева 14.09.2018 11:16
з Вінниці

Это что. В Киеве, где-то на Виноградаре , была формулировка - отключаем навсегда. Правда не помню, только горячую или вообще.

img
Веселе ім'я 14.09.2018 17:16
з України

Судя по тому, что подтверждения информации нет автор пN3Д4б0л.


Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги